انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: صندوق نظرات و پیشنهادات
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
ببخشید من چون چنین تاپیکی را پیدا نکردم و بر حسب تجربه توی چند فروم تخصصی دیگه میدونم که تاپیک مفیدی هست این تاپیک را ایجاد کردم.
توی این قسمت هر گونه پیشنهادی را که باعث ارتفاء کیفی و کمی سایت بشه قرار بدین.
مثال:
فایلهای ضمیمه با توجه به نوع فایل، دارای محدودیت سایز بشن.(اگه محدودیت هست که چه بهتر)

مخلصات امونیوم دو سولفات!!!
خب میبینم کسی تحویلم نگرفت ولی خودم شروع میکنم:

اون قسمت متحرک بالای صفحه در مورد ارسالهای اخر ایراد داره یعنی اسم اخرین ارسال کننده را اشتب مینویسه.
"اخرین ارسالی ها" هم به نظرم اشتباهه و بشه "اخرین ارسالها" بهتره.
اقا مهرشاد مرسی.من این امکانو ندارم و فقط میلاد داره.اون باید تحویل بگیره.تاپیک جالبیه.مرسی.منم یه پیشنهاد دارم این که تم سایت عوض بشه.
سلام دوستان منم پیشنهاد میکنم صفحه آخرین ارسالیها به دو تا سه صفحه ظرفیتش برسه تا مطالب برای کسانی که دیر میان از دست نره.:)
میشه یه امکان دیگه هم به امکانات موجود اضافه بشه و اونم محل سکونت باشه که در صورت تمایل کاربرا استفاده کنن
ضمنا چرا من میزان اخطار دارم و هیچکی نداره ؟
مظلوم گیر آوردین خخخخ
مهدی جان یه پی ام به میلاد بزن و قضیه محل سکونت رو بگو.این تنظیمات برای مدیر کل هست و ما کوچیک موچیکا دسترسی نداریم بقول خودت خخخخخ
راستی همه میزان اخطار دارند.مگه من مرده باشم تو رو مظلوم گیر بیارن Khansariha (8)
خوب بالاخره سقف اعتبار دادنم تموم برای امروز.حاج میلاد حقته اومدم بهت اعتبار بدم دیدم میگه سقف تموم شده!کی سقف تعیین کرده حاج میلاد پس حقش بود Khansariha (367) (شوخی)
فردا میدم بهت.این سقف رو هم برداری بهتره چه کاریه.الان 2 شبه و من!علی مشهدی!نمیتونم تا فردا ساعت 12 شب اعتبار بدم؟شدنیه؟زشته همه چش انتظارند
راستی خیلی زرنگ شده این حاج میلاد!امضاشو ببینید زده برای معرفی یه کاربر از لینک زیر استفاده کنید و لینک خودشو داده...از آب گل آلود(عدم علم تازه واردا) ماهی میگیری Khansariha (399)
Khansariha (32)
(2011-04-25 12:29 AM)MEHDI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه یه امکان دیگه هم به امکانات موجود اضافه بشه و اونم محل سکونت باشه که در صورت تمایل کاربرا استفاده کنن
ضمنا چرا من میزان اخطار دارم و هیچکی نداره ؟
مظلوم گیر آوردین خخخخ
مهدی جان اون درصد اخطار فقط مختص خود شماست و همه هم دارند در صورتی که عدد دار باشه بنظرم برای همه قابل روئیت میشه Khansariha (214)

دوستان مدیر این تایپیک و نظرات دوستان خیلی وقته برپاست اگر پیشنهادات شدنی هست که بفرمائید و اگر شدنی نیست که بازم بفرمائید بهرصورت تو خماری نگذارید دوستان را . مخلصات همه مدیران و مدیرکلهای با مرام (فقط با مرام ها) هستیم .Khansariha (214)
دوستان منم یه پیشنهاد به مدیر سایت آقا میلاد دارم
اونم اینه که هر صفحه ای از سایت رو که باز می کنیم بالای بالای صفحه عکس چند تا پی سی پی هست مخصوصا اون بزرگها خیلی ضایعن (البته ببخشید دیگه)
مخصوصا اون قنداق چوبیه که دیگه هیچی نیم متر قنداق داره محیط داخل قنداقشم که کلا برداشتن دو سه تا دست هم زمان میره تو
مدیران محترم اگه صلاح می دونن اون عکس ها رو هم عوض کنن
اگه امکانش هست کسی که آن میشه و بیش از نیم ساعت فعالیت نمیکنه خود به خود لاگ آف بشه خیلی خوبه.
اینطوری بعضیها بدون خروج میرن پی کارشون ولی ان دیده میشن و خب برای پیام خصوصی و اینا ممکنه سوء تفاهم بشه.
مهرشاد جان فکر میکنم تا زمانی که یک صفحه از سایت روی سیستم باز باشه،فرد مورد نظر آنلاین حساب میشه.پیام خصوصی هم براش بیاد تو همون صفحه باز قابل رویت هست.کاربر اون صفحه رو ببنده آفلاین میشه.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع