انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: صندوق نظرات و پیشنهادات
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
ببخشید پست بی ربط میزارم الان نگاه کردم خیلی غلط املایی داشتم . به این دلیل بوده که با تبلت سریع نوشتم غلط املایی زیاد دارم . الان خودم نگاه کردم خندم گرفت
از تمام عزیزان عذر خواهی میکنم
با سلام خدمت تمامی مدیر ها و ناظمین محترم انجمنKhansariha (8) واقعا خسته نباشید خدا قوتKhansariha (8)
نظر من این هست که دوستانی که حق عضویت در سایت رو که چند سال هست پرداخت نکردن مثال(خود من) بیایم پرداخت کنیم.
واقعا ما باید به دوستانی که دارن از جیب خودشون و از حق زن و بچشون میگذرن و به خاطر بهتر شدن رفاه حال ما چنین کاری میکنن کمک کنیم. به خدا عیبم از خودم میاد سرمو بالا بگیرمKhansariha (367) .اوج نامردیه که حق عضویتمون رو پرداخت نکنیم .
از همینجا میخوام از خودم شروع کنم من 2 ساله که اینجا عضوم و هیچ گونه حق عضویتی پرداخت نکردم لطفا مبلغ و شماره حسابی که باید به اون وجه واریز بشه رو واسم پیام خصوصی کنید ممنون میشم مدیران سایت شماره حساب روارسال و مبلغ رو بگنKhansariha (8).
و خواهشم ازتمامی عزیزان این هست که حق عضویت خودشون رو پرداخت کنن به خدا همش فکر نکنم پول یه پیتزا باشه اما با همون پول میشه انجمن رو سر بلند نگه داشتKhansariha (256)Khansariha (256)
افتخار ما انجمن تخصصی تیراندازان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
یا علی
(2015-07-31 10:50 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت تمامی مدیر ها و ناظمین محترم انجمنKhansariha (8) واقعا خسته نباشید خدا قوتKhansariha (8)
نظر من این هست که دوستانی که حق عضویت در سایت رو که چند سال هست پرداخت نکردن مثال(خود من) بیایم پرداخت کنیم.
واقعا ما باید به دوستانی که دارن از جیب خودشون و از حق زن و بچشون میگذرن و به خاطر بهتر شدن رفاه حال ما چنین کاری میکنن کمک کنیم. به خدا عیبم از خودم میاد سرمو بالا بگیرمKhansariha (367) .اوج نامردیه که حق عضویتمون رو پرداخت نکنیم .
از همینجا میخوام از خودم شروع کنم من 2 ساله که اینجا عضوم و هیچ گونه حق عضویتی پرداخت نکردم لطفا مبلغ و شماره حسابی که باید به اون وجه واریز بشه رو واسم پیام خصوصی کنید ممنون میشم مدیران سایت شماره حساب روارسال و مبلغ رو بگنKhansariha (8).
و خواهشم ازتمامی عزیزان این هست که حق عضویت خودشون رو پرداخت کنن به خدا همش فکر نکنم پول یه پیتزا باشه اما با همون پول میشه انجمن رو سر بلند نگه داشتKhansariha (256)Khansariha (256)
افتخار ما انجمن تخصصی تیراندازان دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
یا علی

من هم با پیشنهاد حسین آقا موافقم و هم با آقا بهنام....اما برای ایجاد انگیزه در اساتید و قدیمیای سایت، باید صحبتهای خودشون رو هم شنید تا بهتر بشه تصمیم گرفت.

خودمم درحال فکر کردن برای دادن پیشنهاد خوب هستم..Khansariha (399)
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دليل اصلي كم فعاليت بودن اعضا و تايپكها-بنظر من يك وجهش(مهمترين دليل) كه شرايط اجتماعي-روحي و اقتصادي جامعه فعلي است و نيز گرفتاريهايي كه كم و بيش همه ما داريم ديگه و واقعا ديگه حوصله و روحيه نذاشته براي فعاليت هاي اينچنيني...دومين وجهش هم=كم و بيش مطرح شدن و وجود آرشيو از مباحث مختلف و مطلع بودن و بقولي بالا بودن دانش اعضا-مخصوصا قديمي ترها=نتيجتا كمتر مطرح شدن سوال و خب به طبع جواب است(به نظر من-فعاليت تايپكها بد نيست و به نسبت خوبه)...سومين وجهش=كه كلا انجمن فعالتر بشه*بنظر من جامعيت و وسعت فعاليت انجمن است-مثلا ايجاد يك فروشگاه اينترنتي لوازم شكار و تيراندازي(مخصوص اعضا) توسط مديران كه هم درآمد زايي داره براي انجام كارهاي بهسازي سايت و مسائل مرتبط و هم اگه جامع و شامل تمام لوازم مورد نياز باشه-باعث جذب اعضا فعلي و نيز اعضا بيشتر ميشه و بجاي جستجوي اينترنتي يك كالا يا دنبالش گشتن توي بازار-دوستان وقتشون(زمان بيشتري خواهند داشت) رو روي مباحث انجمن متمركز ميكنن(تا اونجايي كه من خبر دارم ظرفيت و توان اينكار هم هست كه فروشگاه جامع و كاملي ايجاد بشه=هم در مديران و هم اعضا پيشكسوت)و به نظر من روش صحيحتر اينه كه كالايي(دست دوم يا نو) كه توسط اعضا داخل سايت(فروشگاه انجمن) ميخواد قرار بگيره-اول تايپكش توسط خود شخص ايجاد بشه و براي فعال شدن و قرارگيري در فروشگاه انجمن*توسط مديران تاييد بشه و پس از آن داخل سايت نمايش داده بشه.روش فعلي كه توسط مديران ايجاد ميشه يك كمي وقت گير و نيز مبهم است-مخصوصا براي اعضا كمتر آشنا به روند كار(اعضا جديد).چهارمين وجهش=فعال شدن بيشتر خود مديران و برنامه ريزي براي برنامه ها و فعاليتهاي جانبي و فرا انجمني است-ماشاالله تا اونجا كه من ديدم از اكثر شهرها و مناطق كشور-مديران انجمن هستن*مثلا از مشهد-چند نفر هستن.خب همين دوستان در مشهد-برنامه هاي طبيعتگردي و انشاالله در موقع خودش شكار رو كليد بزنن و به عنوان مركزيت*دوستان رو دور هم جمع كنن و باعث آشنايي و نزديكي اعضا بهمديگه و نتيجتا فعاليت بيشتر اعضا بشن(همين خودش ازش مباحث و موضوعات مختلف بيرون مياد و باعث فعاليت انجمن و تايپكها ميشه).وقتي مديران انجمن*فعاليتشون كمه-از اعضا نميشه انتظاري داشت...بالاخره اين نظر برادر كوچكتون بود و اميدوارم مطرح كردنش مفيد باشه...حق نگهدار شما.Khansariha (8)Khansariha (256)
بادرود
والا آقا جلال حرفاتون در پست اول امروز کاملا درست بودولی بعضی مسایل با پیشنهاد حل نمیشه مثل کدورتهایی که باعث جدایی بعضی از دوستان باتجربه و به قول معروف«اینکاره» از سایت شدن که علتش اختلاف سلایق موجود و مسایل حاشیه ای بود به شخصا بسیییار مایل بودم تمام کاربرهایی که واقعا دراین رشته تخصصی دارند در کنار هم دراین انجمن فعالیت میکردند و با اندکی گذست خیلی از مسایل حل میشد.
نکته بعدی هم افول فعالیت کاربرهای قدیمی و پیشکسوت و ویژه هست که فکر کنم درهمه فروم ها این افت فعالیت و به نوعی یکنواختی و دلزدگی یک چیز طبیعی هست و من خودم این موضوع رو به چشم خودم دیدم البته دلایل و مشکلات شخصی هم میتونه علت این موضوع باشه.
تنوع بررسی تاپیکها در انجمن کم شده وچندتاپیک همواره در راس ارسالهای جدید پای ثابت هستند من خودم سعی میکنم به بهونه های مختلف تاپیکهای گرد وخاک گرفته رو بکشم بیرون تا از یکنواختی مطالب اندکی کاسته بشه و ایجاد تنوع بشه.
پیشنهاد آخرم اینه که دوستانی که دستی در ترجمه متون انگلیسی دارن دوستان رو از ترجمه مطالب به روز مربوط به مقوله تیراندازی و‌تفنگ بی بهره نکنند و برای اینکه روح تازه ای به انجمن بدن تفنگهای جدید تولید شده رو که اکثر در سایتهای انگلیسی زبان هستن با ترجمه به کاربران معرفی کنند.
(2015-07-31 10:03 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام Khansariha (8)
دوستان پیشنهاد من ایجاد یک فروشگاه با قیمت های خیلی نزدیک به قیمت های جهانی هست تا قیمت های کذایی بازار بشکنه و سفارشات کاربران جهت تهیه کردن اسلحه یا متعلقات پذیرففته بشه هم خرید ها با مشورت از اساتید با تجربه انجام میشه هم تجربه اساتید باعث میشه خرید بدون اشتباهی داشته باشیم
سلام Khansariha (8)
دوستان پیشنهاد من ایجاد یک فروشگاه با قیمت های خیلی نزدیک به قیمت های جهانی هست تا قیمت های کذایی بازار بشکنه و سفارشات کاربران جهت تهیه کردن اسلحه یا متعلقات پذیرففته بشه هم خرید ها با مشورت از اساتید با تجربه انجام میشه هم تجربه اساتید باعث میشه خرید بدون اشتباهی داشته باشیم
دوستان سللام
پیشنهاد من ایجاد یک فروشگاه در سایت هست که قیمت ها نزدیک به قیمت های جهانی باشه تا قیمت های کذایی بازار بشکنه و شفارسات اسلحه و متعلقات هم پذیرفته بشه از بابطی خرید ها با اساتید با تجربه مشورت میشه هم خرید اشتباهی انجام نمیشه یک بار خرید بدون اشتباه مساویست با ضرر کمتر
با نظر شما*كاملا موافقم...همين آقا مسيح رو كه من ميبينم داخل انجمن(مخصوصا تايپك كرال پانچر*مشهودتر)-دوستان ازشون كرال پانچر و موارد ديگه رو خريداري ميكنن(با اينكه خيلي كم تشريف ميارن انجمن*ظاهرا)و راضي هستن از خريدشون و تشكر ميكنن و نيز خريد با خيال آسوده تري در تمام مراحل خريد-حتي بعد از تحويل گرفتن سلاح و غيره دارن=خودش گواه صحيح بودن اين پيشنهاد و موثر بودن و نيز مفيد بودن آن است.
جلال عزیز ، سلام و خسته نباشید ،اول بایدبه خودتون بگم رسیدن بخیر ! Khansariha (219)
در مورد پست شما نتونستم مقاومت کنم ، به شخصه ادعایی در زمینه تفنگ و ... ندارم ، اما حداقل جزو کاربران این انجمن از سال دوم کارش بودم و قبلش تنها مهمان و ناظر در ااین انجمن و قبلش ذکرعلی و Pix که خوب طبیعتا در همان اواخر دهه 80 هم باز این انجمن مطالب منظم تر و به روزتری داشت. در هر صورت من هم به واسطه جو سایت با علاقمندی به تیراندازی شکار وارد تفنگ بادی شدم ، این انگیزه ای بود که من رو 2 سال مشغول کرد و متاسفانه در این دوسال چشم های من و خیلی ها و از جمله مدیران و مسئولین سایت به جنبه های دیگر تیراندازی با تفنگ بادی بسته بود! این موضوع در کنار چند وجهی بودم این فروم و فعالیت در حوزه تفنگ های شکاری و تراپ و بادی در کنار هم باعث شد حتی موضوع بادی نیز صرفا در شکار خلاصه شود. چیزی که من بعدها در فروم های غیر فارسی زبان تفاوت هایی در نحوه کارشان دیدم الیته منظورم فروم های موفق در این زمینه بودند نه فرومهای معمول و کم مخاطب. من هم به مانند خیلی از کسانی که به آنها اشاره کردید با ورود و فعالیت بیشتر در این انجمن رشد کردم و رفتم دنبال مطالب بیشتر و خارج از انجمن و تجربه بیشتر ، همیشه سعی می کردم تجربیات خودم رو در اسرع وقت در انجمن و موضوع مربوطه به اشتراک بگذارم تا هم خودم بیشتر بدونم با نظر بقیه و هم دوستان جدید سریع تر به دانش برسند و راه رفته بقیه رو دوباره نروند. در هر صورت آدم وقتی از دوستان قدیمی و پیشکسوت میشنوه که این صادق تا دیروز خودش داشت نحوه باز کردم دیانا 350 رو یاد می گرفت اما الان اومده از کار فلانی ایراد گرفته ! به طبع ناراحت می شوم ، این موضوعی طبیعی است. مطمئنا در انجمن هایی مانند اینجا و با موضوع بیشتر تفنگ بادی کسی می تواند سریع تر بیاموزد و شاید تجربه بیشتری از شما پیشکسوت داشته و در مواردی موضوع شما را به چالش بکشد که آدمی باید خوشحال شود تا ناراحت چون باعث رشد یک نفر دیگر شده اید.
- چرا الان بخی دوستان آگاه و با تجربه در میان ما نیستند!؟ می دونم شما دوستان مدیر انجمن به این موضوع فکر کردید و شاید کارهایی نیز داشته اید ولی به یقین می گم مستمر نبوده!
- چرا وضعیت پست های ما اینجوریه !؟ چرا هنوز که هنوزه چه عضو حرفه ای سایت و چه تازه وارد بلد نیستند پست شون رو به جا و در موضوع خودش بفرستند!؟
- چرا بیشتر ارسال های حداقل یکسال اخیر همه ش در مورد شکار ، فروش و قیمت بازاره بخصوص موضوع شکار ! اونهم با توجه به وضعیت الان محیط زیست و جو ضد شکار در جامعه و ارگان های مرتبط!
- چرا من تو یکماه اخیر شاهد ترک فعالیت دو نفر از بهترین دوستانم در این فروم بودم!

گله ای که چند وقت پیش از دوستان دیگر هم داشتم و موضوع را با علی آقا و اسماعیل هم قبلا مطرح کردم ، صرف آمار زیاد داشتن سایت بدون جهت دهی مناسب به نظر من صرفا سیاهی لشکر داشتنه ! امیدوارم دیگر دوستان ناراحت نشوند چون گاها برای ارزیابی ضعف هامون مجبورم کمی زبانم را تند کنم ، چند وقت اخیر سعی داشتم در ارسال دوستان جهت دهی داشته باشم با توجه به اینکه عنوان همکار انجمن را داشتم نمی تونستم پست های غیرمرتبط و یا گاها مشکل ساز را نادیده بگیرم ، ولی .... می دونید که چند تن از دوستان همیار و ناظم به چه دلیلی این فروم رو ترک کردند!
امیدوارم به دل نگیرید ، چون وضعیت این انجمن ، اعضای آن و نیز فعالیت آن برام مهم هست که هر روز بعد از ایمیل شرکتی ، اولین صفحه مرورگرم که باز میشه صفحه ارسال پست های جدید انجمن هست چه کامپیوتر محل کارم ، چه لپتاپ شخصی و حتی جدیدا موبایل !
علی عزیز (flower) در مورد شبکه های اجتماعی به خصوص موبایل ها اشاره کرده بودید ، من هم تجربه کار در این شبکه ها و ارسال و گفتگو با دوستان رو داشتم و دارم ، اما مطمئنا پویایی و نیز مرجع بودن یک فروم رو نخواهند داشت اگه نه تا حالا فروم های معتبری مثل پیرامید ایر و GTA اونور آب جمع می شد و یا راکد! در حالی که پست های ارسالی در این فروم ها بسیار پویا تر از فروم های داخلی است. با وجود داشتن تکنولوژی های اخیری که ما استفاده می کنیم و اونا قبل از ما داشتند.
جلال جان ، در این انجمن گفته میشه فرهنگ تیراندازی مطرح میشه و سعی بر اشاعه این فرهنگ داریم ولی عملا چیزی که می بینیم تشویق به شکار هست ، حال این ممنوعیت شکار درست یا نادرست فعلا قانون هست و ما هم تابع قانون رسمی کشور ، کسی خارج از قاعده کاری انجام میده مشکل خودش هست نه فروم ، اما در این جا بولپاپ کردن وایرخ برای راحت تر شکار کردن و اونهم در فصل شکار ممنوع (با فرض عدم ممنوعیت شکار) لایک و تشویق بیشتری از یک مطلب مرتبط با تیراندازی و ورزش داره! چرا؟
اصلا قصد تبلیغ کاری که الان روش متمرکز هستم و بیشتر دوستان هم می دونند برای چی دنبال این موضوع هستم (حداقل منفعت مالی برام نداره و از جیب میره و زحمت و مشقت) اما چقدر حمایت میشه! موضوع بنچ رست و مسابقات تیراندازی چقدر حمایت میشه ! این رو به صورت مستقیم از شما دوستان مدیر می پرسم ؟ چند وقت پیش دوستان گیلانی حرکتی همانند حرکت ما در سال 93 در گلستان انجام دادند اما هیچ یک از مدیران یک پست تشویی برای آن ارسال نکردند! چرا ؟ اصلا این مطالب رو دنبال کردید!/
یا چند وقتی هست در زمینه بنچ رست مطالبی رو ارسال می کنم و همین دیروز تنها علی آقا نسبت به ارسال مطلبی اقدام کردند اما بقیه کجا هستند ! یعنی اینقدر گرفتار زندگی هستند پس ما که نه مدیر این سایت هستیم و نه نفعی داریم بریم کلا نیاییم دیگه ! دوستان حسرت تاپیک عکس شکار رو می خوردند! یادمه زمانی روی تعداد شکار قرار دادن مسابقه می دادیم!!! الان واقع به آن روزها که فکر می کنم تنها احساس پشیمانی دارم ، من مخالف شکار نیستم ولی الان وضعیت استفاده از خود تفنگ ها در ایران قانونمند نیست و یا مشخص نیست اگه قانونی هم باشه شفاف نیست ، به جای اینکه سعی در برداشتن این کاستی ها با فعالیت های جهت دار و ورزشی باشیم به فکر شکار و ممنوعیت آن هستیم ! کمی به خودتون و وضعیت گذشته و الان فکر کنید و به آینده هم نگاهی بندازید !
عزیزان و براردان بزرگتر از خودم که احترامتون برای من واجبه ! امیدوارم بتونید به یک ارزیابی کلی از وضعیت فعلی انجمن برسید ، گذشته ها گذشته و باید به حال و برنامه ریزی برای آینده و فعالیتهای پیش رو نظر داشته باشید. ادامه وضعیت انجمن به این صورت تنها یک نتیجه داره و اونهم رکود ارسال های مفید و ورود دوستانی کم تجربه در موضوعات فنی بدون پشتوانه فنی و تجربه لازم و نیز اخیرا ورود برخی دوستان که نیت واقعی آنها صرفا یا مالی است یا اسم و رسمی برای خود به پا کردن حالا به هر بهایی !به انجمن و گمراهی کم تجربه ها
Khansariha (8)Khansariha (256)ضمنا يك موضوع خاطرم اومد و البته نميدونم راهكارش چيه-شايد عوض كردن نوع شاخه بندي موضوعات تايپكها...اما بعضا خيلي پيدا كردن موضوعات(تايپكها)براي حتي من كه بالاخره چند ماهي هست عضوم و توي همون موضوع ارسال هم داشتم سخت ميشه-حالا واي به حال اعضا جديدتر يا مهمان.كه اصلا بتونن متوجه وجود چنين تايپكي و موضوعي در انجمن بشن.Khansariha (8)Khansariha (256)
جناب AIRKING زمانی بود که همه دنبال اطلاعات در مورد موارد فنی و حتی گاها عمومی تفنگ بادی بودند ولی الان میشه گفت با توجه به مطالب فراوان نوشته شده توی همین سایت هر کسی میتونه با حداکثر یک هفته وقت گذاشتن در باره هر سلاحی اطلاعات کاملی بدست بیاره. واقعیت امر اینه که این سایت باید دیگه خودشو از این مرحله بکشه بیرون. دیگه وقت عمله. بسیاری از کاربران الان به سمت شبکه های اجتماعی کشیده شده اند. با اینکه خرید و فروش در این سایت ها ریسک بالایی داره ولی برخی این کار رو انجام میدن.
اولین پیشنهاد من اینه که سایت بخش بزرگی از فعالیت های خودش رو به سمت ایجاد و مدیریت یک فروشگاه رسمی معطوف کنه. منظورم از " رسمی " یعنی دریافت مجوز رسمی فعالیت خرید و فروش اینترنتی که شماره مجوز اون در گوشه بالای هر سایت رسمی درج میشه. این کار باعث افزایش اطمینان کاربران تازه وارد میشه و خرید و فروش اینترنتی سلاح رو که معمولا ارقام بالایی داره رو برای خریدار اطمینان بخش تر میکنه.
دوم اینکه ریویو های هر سلاح از حالت تایپی به ویدئویی تغییر کنه. وارد مسیری بشید که سایت هایی مثل airgunweb و airgun reporter وارد شدند. یعنی معرفی واقعی هر سلاح به صورت ویدئویی و در جهت فروشگاه سایت. این راهی هستش که حتی سایت گجت کمپ هم داره کم کم انجام میده. واقعا وقتی حرف های زده شده در ریویو چند سلاح تو سایت گجت دیدم خنده ام گرفت. بعضی اطلاعات غلط بوده و در جهت جذب مشتری هستند. برای مثال بیان سرعت 350 در کالیبر 22 برابر 1000fps و حتی نام بردن کمپانی دیانا به نام " پرنسس دیانا " در صورتی که دیانا پرنسس نبوده بلکه الهه شکار در یونان باستان بوده.
سوم اینکه باید نام " ایران ایررایفل " رو به یک برند تبدیل کنید. به صورت فصلی مسابقات برگزار کنید. اگر سطح کار بالا باشه که مسلما با سواد و دانش این اعضایی که داریم بالا خواهد بود، مسابقات برگزار شده میان اعضا همین سایت بعد از مدتی بسیار معتبر شده و هواخواه خواهد داشت.
چهارم اینکه اگه واقعا همت کنید میتونید وارد تولید بعضی محصولات بشید. منظورم این نیست که اسلحه تولید کنید. کوله پشتی، وسایل کمپینگ مثل چادر و فلاسک و کیسه خواب و .... چیزهایی هستند که میشه به راحتی تولید کرد. یا حتی اگه نمیخواید وارد مقوله تولید بشید میتونید با همکاری با تولید کننده های مناسب به صورت عمده بخرید و با اسم برند ایران ایر رایفل توزیع کنید. دقیقا مثل کاری که شرکت umarex در باره برند DIANA داره انجام میده. این روش تجارت امروزه خیلی توی دنیا باب شده به صورتی که الان بعضی برند ها در صورت توزیع کالاشون از طریق خرده فروشی مثل " PyramidAir " اعتبارشون افزایش پیدا میکنه. الان ببینید دیجی کالا چطور داره کار میکنه. 2 هفته قبل خودم یه کتاب آموزش زبان المانی ازشون خریدم. الان توی دیجی کالا از شیر مرغ تا جون آدمیزاد پیدا میشه. نه اینکه این سایت وارد فعالیت های نا مربوط بشه چون دنیای تیر اندازی و ایر گان اینقدر تنوع داره که اصلا نیازی به کار نامرتبط نیست. سرمایه گذار پیدا کنید یا با بعضی از اعضا همین سایت که توانایی مالی دارند به صورت سهامی کار کنید.
پتجم اینکه اعضا قدیمی رو دوباره دور هم جمع کنید. با اینکه خیلی به صورت روشن بیان نشده ولی برخی اعضا با ناراحتی در سایت فعالیت نمیکنند و یا اینکه خیلی فعالیت خودشون رو کاهش دادند. من خودم دو سال هستش توی این سایت هستم و شاهد خیلی بحث ها بودم و متوجه شدم باعث برخی کدورت ها شده. هونطور که گفتم خیلی واضح بیان نشده ولی کاملا این قضیه ملموس هستش.
ششم اینکه فعالیت های سایت رو به سمت ورزش تیر اندازی سوق بدید. ذهنیت ها نسبت به شکار در جامعه مناسب نیست و البته وضعیت محیط زیست هم واقعا خرابه

امیدوارم در اندازه خودم کمکی کرده باشم Khansariha (8)
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.بالاخره آقا صادق قرنجیکی گرامي-هركسي علايق خودش رو داره و شايد اكثريت و اقليت در مورد علاقه به يك موضوع باشه...در مورد شكار=در تمام كشورها انجام ميشه-عكسهاي تروفه و كلا همه چيز شكارشون تا جزئيات رو ميذارن اما تابع قانون و قواعد خودش و نيز قوانين كشوري كه تابعيتش رو دارن.بدي كار ما-خودم رو ميگم اينه كه زياده روي يا گاها الگوبرداري ناصحيح ميكنيم*در همه مورد.اعمال و گفتار از جمله-مثالهامون در مورد يك مسئله*غير متعارف است=مثلا همين ديروز(هدشات انسان براي مثال مقايسه تاثير كاليبر4/5و5/5)يا مسائل مشابه ديگه(من كه ميدونم كلا شكار خرس و موارد مشابه در ايران ممنوع است-نبايد ادعا و مثال و شبهه اي مبني بر انجام چنين عملي رو مطرح كنم)...حالا از بحث منم*كه مختص ما ايرانيهاست بگذريم و نيز مسائل روحي مختص اين دور و زمانه فعلي و فشارهاي زندگي.و اينكه ما به حرف همديگه اعتماد نداريم و نيز فضاي كاذب رقابتي بينمون حاكم است(از رانندگي تا نت تا--------).از غالب شدن نظر و تفكر تا اصرار بر جهل خويش و عدم قبول حقيقت و نظر و تجربه صحيح يا پند بجاي ديگران...اين هم خصوصيت اجتماع است و جاي گلايه نداره*تعدد و تنوع اعتقادات-اخلاقيات-نظرات و روحيات و سلايق افراد*ديگه اينجا هم انجمن است*اون هم مجازي .Khansariha (8)Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع