انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: صندوق نظرات و پیشنهادات
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
سلام
باز کردن صفحات اختصاصی برای محصولات FX و Air Arms کار خیلی خوبیه و از پراکندگی مطالب جلوگیری میکنه . فقط مدیران محترم لطف کنید برای هماهنگی بیشتر با سایر صفحات , جلوی اسم انگلیسی هر کمپانی عبارت Product رو هم اضافه کنید نظم نوشتاری صفحات بیشتر میشه . Air Arms رو بنویسید AIR Arms Products و FX رو هم بنویسید FX Products . Khansariha (8)
باسلام یک تاپیک درموردوسایل نقلیه که دوستان به شکارمیرند اختصاص بدید.
(2014-11-18 02:20 AM)BERETA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام یک تاپیک درموردوسایل نقلیه که دوستان به شکارمیرند اختصاص بدید.
سلام
قبلا 2 تاپیک درباره موتور و خودرو ایجاد شده و همچنان هم تاپیک ها باز و فعال هستند.
اینم لینک هاشون:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته چون تخصص اصلی انجمن در رابطه با افرود نیست بلطبع برای اطلاعات کامل و جامع تر باید به انجمن های تخصصی افرود مراجعه بکنید ولی این تاپیک ها برای رفع نیاز معمولی اعضا فکر کنم مناسب باشن.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
تاپیک زنده ماندن در شرایط سخت لطفا
شامل
انواع مسیریابی ها
انواع تله ها
انواع جان پناه
تهیه اب و غذا
دلمون لک زده برای تصاویر شکار دوستان.حالا که شکار ممنوعه،حداقل یه تای÷یک درست کنید و امش رو بذارید تصاویر شکار سالهای قبل دوستانKhansariha (226)
باسلام خدمت بزرگان
خواستم به نوبه ی خودم ازتمامی دوستان بخصوص مسئولین این سایت کمال تشکروقدردانی راداشته باشم واینکه واقعادمتون گرم واسه همه چیز.Khansariha (256)سربلندی تک تکتون رااز خدا خواستارم.یاحق
(2014-12-18 06:44 PM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلمون لک زده برای تصاویر شکار دوستان.حالا که شکار ممنوعه،حداقل یه تای÷یک درست کنید و امش رو بذارید تصاویر شکار سالهای قبل دوستانKhansariha (226)
سلام
فکر نکنم بشه.با این اوضاع شکار و منوعیت اگه اسم تاپیک رو هم بزارن شکار سالهای قبل بازهم مشکل ایجاد میشه.فعلا باید این قسمتو بیخیال شد.تا نظر مدیران چی باشه.
یاعلی
سلام. یه پیشنهاد دارم که مدیران روش فکر کنن اسمشم هرچی گذاشتین. یه تاپیک بزارین که بشه عکس شکار رو فقط اعضای که عضو رسمی شدن عکسای ش ک ا ر رو ببینن.
ایا میشه؟
ممنون یا علی
سلام
اتفاقا من هم همین نظر رو دارم . اگه بشه که خیلی خوبه . یه تاپیکی که از بیرون قابل رویت نباشه ( برای مهمانان و... ) . تا برای انجمن هم دردسر نشه . ما هم میخواهیم عکس های گذشته رو ببینیم .
میشه حتی از گروه کاربری
کاربر فعال به بالا نمایش داده بشه
مهمان+اسپایدر+عضو رسمی هم دیدده نشه فکر خوبیه
همش کار 2 دقیقه هست Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع