انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: صندوق نظرات و پیشنهادات
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
sniperelit جان باور کن من به این راحتی ها انگیزمو از دست نمیدم و اصلا لایق ترفیع رتبه و درجه هم نیستم چون بچه هایی با اطلاعات و تخصص بسیار بالاتر از من تو سایت فراوون هستند.بحث من همین ایجاد انگیزه برای دوستان تازه وارد هست که فرمودید.اعتبار ماهیت تخصصی داره در این صورت افراد غیر متخصص مثل بنده ی حقیر در صورت فعالیت مداوم ممکنه دچار دلسردی بشن چون ترفیع درجهشون دور از دسترس به نظر میرسهKhansariha (8)
البته بازم میگم به خدا من همین 1ستاره هم زیادمه و از لطف دوستان و بزرگانی مثل شماست که هر روز پرشور تر از دیروز میام تو سایتKhansariha (8)
اقا امین گل اصلا بحث رتبه و چه میدونم از این حرفا نیست فقط دوست دارم دوستانی که به 200 ارسال برسن یه فرقی داشته باشن که انگیزه شون بیشتر بشه البته فقط شما نیستی دوستان دیگه همخ کم وبیش هستن مثل اقا داوید و غیره
راستش من خودم با اینکه 5 الی 6 ساله تفنگ ندارم هنوز اینقدر عشق دارم که بیام و بیشتر در بارش بدونم میدونم که اکثر بچه ها عاشق این کارن و به امید کسب اطلاعات میان
ولی باز میگم انگیزه بسیار امر مهمی هست من کاربری که حتی اولین پست رو داده باشه بهش اعتبار میدم چون دوست دارم تشویق بشه و در واقع مزد علمی رو که ازش یاد گرفتم بهش میدم هر چند ناچیز
من خودم در خور اعتبار و ستاره و اینها نیستم پستهای مفیدم هم زیاد نیست ولی دوست دارم این اتفاق بیفته
(2011-07-20 04:52 PM)sniperelit نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا ماهم یه پیشنهاد بدیم اگه میشه کاربر ای بالاتر از 100 یا 150ارسال یا رتبه کاربریشون تغییر کنه یا یه ستاره اضافه بشه
حالا ما که هیچی حتی علی اقا خالزن هم تا 400 اعتبار فاصله مون زیاده اینطوری به نظرم انگیزه بیشتری ایجاد میشه مثلا الان اقا امین با بیشتر 250 ارسال رتبه اش یکیه خوب نمیشه که ممکنه انگیزه اش رو از دست بده امیدوارم اقا امین ناراحت نشه ایشون تو خاطرم بود
اگه دوستان نپسندیدن ببخشید
sniperelit جان با پیشنهادت موافقم(افزایش یک ستاره) Khansariha (8)
البته با مدیران در این زمینه رایزنی خواهم کرد تا ببینیم نتیجه چه میشود . ممنون Khansariha (214)
منم موافقم کاربرای با ارسال بالاتر با کاربری که از 30 ارسال با یک ستاره رسمی می شه یه فرقی باید داشته باشد
تقدیم به همه خصوصا مدیرانKhansariha (8)
چشم دوستان راجبهش یک تصمیماتی گرفتیم به زودی اعلام میشه . Khansariha (8)
سلام به مديران فعال و سخت كوش اين سايت
اگه نظر بنده حقير را هم مد نظر قرار بدهيد با پيشنهاد اين دوستان موافقم آخه همانطور كه مستحضر مي باشيد ( جسارت نباشه ) تو ادارات و حتي نظاميان سوابق كاري و تلاش نيروها راهي براي ترفيع درجه و جايگاه مي باشد كه انگيزه كاري را دوچندان مي كند . دوستي كه زحمت مي كشد و وقت مي گذارد اينطور قشنگ و زيبا گروپ گيري و موارد ديگر را بيان مي نمايد تا دوستان ديگر تجربه اي كسب كنند لياقت تشويق را هم دارند و با بنده نوعي كه فقط عضو شدم تا از تجربيات دوستان محترم استفاده نمايم بايد يك فرقي داشته باشند و روشي است كه مبتديان مثل بنده بهتر مي تونند تصميم بگيرند كه كدام عضو اعتبار ، سوابق و تجربيات بيشتري براي اثبات يك موضوع را دارند .
مشكل تعداد ارسالهاي شما مربوط به نام كاربري شماست كه با دوتا نام كاربري در سايت فعاليت داشتيد در نام كاربري شما حرف ( ك ) به دوصورت با همزه و بدون همزه هست كه يكي از اين كاربريها محروم شد و شما با نام كاربري كه حرف ك با همزه هست در سايت فعاليت نمائيد . در خصوص پيام خصوصيتون هم به همين منوال است[/color]

يه لطف بكنيد اگه ميشه اون نام كاربري رو كه محروم كرديد حذفش كنيد با 5تا ارسالش(يا بگيد خودم چطوري ميتونم حذفش كنم).آخه اينجوري با توجه به شاهت بسيار زياد با اين يكي نام كاربري داره،همه ميگن ببينم چي شده كه محروم شده.ضمنا اينmehrshadچكار كرده كه محروم شده با اين همه ارسال كه داره؟

تازه الان من با 31 ارسال هنوز گزينه ويرايش برام فعال نشده!
من خيلي روي اين گزينه ويرايش حساس شدم.
آخه ممكنه يه تازه وارد از دستش در بره يه حرف نامربوط بزنه.ميشه پيراهن عثمان وآبروش ميره
یونیک عزیز هر کس 3 تا اخطار بگیره و توجه نکنه اخراج میشه.طبق قانون.
Khansariha (8)
(2011-07-22 07:47 AM)يونيك نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشكل تعداد ارسالهاي شما مربوط به نام كاربري شماست كه با دوتا نام كاربري در سايت فعاليت داشتيد در نام كاربري شما حرف ( ك ) به دوصورت با همزه و بدون همزه هست كه يكي از اين كاربريها محروم شد و شما با نام كاربري كه حرف ك با همزه هست در سايت فعاليت نمائيد . در خصوص پيام خصوصيتون هم به همين منوال است[/color]

يه لطف بكنيد اگه ميشه اون نام كاربري رو كه محروم كرديد حذفش كنيد با 5تا ارسالش(يا بگيد خودم چطوري ميتونم حذفش كنم).آخه اينجوري با توجه به شاهت بسيار زياد با اين يكي نام كاربري داره،همه ميگن ببينم چي شده كه محروم شده.ضمنا اينmehrshadچكار كرده كه محروم شده با اين همه ارسال كه داره؟

تازه الان من با 31 ارسال هنوز گزينه ويرايش برام فعال نشده!
من خيلي روي اين گزينه ويرايش حساس شدم.
آخه ممكنه يه تازه وارد از دستش در بره يه حرف نامربوط بزنه.ميشه پيراهن عثمان وآبروش ميره
دوست من اول سعی کنید روی متن نقل قول (بعد از زدن دکمه پاسخ) نرید که باعث حدف خطوط و نام نقل قول کننده نشود و مطلب ناقص نمایان نشه . ممنون
دوم دلیل اخراج کاربران را مدیران در تاپیک زیر بیان کردند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوم اگر هنوز مشکل ارسال و ویرایش مطالب را دارید (یعنی بعد از 30 ارسال ) مدیران پیگیری خواهند کرد یعنی اطلاع میدیم که مدیر کل بررسی کنند و مشکل را بر طرف نمایند.
و در آخر هم شما میتونی از دکمه حذف پست استفاده کنی (البته ظاهرا بعد از حل مشکل شما) تا حل شدن مشکل شما من براتون 5 ارسال مربوط به اون کاربری قبلی را حذف میکنم .
سلام به همگی

چرا سایت مثل قبل لیست اعضای انلاین را نشون نمیده ؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع