انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: صندوق نظرات و پیشنهادات
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
سیستم پیغام خصوصی با مشکلی روبه روشده .برای منم همین مشکل هست.
باید منتظر رفع مشکل شدKhansariha (8)
سلام
اگه دوستاني كه آنلاين هستند همانند چند وقت پيش كه كه زير نام كاربردي با شليك تفنگ مشخص بود فعال بشه خوبه . باز هم تصميم مديران قابل احترام Khansariha (8)
باسلام به اساتید سایت و تشکر از زحمات همگی دوستان Khansariha (48)

پیشنهاد باز کردن یه تاپیک درباره معرفی سلاحهای ورزشی اعم از تراپ و اسکیت که اطلاعاتی مانند عملکرد -قیمت -موجود بودن در کشور و.... رو داشتم البته تاپیک اطلاعات پایه تراپ موجود هست ولی بهتره به این قسمت تخصصی تر پرداخته شود

باتشکر فراوانKhansariha (8)
(2013-01-13 10:22 PM)hadiz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام به اساتید سایت و تشکر از زحمات همگی دوستان Khansariha (48)

پیشنهاد باز کردن یه تاپیک درباره معرفی سلاحهای ورزشی اعم از تراپ و اسکیت که اطلاعاتی مانند عملکرد -قیمت -موجود بودن در کشور و.... رو داشتم البته تاپیک اطلاعات پایه تراپ موجود هست ولی بهتره به این قسمت تخصصی تر پرداخته شود

باتشکر فراوانKhansariha (8)
ممنون از شما دوست عزیز Khansariha (8)
البته برای باز کردن تاپیک اسکیت موافقم هر موقع خواستید باز میکنیم چون تاپیک تراپ را داریم واگر لازم شد اصلاح نام هم میدیم و باز برای قیمت فعلا تاپیک مشاوره هم داریم بهرصورت شما چنانچه مطالبی را دارید ما میتونیم بررسی کنیم و براش تصمیم گیری کینم . Khansariha (8)
به نام حضرت دوست

سلام

از مدیران خواهشی دارم . مقدور نیست که سایت رو با نرم افزار تاپاتالک سازگار کنید تا از طریق موبایل بشه براحتی سایت رو مرور کرد .

Tapatalk حتی با اینترنت gprs موبایل هم براحتی سایت رو باز میکنه . حجم صفحات کاهش پیدا میکنه . و الان رو خیلی از گوشیها قابل نصبه .

Khansariha (8)Khansariha (8)
پیگیری میکینیم و در صورا وجود امکان فنی اقدام خواهد شد
سلام پیشنهاد من باز کردن تاپیک در مورد تفنگ های سر پر قدیمی
سلام به دوستان
.
به نظر من اگر مدیران محترم صلاح دیدند ترتیبی اختصاص دهند تا بتوان از طریق لیست دوستان با هر یک از کاربران به طور خصوصی چت کردKhansariha (214)
.
.
و در اخر برای دوستانKhansariha (97)
با سلام
يه مطلبي بود كه در چندين مورد ديدم و اين بار خواستم بگم
در بعضي از موارد ديدم كه بعضي از دوستان هميار انجمن در هر زمينه اي نظر خودشونو ميدن حالا بماند كه لحنش چطوره!
تذكر دادن درسته ولي نه اينكه شماتذكر بديد ولي وقتي بقيه تذكر ميدن شما پستشونو پاك كنيد!
والا يه جورايي داريم به سمت ديكتاتوري ميريم!
اگه تذكر ميديد به همه بديد و متن همه رو پاك كنيد و حساب دوستي و پسر خالگي رو نكنيد و مغرضانه رفتار نفرماييد
در محيط مجازي آدم نميدونه كه طرفش چند سالشه و چطور آدميه و سطح سوادش چقدره !
پس بايد بيشتر احتياط كنه
ممنون
(2013-08-24 02:57 PM)memo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
يه مطلبي بود كه در چندين مورد ديدم و اين بار خواستم بگم
در بعضي از موارد ديدم كه بعضي از دوستان هميار انجمن در هر زمينه اي نظر خودشونو ميدن حالا بماند كه لحنش چطوره!
تذكر دادن درسته ولي نه اينكه شماتذكر بديد ولي وقتي بقيه تذكر ميدن شما پستشونو پاك كنيد!
والا يه جورايي داريم به سمت ديكتاتوري ميريم!
اگه تذكر ميديد به همه بديد و متن همه رو پاك كنيد و حساب دوستي و پسر خالگي رو نكنيد و مغرضانه رفتار نفرماييد
در محيط مجازي آدم نميدونه كه طرفش چند سالشه و چطور آدميه و سطح سوادش چقدره !
پس بايد بيشتر احتياط كنه
ممنون
این موضوع را بنده هم تایید میکنم اگه سایت عمومی هست همه به یک اندازه حق دارند اگر هم نه که باید پارتی گیر آورد.
بنده یک بار قیمت جهانی فنر تیتان رو تو تایپیک فروش این فنر اعلام کردم از شانس بد ما از پسر خاله ها بود و ما یک اخطار گرفتیم ولی خوشبختانه علی آقا سر رسد و پاکش کرد.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع