انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: صندوق نظرات و پیشنهادات
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
(2013-08-24 03:19 PM)behzadpanda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-24 02:57 PM)memo نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
يه مطلبي بود كه در چندين مورد ديدم و اين بار خواستم بگم
در بعضي از موارد ديدم كه بعضي از دوستان هميار انجمن در هر زمينه اي نظر خودشونو ميدن حالا بماند كه لحنش چطوره!
تذكر دادن درسته ولي نه اينكه شماتذكر بديد ولي وقتي بقيه تذكر ميدن شما پستشونو پاك كنيد!
والا يه جورايي داريم به سمت ديكتاتوري ميريم!
اگه تذكر ميديد به همه بديد و متن همه رو پاك كنيد و حساب دوستي و پسر خالگي رو نكنيد و مغرضانه رفتار نفرماييد
در محيط مجازي آدم نميدونه كه طرفش چند سالشه و چطور آدميه و سطح سوادش چقدره !
پس بايد بيشتر احتياط كنه
ممنون
این موضوع را بنده هم تایید میکنم اگه سایت عمومی هست همه به یک اندازه حق دارند اگر هم نه که باید پارتی گیر آورد.
بنده یک بار قیمت جهانی فنر تیتان رو تو تایپیک فروش این فنر اعلام کردم از شانس بد ما از پسر خاله ها بود و ما یک اخطار گرفتیم ولی خوشبختانه علی آقا سر رسد و پاکش کرد.

دوست عزیز گاهی اوقات مشاهده شده که یک بنده خدایی یه اشتباهی کرده و و مثلا تو یه تاپیک غیر مرتبط یه پست اشتباهی زده...بعد میبینید چند نفر اومدن و بهش اخطار دادند..اون چند نفر از مسئولین نیستن و فقط احساس مسئولیت کردند ولی همین اخطار دادنشون باعث شده هم تعداد پست بی ربط زیاد بشه و هم به اون بنده خدایی که تذکر گرفته بر بخوره که چرا به خاطر یک خطا اینطور هجمه ای به سمتش روانه شده..خود من بارها هم اخطار گرفتم به دلیل اخطار دادن بی جا به دیگران و هم ناراحت شدم به دلیل اخطار گرفتن بی جا از دیگران...برا همین هر دو طرف ، هم اخطار دهنده و هم اخطار گیرنده رو درک میکنم و دیگه سعی میکنم اخطار ندم...

برا همین هم همیاران و مدیران دیگر پست های تذکر رو پاک میکنند و فقط یک تذکر عمومی میدند و گاهر اوقات اسم شخص خاطی رو هم نمیارن تا هم ناراحت نشه و هم به اشتباهش پی ببره

جناب بهزاد پاشا...اون کاری هم که شما کردید اشتباه بوده...جای زدن قیمت جهانی یا داخلی یک جنس در تاپیک فروش اون نیست..... این کار دخالت در امر فروش یک شخص خاص هست

شما می بایست قیمت رو در تاپیک گزارش قیمت ها میزاشتید ... Khansariha (8)Khansariha (8)
دوست عزيز فرمايش شما كاملا درسته
حرف من اين بود كه هيچ شخصي بي عيب نيست و نبايد بين كاربران تبعيضي قايل شد
و در بعضي از موارد واكنشهاي تند و سريع اصلا درست نيست
کسی هست بدادم برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من تمام پرو فایل انجمنم بهم ریخته همه چی انگلیسی شده نمیدونید چرا؟
(2013-08-24 09:28 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای من 2 3 روز پیش این مشکل پیش آمد .برو تو بخش تنظیمات پروفایل و زبان را پارسی کن مشکل حل میشه Khansariha (256)
در پائین تمام صفحات یک پنجره انتخاب سریع زبان انجمن هست ( سمت چپ نوار میانبرها) Khansariha (8)
سلام. مدیران محترم اگر کلاً مطالب مرتبط با ماهیگیری را جدا کنند یا سایت مجزا براش در نظر بگیرند به نظرم خیلی بهتر میشه چون فقط حجم ارسالهای روزانه رو زیاد میکنه و مثلاً من که دنبال مطالب تیراندازی هستم باید لابلای مخلوطی از ارسالهای ماهیگیری و تیراندازی دنبالشون بگردم که زیاد جالب نیست یا حداقل به نحوی این ارسالها جداسازی بشن.Khansariha (8)
(2013-08-25 10:28 AM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. مدیران محترم اگر کلاً مطالب مرتبط با ماهیگیری را جدا کنند یا سایت مجزا براش در نظر بگیرند به نظرم خیلی بهتر میشه چون فقط حجم ارسالهای روزانه رو زیاد میکنه و مثلاً من که دنبال مطالب تیراندازی هستم باید لابلای مخلوطی از ارسالهای ماهیگیری و تیراندازی دنبالشون بگردم که زیاد جالب نیست یا حداقل به نحوی این ارسالها جداسازی بشن.Khansariha (8)

من کاملا مخالفم Khansariha (399)
دادا اگه بخش ماهیگیری جدا بشه یه نفر مثل من که بیشتر وقتش توی اون قسمته چکار کنه چقد باید ازاین سایت به اون سایت بره تازه خیلی ها دنبال مطالب ماهیگیری هستند روز اول فقط یک تاپیک جمو جور بود اما حالا یک رفرنس شده که کلی براش زحمت کشیده شده با جدا کردنش یه بی میلی ایجاد میشه و به مراتب مطالب کم میشه
(2013-08-25 12:35 AM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-24 09:28 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای من 2 3 روز پیش این مشکل پیش آمد .برو تو بخش تنظیمات پروفایل و زبان را پارسی کن مشکل حل میشه Khansariha (256)

ممنون دوست عزیز حل شد. با تشکر ازALIANA-54-T06 ممنونمKhansariha (8)
با سلام
به نظرم قسمت جستجو مقداری ضعیف هست مثلا عبارت بایکال را بزنید و جستجو رو در روی هر دو گزینه زیر ان به ترتیب امتحان کنید متوجه ضعف این قسمت میشوید به شکلی که در صورت انتخاب گزینه جستجو در داخل ارسال ها را اگه انتخاب کنید مواردی رو نشون میده که هیچ سنخیتی با گزینه شما ندارد و در صورت انتخاب عنوان ارسال ها عبارت فروش بایکال دو لول ساید با جواز انتقال رو نشون میده.فقط همین یک مورد و بس.....
به نظرتون این جستجو کاربرد داره؟
زمان بین چند انتخاب هم با توجه به اینکه کسی که در حال جستجو هست بدنبال موضوعی میگرده تا سریع دسترسی پیدا کنه و هدف از جستجو به معنی انتخاب صحیح و سریع با کمترین خطا هست که در هیچ موردی کاربرد نداره.
لذا ضمن تشکر از همه دوستان دست اند کار و مدیران و....این قسمت رو کمی کاربردی تر بفرمایند
اگر قبلا هم به این مورد اشاره شده و تکرار بوده عذر خواهی میکنم
تشکرKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع