انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: صندوق نظرات و پیشنهادات
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
سلام دوست عزیز
دوستان از سخت گیری ما بابت خرید و فروشها برداشت نادرستی دارن.ما در سایه احترام و اعتماد متقابلی که سعی میکنیم تو سایت بین کاربران و مدیران برقرار باشه،رفع نیازهای تکنیکی ، علمی و تجهیزاتی دوستان رو تو دستور کار داریم.تا به حال هم خوشبختانه در خصوص تامین تجهیزات به واسطه سایت مشکلات معدودی داشتیم که به نحوی مرتفع شده.ما با احتمال 90 درصد اصل رو بر صحت امور خرید و فروش کاربران با هم قرار میدیم و 10 درصد رو برای سوتفاهمها و ایرادات کنار میذاریم و برای اینکه این 10درصدی که سالی یکبار ممکنه اتفاق بیافته،90 درصد بقیه رو تحت الشعاع قرار نده قوانین خرید و فروش رو طوری تعیین کردیم که به نوعی از فروشگاه انجمن بتونه در جریان بخشی از امور خرید و فروش و مسئول تبعاتش باشه و در این خصوص به کاربران هم پاسخگو باشه که قطعا هزینه هایی رو در بر داره.مثل بیمه تکمیلی میمونه که شما تمام و کمال در طول سال پرداخت میکنید و ممکنه از خدماتش در سال استفاده نکنید و مشمول حالتون نشه اما یه وقتی به دادتون میرسه که فکرشو نمیکنید.
لذا ما باید حواسمون به کل 100درصد کار باشه و بارها از همه دوستان خواستیم یا خارج از انجمن و بصورت فیزیکی معامله ای انجام بدن و یا اینکه اگر به هر نحوی از زیرساختهای انجمن برای خرید و فروش و رفع نیازهای دوستانشون استفاده میکنن با هماهنگی مدیر فروشگاه این کارها انجام بشه.
حالا دوستانی که از این قاعده خیلی ساده تبعیت نمیکنن باید لزومی نداره اثبات کنن جز اون 90درصد هستند،فقط کافیه مثل بقیه از قوانین تبعیت کنن.
موضوع پیشنهادتون بررسی میشه اما باز تاکید میکنم خطوط قرمز مدیریت انجمن ما رعایت مقررات از سوی همه کاربران هست.
موضوعی که من پاسخگوش بودم در مورد پیشنهاد بازگشت دوستی بود که پیشنهاد دهنده از خرید و فروش خارج از سایت ایشون مصداق آورده بودن و فکر میکنم بخشی از سوتفاهم و دلایل اخراج ایشون به همین موضوعات برمیگرده
اصل مطلب در دست بررسی بودن قضایا بود که گفتم
خیلی از حرفهارو نمیشه زد!اما متاسفانه بعضی ها فقط به دنبال انحصار و سود خودشون هستند!
من از ماجرای بن شدن ایشون کاملا اطلاع دارم،اول بن شدن،بعد آزاد،بعدش با تهمت دوباره بن شدن!

با اینکه الان تو سایت نیستند،قیمت های پایین و منصف بودنشون باعث شده همه برن طرفش...

وقتی یک حرفی رو میزنیم با انصاف باشیم و جانب انصاف رو رعایت کنیم!نه اینکه عوام فریبی کنیم...
دوستان ایشون به طور پیوسته تماس تلفنی با من و بعضی دیگر از مدیران دارند موضوع اخراجشون از انجمن هم به یک سری مسایلهست که ربطی به موارد مالی و اینها نداره که انشالا حل خواهد شد به هر حال در صورتی هم که قیمتهاشون خوب باشه چه دراین انجمن باشند یا نه هر جای دیگه براحتی خواهند توانست کالاشون رو بفروشند
Tomcat14
دوست عزیز و همزبان من،
(حرف من کلی هست و هدفم اقا پدرام نیست،سوتفاهم نشه)
اول اینکه شما سن و سال و تجربه کافی رو نداری که بخای یهو بنا به شنیده هات از یک طرف 10 نفر رو متهم به عوام فریبی کنی!برادر من این وصله ها به ما نمیچسبه.
شما از کجا از مارجرای بن شدن ایشون خبر داری؟علم غیب داری؟ما که بهت نگفتیم پس خودش بهت گفته و مطمدن باش عوام فریبی یعنی همین!
دقیقا کار ما شده ستاد مبارزه با دلال جماعت!یکی میاد شمارشو پخش میکنه،قیمت پائین میده،شما هم که تجربه کافی نداری میگی این دیگه منصف ترین ادم روی زمینه،یک ماه بعد دو ماه بعد یهو تمام پولهارو برمیداره خدافظ!نمونش مدیر فروش قبلی یک سایت هم محور!!!کلی دلالی کرد تمام پولهارو گرفت یه سری دوربین اصل اورد و اعتماد همه رو جلب کرد و یهو با یه عالمه دوربین تقلبی سر همرو کلاه گذاشت!!
اینی که میگم هیچ ربطی به اقا پدرام نداره و نمیگم خدای ناکرده ایشونم همچین قصدی داشتند و اینکارو میکنند،اما ما باید جانب احتیاط رو نگه داریم!
دلیل اخراج ایشون هم برای ما ثابت شده و حق بود.حالا شما میخای به ما تهمت ناروا بزن که بی انصافید و عوام فریبید مشکلی نیست ما هم میگیم دست شما درد نکنه!خیلی ممنون از لطفتون!
عزیز دلم،بوده که طرف به همین اقا سهیل خودمون دری وری گفته!سهیل دو بار اخطار داده....بعد بنش کرده،طرف با یه یوزر دیگه اومده با کلاس و ادب و خواهش تمنا بمن گفته که اقای فلانی این اقا سهیل محترم با من خصومت شخصی داره!!!من هیچی بهش نگفتم و منو بن کرده!هستند همچین ادمائی...

شنیدن کی بود مانند دیدن!
(2014-04-14 09:48 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی از حرفهارو نمیشه زد!اما متاسفانه بعضی ها فقط به دنبال انحصار و سود خودشون هستند!
من از ماجرای بن شدن ایشون کاملا اطلاع دارم،اول بن شدن،بعد آزاد،بعدش با تهمت دوباره بن شدن!

وقتی یک حرفی رو میزنیم با انصاف باشیم و جانب انصاف رو رعایت کنیم!نه اینکه عوام فریبی کنیم...
مدیران عزیز نمی خواستم در این رابطه پستی داشه باشم ولی خوب نشد حرف دلم رو نزنم و البته واقف هستم که این پست ها بعد از پست سعید آریای عزیز مرتبط با تایپیک نمی باشد:
محمد عزیز اگر موردی بوده که دوستان و مدیران در جریان نباشند بهتر می بود حرفتون با سند باشه!!! جملات شما کلی بوده و خوب به تبع هر کسی از به خودش می گیره ، به نظرم جمله بالای شما صرفا سوءتفاهم دیگه رو شروع می کنه!
نقل قول :دلیل اخراج ایشون هم برای ما ثابت شده
علی جان ؛ بعد از اخراج یا بن شدن یکی از اعضا توسط مدیران و ناظمین انجمن ، دلیل آن نیز در تایپیکی که به همین منظور ایجاد شده بود توضیح داده می شد که در موضوع کاربر pedram xxx این موضوع اعلام نشد (البته من منظورم این نیست که این مورد الزامی برای مدیران داره ) و خود به خود باعث ایجاد سوءتفاهماتی شده

نقل قول :اول اینکه شما سن و سال و تجربه کافی رو نداری
با این قسمت از توضیح شم موافق نیستم (با علم بر اینکه محمد و پدرام همشهری و دوست هم هستند والبته با گفته های محمد به این صورت بدون مدرک نیز موافق نیستم). من با گفته سعید عزیز با موضوع اینکه در وهله اول به دوستان فروشنده به دیده مثبت نگاه می شود موافقم ولی به قول شما باید جانب احتیاط هم رعایت بشه تا اعضای سایت به واسطه حضور فروشنده ای در انجمن متضرر نشوند و این موضوع مهمی هستش،
در برخورد با فروشندگانی مثل پدرام بهتر هست که مدیران عزیز به یه توافق کلی برای فعالیت ایشون در سایت برسند به هر حال شما تجربه بیشتری در بازار داشته و تشخیص بهتری خواهید داشت! این موضوع رو کسی انکار نمی کنه .
به شخصه من از هر نفری که خریدی از ایشون داشه اند برای صحت و سقم کارشون سئوال می کردم چه داخل سایت خودمون باشه و چه بیرون انجمن خبر دار شده باشم. فعلا کسی رو ندیدم که دلیلی بر عدم صداقت پدرام در معاملاتشون داشته باشند. چند نفر از هم استانی های خودم و سایر دوستان (البته تمرکزم بر اعضای انجمن هست)
من هم دوست دارم که خیلی از دوستان که قصد خرید تجهیزی در رابطه با سلاح های بادی دارند بتونند با قیمت مناسب و منصفانه خریداری کنن.
خودم به شخصه با ایشون معامله داشته ام ؛ با مسیح عزیز معامله داشته ام (شاید بیشترین خریدهام رو ازش کرده باشم) با چند نفر دیگه نیز از جمله خود شما علی جان. تا حالا مشکلی در معاملات داخل انجمن نداشته ام.
در هر صورت کلام رو طولانی نمی کنم و امیدوارم این موضوع با سعه صدر شما و دیگر مدیران و دیدی منصفانه حل شده و دیگه شاهد موضوعی مثل این نباشیم.
در صورت صلاح دید پست ها رو بعد از وقت معینی حذف کنید. Khansariha (8)
سلام
میخواستم به مدیران پیشنهاد بدم اسم " تاپیک سوالات تازه کارها و تازه واردها " به " تاپیک سوالات عمومی اعضا " تغییر کنه چون اگه توجه کرده باشید تقریبا بیشتر از نصف سوالات توسط اعضای غیر تازه وارد پرسیده میشه ( کاربران حرفه ای و فعال و رسمی ) که زیاد با نام تاپیک همخوانی نداره .
سلام خدمت دوستان
احتمالا همگی شاهد بحث در مورد زبان نوشتاری در تاپیک اذری ها بودید.

- در تالار قرارها و ملاقات ها فقط 2 تا از تاپیک ها اختصاص به شهر یا استان خاصی ندارند "تاپیک بچه ها ی کرد و لر" و "تاپیک آذری ها (تبریز-ارومیه اردبیل و ...)" ولی سایر تاپیک ها براساس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(بچه های قم/بچه های مشهد/بچه های تهران/بچه های کرج و .... ) نامگذاری شده اند که خوب در انها بحثی نیست چون هرشهر یا استان تاپیک مجزای خودش رو داره و هریک از کاربر ها میتونه با هم استانی های خودش در ارتباط باشه اما در این 2 تاپیک مذکور که مربوط به دوستان اذری و کرد و لر میشه این تقسیم بندی بر اساس منطقه ی جغرافیایی صورت نگرفته و به همه ی اذری زبان های کشورمون اشاره داره !(یعنی تنها وجه مشترک بچه هایی که در این تاپیک پست میگذارند مربوط میشه به زبان مادری شونه چون اسم تاپیک به چیز دیگری اشاره نکرده) مثل این میمونه که بگیم تاپیک فرانسوی ها و بعد بگیم اقا شمایی که فارسی بلدی چرا فرانسوی تایپ میکنی !!! خوب مسلما اسم تاپیکه که خیلی چیز ها رو مشخص میکنه !
پس اگه صحبت کردن به غیر از زبان فارسی معیار در انجمن خلاف قانونه اولا باید اسم تاپیک ها اصلاح بشه و به جای تاپیک اذری ها اون رو به موارد زیر تقسیم بندی کنیم:
-تاپیک بچه های تبریز
-تاپیک بچه های ارومیه
-تاپیک بچه های اردبیل و ....
-تاپیک بچه های کردستان
-تاپیک بچه های لرستان
ثانیا طبق گفته ی اقا پدرام (pedramxxx) که فرمودن در قوانین انجمن به چنین موردی اشاره نشده پس باید این قانون به قوانین انجمن اضافه بشه تا دیگه شاهد چنین بحث هایی نباشیم خصوصا الان که دیگه حساسیت ها بیشتر شده !
Khansariha (8)
سلام و ممنون از دوستان Khansariha (8)
ظاهرا بحثهای بر سر تاپیکهای استانی بین دوستان مطرح شده و همکاران محترم نیز تذکراتی دادند البته باید بگم هنوز تاپیکها را نخواندم و تنها تلفنی با بعضی دوستان گفتگو داشتم ولی کلی چند نکته را بعنوان یادآوری اشاره کنم
1- ما تاپیکهای استانی داریم و مختص یک شهر بلطبع نیست
2- هدف از این تاپیکها آشنائی بیشتر اعضا با هم و تشکیل انجمنهای کوچک درون شهری میباشد (قرار ملاقاتها و گفت و شنود دوستان )
3- استفاده از حروف لاتین برای نگارش ممنوع هست مگر در حد ضرورت
4- برای گویشهای محلی و یا لهجه استانی درکل برای تاپیکهای اصلی و تخصصی هم ممنوع اعلام کردیم و تنها در بخش قرار ملاقاتها (تاپیکهای استانی) تاکنون اشکالی نگرفتیم ولی توصیه کرده بودیم که ترجمه فارسی هم لازم هست
اینم اشاره کنم که تمامی اعضا محترم باید به تذکرات مدیران و همکاران محترم انجمن احترام بگذارند و اگر هم موردی یا پیشنهادی و یا ابهامی میداشتند که می خواستند مطرح کنند و یا درصدد پاسخ میخواهند بر بیایند بجای پاسخگوئی مستقیم به همکاران بهتره که در تاپیکهای که برای این منظور تعبیه شده مثل همین تاپیک و یا بصورت خصوصی با مدیران نظراتشان را مطرح کنند تا رسیدگی لازم صورت گیرد . ممنون Khansariha (8)
من تقریبا دوباره 3،4 روز هست داخل سایت به یک مشکلی برخوردم.Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
با توجه به این که چت روم،چت باکس و ... وجود نداره مجبور هستم برای صحبت های گفت و شنودی(پرسش و پاسخی)از پ.خ استفاده کنم که با توجه به محدود تعداد بودن پ.خ به مشکل برخوردم.Khansariha (226)
اگه همون صحبت ها(حالا جدایی از بعضی قسمت هاش که خصوصی هست)توی تاپیک عمومی مطرح بشه علکی علکی ده ها صفحه نوشته میشه که بار مزاعفی روی سایت میزاره.و بار علمیش هم شاید به اندازه یک ریویو سلاح هم نباشه!!! ولی با حجمی به اندازه حداقل 4،5 صفحهKhansariha (172)
چندرین روز متوالی هست که سهمیه پ.خ تموم میشه و نمیتوانم جواب پ.خ دوستان را بدهم و مجبورم مدت زمانی صبر کنم تا یک دونه یک دونه دوباره برگرده(با توجه به ارسال های دیروزش)و واقعا برام زجر اور شده!!!Khansariha (367)
حالا شاید جای سوال باشه که چه جوری سهمیم را تموم میکنم!!! برای خودمم جای تعجب هست چون هیچ کار خاصی انجام نمیدم(به غیر به اشتراک گذاشتن مطالب علمی،و یکم پرس و جو درباره اسلحه های مختلف)Khansariha (399)
از طرفی اون 30 عدد سهمیه برای مجموع دریافت و ارسال هست!!! اگه تعداد سهمیه پ.خ(دریافت و ارسال) افزایش پیدا کنه باز مشکل به صورت مقطعی حل میشه چون دوستان و اعضا سایت روز به روز بیشتر میشن و همچنین با توجه به گشترده شدن دامنه علمی و تخصصی هم تبادل نظر ها افزایش میابد و باز دوباره تعداد پ.خ های بین اعضا زیاد میشه و مجدد تعداد ان ها جواب گو نیاز ها نخواهد بود.Khansariha (226)
--------------------------------------------------------
خواهش مندم اگه ممکنه یک چت باکس در خود صفحه سایت(نه مثل چت روم که جدا از سایت بود!)بگنجانید که امکان دعوت از دوستان و همچنین صحبت های خصوصی را داشته باشه.Khansariha (256)
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
لینک مرجع