انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین های سنتر پوینت/center point scopes
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
بسمه تعالی
شرکت سنتر پوینت یکی از وابسته های شرکت کراسمن هست.
دوربین های سنتر پوینت بخاطر دقت، کیفیت و دوامشون طرفاداران زیادی دارند.
دوربین های این شرکت مدل های زیادی دارند ولی متاسفانه چند مدل محدود در کشور پیدا میشه!
جز تنها دوربین هایی هم هستن که با خیال راحت میشه روی مگنوم ها بستشون...
کلاً مدل های رایجش این چند تا هست:

3-9*32

[تصویر: CP392RG.jpg]

مشخصات:
ایلومنیتد رتیکل (با نور سبز و قرمز) فکر کنم بدون چراغش هم هست
آنتی شوک
آنتی واتر
پارالکس 100 یاردی
دارای تنظیم شفافیت
زوم قابل تغییر بین 3 تا 9 برابر
دارای سایه بان ثابت

4-16*40

[تصویر: 72003.jpg]

[تصویر: CPA416AORG2.jpg]

مشخصات:
دارای تنظیم شفافیت و تصحیح پارالکس
ایلومینیتد رتیکل(سبز و قرمز) بدون چراغ هم داره
البته اون مدل پایینیه ظاهراً از 5 یارد پرالکسش تنظیم شده
ضد ارتعاش و ضربه و ضد آب

و مدل 4-16*50 که من توی سایتش ندیدمش...

راستش خودم در این حد اطلاعات دارم که اون هم از سایتش خوندم...اگر اساتید و دوستانی که تجربه استفاده رو دارند تجربیات و اطلاعتشون رو در اختیار ما قرار بدن که خیلی خوب میشه...
با سلام خدمت شما و با تشکر از ایجاد این تاپیک
بطور کلی در ایران فقط دو مدل 3-9-32 و 4-16-40 پیدا میشه .

در مورد مشخصات ذکر شده هم باید بگن مدل 3-9-32 بسیار سبکتر از مدل دیگر میباشد و دارای تنظیم پارالکس 50 یاردی از قبل تنظیم شده میباشد .

البته یه نکته هم خدمت دوستان میگم .همانطور که دوستان میدونند اجناس چینی دارای درجه 1 تا 3 هستند و در بسیاری از اجناس که میگند چینی و بد هست وارد کننده ایرانی جنس درجه یک نمیاره .در مورد دوربینهای لیپرز و سنترپوینتی که داخل ایران فروخته و استفاده میشود و امتحانشون هم روی تفنگهای قوی مثل 350 و ... پس داده باید بگم تمام این دوربینها از نوع چینی درجه یک هستند و هیچ کدام آمریکایی نیستند مگر اینکه توسط مسافر مستقیم وارد شده باشه . Khansariha (172)

البته کیفیت این دوربینها مشابه مدل آمریکایی و بسیار با کیفیت میباشند .
خود من 6 ماهی هستش که از دوربین 4x16x40 سنتر پوینت استفاده میکنم که روی 52 خودم بستم من دوربین رو از اقا مسیح گرفتم و کوچکترین مشکلی با این دوربین نداشتم . دنبال یک دوربین 3x9x32 سنتر هم هستم .
کاربر گرامیnobody2000 تا حالا ده ها بار تذکر داده شده جنس خودتون رو فقط در تاپیک فروش معرفی و تبلیغ کنید.اما متاسفانه انگار نرود میخ اهنی در سنگ...Khansariha (226)دوست عزیز حداقل بعنوان یک کاربر حرفه ای سعی کنید تغییر رویه ای تو کارتون بدید.
به به امیر حسین جان دستت درد نکنه بابت این تاپیک مفید...Khansariha (8)
البته دست بعضی از دوستان هم درد نکنه که هر جا می رسن یه آگهی تبلیغ می چسبوننKhansariha (226)

عرض به حضورتون که این مدل دوربین های سنتر دهنه 40 چند تور وارد ایران شد و من تفاوتی توشون ندیدم.یه سریشون که همون دوربینهای همراه تفنگهای بنجامین تریل ان پی هستن یه کم ظاهرشون فرق داره ولی کار همون کاره.سری که من دارم (البته فقط مشکوکم) به احتمال زیاد همون دوربین های اصلی پک رمینگتون سامیت بود که از روش برداشته شد و جدا فروخته شد. هر چی که بود دوربین عالی هست. من تا حالا باهاش هیچ مشکلی نداشتم نه توی صفر کردن نه توی از دست دادن تنظیم بعد از چند شلیک، نه خرابی چراغ و .... البته بزنم به تخته!!
به هر حال فکر کنم در حال حاضر در کنار لیپرز تنها دوربینهای مطمئن برای فنری های بالای 25 ژول در ایران هستن.Khansariha (8)
je vous en pris docteur
فقط یه سوال داشتم:
همه ی سنتر ها چراغ دارن؟
درمورد زیرو لاک چطور؟ فقط لیپرز ها دارن؟Khansariha (226)
خوب حالا برای اینکه برگردیم به موضوع اصلی تاپیک تازه متولد مظلومم! خخخـ!
سوالام رو دوباره مطرح می کنم:

(2013-02-04 07:56 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
je vous en pris docteur
فقط یه سوال داشتم:
همه ی سنتر ها چراغ دارن؟
کلاً تفاوت سنتر با لیپرز چیه؟
(2013-02-05 02:12 PM)MarksmanM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-04 07:56 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
je vous en pris docteur
فقط یه سوال داشتم:
همه ی سنتر ها چراغ دارن؟
امیر حسین جان همه سنترها رو که نمی شه با قاطعیت بگم چراغ دارن یا نه...
ولی زیرولاک در مدل دهنه 40 سنتر وجود داره و خوب هم کار می کنه اما نوع زیرولاک تاکتیکال نیست.در سنترهای اصلی دهنه 50 زیرولاک تاکتیکال هست.Khansariha (8)
یه حسن دیگه سنتر ریست شدن راحتش هست که قبلا درباره روشش توضیح دادم.Khansariha (8)

مهدی جان میشه منظورتون رو در مورد ریست شدن بفرمایید ؟ ( یا link بدید ) .Khansariha (177)
محمد جان ریست کردن یعنی برگردوندن دوربین به تنظیمات اولیه.یعنی طبلکها برگردن به حالت پیش از تنظیم دوربین و برای تنظیم مجدد آماده بشن.باور کن الان یادم نمی آد تو کدوم تاپیک گفتم ولی صد در صد گفتم.به هر حال...
روی طبلک دوربین سنتر یه پیچ آلن فکر کنم سایز 3 هست.برای ریست reset کردن اول زیرولاک رو باز می کنیم.بعد اون پیچ رو کامل شل می کنیم و طبلک رو به سمت بالا می کشیم.بعد عدد صفر روی رینگ پایین طبلک رو میذاریم سر جای اولش و طبلک رو به پایین فشار میدیم و دوباره آلن رو می بندیم.به همین راحتی به همین خوشمزگی!! دوربین شما آماده تنظیم مجدد هست.لیپرزهای تاکتیکال هم این امکان توشون فراهم شده.Khansariha (8)
سلام
متشكر دكتر جان از تكنيكي كه در اختيار دوستان قرار دادي . اينجاست كه فرق بين دوربين تاكتيكال و معمولي مشخص ميشه . حيف كه دوربين هاي ليپرز ما از اين مدل بدون زير و لاك هست ( بقول دوستان درجه دو چيني ) آيا راهي براي اين مدل هم هست يا نه ؟ Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع