انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین های سنتر پوینت/center point scopes
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
(2017-02-19 04:33 PM)blak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نیست مشکل منو حل کنه

به نظر میاد خطای پارالکس دوربین شما زیاده. خطای پارالکس معمولا راه حل قطعی برای درمانش نیست
(2017-02-18 06:56 PM)blak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام .من یه مشکل با دوربین سنتر خودم دارم دوربین تو 15 متر صفره ولی وقتی تو همین فاصلهAQ دوربینو میارم تو 50یارد برخورد ساچمه روی سیبل تغیر میکنه.الان دوربین مشکل نداره .پیشاپیش ممنون از راهنمایتون

با سلام.دوست عزیز این چیزی که شما میزاری رو 50 یارد اسمش تصحیح خطای پارالکس هست.اولا که شما وقتی هدفت تو15متری هست و خطای پارالکس رو میبری رو 50 باید تصویر هدف رو خیلی تار ببینی.این طبیعیه وقتی شما تصحیح خطای پارالکس رو درست انجام ندیدی دوربین هم خطا داشته باشه.شما پارالکس دوربین رو جوری تنظیم کن که بهترین تصویر رو ببینی ودر این وضعیت تقریبا اعداد روی پارالکس دوربین با فاصله تا هدفت میخونه که میتونه تو تخمین مسافت واستفاده از میل دات هم بهت کمک کنه.در ضمن نسبت تبدیل متر به یارد رو هم باید در نظر بگیری برای دقیقتر شدن کارتKhansariha (8)
سلام خدمت دوستان عزیز
در زیر >6< نمونه مختلف بسته بندی رو مشاهده میکنید.
به نظرتون کدوم یکیش نمونه بهتر هست؟
کسی تجربه داشته؟
Khansariha (108)

[تصویر: 714.jpg]
[تصویر: 705.gif]
[تصویر: noimage.png]
[تصویر: center-point-scope-14.jpg]
[تصویر: centerpoint-4-16x40.jpg]
همشون یکی هست و ساخت یه کارخونه تو چین هست .
فقط بستگی داره خریدار پول بیشتر برا پایه بده یا نه در زمان سفارش عمده .
دوستان من یدونه دوربین سنتر پوینت خریدم(3-9-32)
قبل از این که ببندمش رو اسلحه میخوام طبلک هاشو تا اخرین حد بچرخونم و بعد از اخر برگردم تا اول اول و مجددا به اندازه نصف کلیک های شمارش شده برگردم جلو تا طبلک دقیقا در وسط قرار بگیره
ایا شما این کارو پیشنهاد میکنید؟
این کار که تا انتها برم به دوربین اسیب میزنه یا نه؟
در مجموع شما نظرتون چی هست چه کنم؟
با سلام. دوربینی که نو و آک است خود کارخانه طبلکها رو وسط قرار داده. شما فقط با شیم گذاری دقیق میتونی تا حد زیادی طبلکها رو تو همون حد وسط نگه داری.
سلام به همه دوستان
من این سوال را قبلا در قسمت مربوط به دوربین ها مطرح کردم اما جواب کامل و مقایسه ای با دوربین های رایجتر مثل لیپرز و سنترپوینت نگرفتم.
سوال من اينه دوربین هايي مثل دیسکاوری و زایس واسه سلاح پی سی پی آیا مناسب هستند.
آیا کسی از این برندها استفاده کرده یا عیب و مزیت خاصی دارند نسبت به مدل های ديگه که رایج هستند.
البته قیمت بحث من نیست. کیفیت این دو برند هست
به عنوان نمونه
دیسکاوری HD5-25*50SFIR و زایس FFP 44*18-4.5

ممنون ميشم صاحب فن پاسخ بدند و مقایسه کنند و معایب و مزایا را مطرح کنند
سپاس فراوان
(2017-08-15 10:47 AM)Manyana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
من این سوال را قبلا در قسمت مربوط به دوربین ها مطرح کردم اما جواب کامل و مقایسه ای با دوربین های رایجتر مثل لیپرز و سنترپوینت نگرفتم.
سوال من اينه دوربین هايي مثل دیسکاوری و زایس واسه سلاح پی سی پی آیا مناسب هستند.
آیا کسی از این برندها استفاده کرده یا عیب و مزیت خاصی دارند نسبت به مدل های ديگه که رایج هستند.
البته قیمت بحث من نیست. کیفیت این دو برند هست
به عنوان نمونه
دیسکاوری HD5-25*50SFIR و زایس FFP 44*18-4.5

ممنون ميشم صاحب فن پاسخ بدند و مقایسه کنند و معایب و مزایا را مطرح کنند
سپاس فراوان

دوست من،
از نظر بنده شما رو دوربین های FFP یا همون First focal Plan ها تمرکز کن،مثل همینی که اشاره کردی،چرا که این مدل دوربین ها مزیت خیلی خیلی بزرگی که نسبت به سایر دوربین های دیگه دارند اینه که عدسی های داخل دوربین هم اگه اشتباه نکرده باشم همراه با ریتکل یا همون شیشه ی هدف گیری دوربین،که شما با چشمتون از داخل دوربین مشاهده میکنید حرک میکنن ،و اتفاقی که میفته نسبت یا درواقع تاثیر بزرگ نمایی در فاصله از بین میبره.تا جایی که بنده میدونم شما در هر زومی که باشی موقع شلیک نقاط برخورد تفاوتی باهم نخواهد کرد.وطبیعتا گرون تر هم هستن نسبت به مدل های sfp،و همینطور این که اگه شما از لحاظ هزینش مشکلی نداری از بین چهار برندی که گفتی زایس از هر لحاظ چه در ظاهر،کیفیت،کارایی به نظر بنده خیلی بالا تره.
سلام دوست عزيز
ممنون از پاسخ شما، پس روی تفنگ های پی سی پی جواب ميده؟ چون جایی شنیده بودم بدرد گوله زنی میخوره.
آیا شما یا از دوستانتون تجربه کار با دوربین های زایس را داشتید؟ میتونم تا یک میلیون و خرده ای هزینه کنم یا حتی وقتی میرم چین بخرم. به کیفیت تصویر چه در موقع زوم، مباحث رتیکل و پارالکس و چه کیفیت کلی دوربین اهمیت ميدم. نمونه ای که الان مد نظرم هست
Ziess 5-25*50FFP یا به عبارتی Z1000 هست.
باز هم ممنون Khansariha (8)
(2017-08-16 12:18 AM)Manyana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزيز

Ziess 5-25*50FFP یا به عبارتی Z1000 هست....

نه اصلا دوربین های ffp رو هم خیلی زیاد در تفنگ های پی سی پی استفاده میکنن،چون سختی محاسبات،سرعت شلیک،در واقع برد بیشترو به تفنگ شما اضافه میکنه ،اما در مورد دوربین زایس ببینید من الان نگاه کردم سایتشو.وچنتا نکته رو بذهنم رسید که عرض کنم خدمتتون.یک این که فکر نمیکنم هر مدل دوربین زایس زیر 4یا 5 تومن گیرتون بیاد.چون تولید آلمان هستش کارخانه اش در شهر Jena،و اینم قیمت یکی از محصولاتش به پول ما به دلار تازه 3800 هم حساب کنیم میشه 12/160/000تومن ناقابل البته خرید مستقیم از همون جا،یعنی بدون واسطه،بدون هزینه گمرک و....Khansariha (399)

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

دو، این که طبیعاتا توی چین هم هست ولی کاملا تقلبی و بی کیفیت،تمام برند های آلمانی مثل زایس یا smith bender یا سایر برند های درجه ی یک آلمانی تو خود آلمان تولید میشن.که اگه شکی دارید میتونین یه ایمیل بزنید و آدرس دقیق رو بپرسید.

و مورد آخر حقیقتش من خیلی وقت بود به سایت زایس و محصولاتش سر نزده بودم شما گفتین ffp اولش تعجب کردم چون تا جایی که من میدونم، ندیده بودم دوربین ffp هم بزنه!!و تو این عکس هم توضیحات ریتکل های دوربوردشو مثل z1000 مد نظر شمارو اورده که از FFP بودن چیزی ننوشته.البته من هم در این مورد شک دارم.

[تصویر: Snap7.png]

ولی درمورد قیمت ها همونطور که در پست قبل اشاره کردم،اگر هزینه براتون اهمیتی نداره زایس در واقع برند خیلی خوبی خواهد بود.اما یه پیشنهاد دارم خدمتتون اگه میزان هزینه ای که میخواید بکنید حدود 1.5 تا 2 تومن هست میتونین از دوربین های هواک بگیرید که اونم خیلی خوبه و خیلی مشهور و پرطرفدار در ایران البته خودم نداشتم،و نمیدونم ریتکل های ffp هم داره یا نه ولی تجربه شخصی خودم چون گفتین از چین هم میتونین بخرین،من یه مدل ویکتور 10-40*56 FFP گرفته بودم و خیلی خوب بود همینطور طبلک هاش به میل رادیان بود نه moa که طبیعتا خیلی راحت ترین در محاسبات.حالا اگه خواستین توضیحات بیشترشو میتونم بهتون در پیام خصوصی بدم.
موفق پیروز باشید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع