انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین های سنتر پوینت/center point scopes
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
(2016-01-30 02:56 AM)arashtch نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب معین خان چینی هستند یعنی بدرد نخور ؟؟ یا اینکه همه یک مدل هستند و درجه بندی ندارند

نه خیلی خوب هم هستند من سنتر دهنه 32 از اقالو خریدم و زحمتشو کشیدند برام پست کردن مشکلی هم ندارم کیفیتش خوبه تو کشور ما خود فروشنده این کلمه رو از خودش در اورده که این درجه یکه اون درجه دو هستش
ادرس دقيق مغازه اقاي اقالو رو كسي از دوستان داره ؟
دوربين سنتر پوينت براي وايرخ ٨٠ مناسبه؟ دهنه ٤٠ بهتره يا٣٠

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
به نظرسنتر بازهای عزیز این مدل دوربین سنتر 4*16*40 چه فرقی بااون تاکتیکال داخل پک تلقی داره و کدام هاش بهترهستن؟دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من از یه بنده خدایی که خودش برای فروش داشت پرسیدم.گفت برای چه تفنگی میخوایی؟من گفتم برای رنجر 1100 که گفت اینایی که الان دارم به درد این تفنگ نمیخوره و طاقت نمیاره.
یک مورد هم خودم دیدم که دوربین روی تفنگ رنجر 125 بود فکر میکنم که دوربین نصف شده بود.
یه جورایی اصلا واضح نیست بازار این سنتر ها.اخه چطور اندازه ی یک دوربین بوشنل هم قیمت نداره
با سلام خدمت اساتید
من به تازگی یک عدد دوربین سنتر 4-16*40 مدلی که زیرو لاک داره تهیه کردم و مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی روی زوم 16 میزارمش یه مقدار دیدش تار میشه.
به نظر دوستان مشکل از کجاس ؟ آیا این دوربینها همه اینجوری هستن یا تنظیمات خاصی داره؟
(2016-02-11 06:38 PM)mehranht نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید
من به تازگی یک عدد دوربین سنتر 4-16*40 مدلی که زیرو لاک داره تهیه کردم و مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی روی زوم 16 میزارمش یه مقدار دیدش تار میشه.
به نظر دوستان مشکل از کجاس ؟ آیا این دوربینها همه اینجوری هستن یا تنظیمات خاصی داره؟

خب طبیعتا هردوربینی در حداکثر زوم اندکی شفافیت کم میشه.دوربینهای برندالبته ووضعیتشون بهتره.
دوست گرامی آقا مهران منم همین دوربین رو دارم و واقعا از کیفیتش راضی هستم. در مورد زوم حداکثر همون طور که دوست گرامی و مجرب آقا میثم گفتند یه مقدار کاهش شفافیت کاملا طبیعی هست. البته دوربین‌های با کیفیت معمولی تر قبل از زوم حداکثر شفافیتشون افت میکنه. و برندهای مطرح و گرون این مسئله کمتر درشون دیده میشه. نگران نباشید و از دوربینتون لذت ببرید. در ضمن مبارکتون باشه!!!
یاعلی
ممنون بابت راهنمایی دوستان عزیز
منم به جز همین مورد که عرض کردم مشکل دیگه ای توی دوربین ندیدم و به هر حال نسبت به قیمتش کیفیت و امکانات قابل قبولی داره.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام خدمت دوستان عزیز .
دوستان دوربین 4*16 -40 برای تفنگ هاتسان آپاچی 1100 مناسب هست ؟ خوب دوام می یاره؟
سلام دوست گرامی. بله قطعا دوام میاره. این دوربین واقعا آنتی شک هست و روی تفنگ قوی و بد لگدی مثل 350 بسته میشه. با خیال راحت استفاده کنید. من این نازنین رو دارم و واقعا راضیم
خوش باشید
یا علی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع