انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین های سنتر پوینت/center point scopes
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
البته لیپرز های جدید زیاد معتبر نیستند.اگر سری قدیم باشه بهتره Khansariha (8)
(2015-08-17 01:37 PM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته لیپرز های جدید زیاد معتبر نیستند.اگر سری قدیم باشه بهتره Khansariha (8)

با شما موافقم بنده خودم لیپیرز 6.24.50 گرفقتم به مبلغ 440 از سمسار از همون روز اول مشکل داشت و کیفیت وضوحش هم پایین بود نمونه با کیفیتش اهواز دیدم 600 کیفیت خوبی داشت
اصل و تقلبی /سری جدید و قدیم///////////////این داستانها تمامی نداره؟؟؟؟؟؟؟
برادر متاسفانه دوربین ها درجه 1 و درجه 2 دارن باید از فروشگاه مطمئن خریداری کنید Khansariha (8)
(2015-08-17 02:17 PM)hondaxl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصل و تقلبی /سری جدید و قدیم///////////////این داستانها تمامی نداره؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز سنترپوینت چی هست که بخواهند از روش تقلبی تولید کنند ؟ اینا همه حرف این بازاری هاست تا جیب هاشون رو پر کنند
دوربین های سنترپوینت اصلا درجه بندی کیفی ندارند و قیمتشون هم همین 190.000 تومن هست اگر فروشنده ای خواست سنترپوینتی رو به اسم اصل و درجه 1 به شما 500.000 تومن بفروشه شک نکنید داره دروغ میگه !!!!
فقط مطلع باشید که سنترهای سری قدیم (حدود 3 تا 4 سال پیش) بسیار بسیار از سنترهای موجود در بازار باکیفیت تر بودند
.Khansariha (8)
علی اقا برادر ما هم همینو میگیم ولی دوستان دنبال همون نمونه قدیمی با کیفیت میگردن که بعضی از فروشندگان هم بنام قدیمی قیمت های کذایی میدنKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
البته این نمونه 190 تومانی رو بعضی از دوستان گزارش بر بی کیفیت بودن را دادند بعضی ها برابر با لیپرز میدانند در کل نظر بنده اینه برای دوربین خوب باید هزینه کرد
متاسفانه هر چه سری جدید تر تولید میشه کیفیت پایین تر میاد. البته ابن موضوع شاید به نوع و نحوه سفارش اون بازرگانی داره که اقدام به خرید میکنه. در ضمن مارکت فروش هم بی تاثیر نیستKhansariha (8)
(2015-08-17 04:06 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی اقا برادر ما هم همینو میگیم ولی دوستان دنبال همون نمونه قدیمی با کیفیت میگردن که بعضی از فروشندگان هم بنام قدیمی قیمت های کذایی میدنKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
البته این نمونه 190 تومانی رو بعضی از دوستان گزارش بر بی کیفیت بودن را دادند بعضی ها برابر با لیپرز میدانند در کل نظر بنده اینه برای دوربین خوب باید هزینه کرد
خخخ این حرف رو که خودم موقع خرید اون بی اس آ 6.24 بهتون گفتم
حسین جان من هر دو مدل سنتر رو داشتم و استفاده کردم.واقعا سری های جدید کیفیت پایینی دارند اما شاید بعضی از دوستان که تجربه کمتری در این زمینه دارند متوجه این اختلاف کیفیت نشن
سری های قدیمی رو الان بعید میدونم بشه توی مغازه ها و فروشگاه ها اک پیدا کرد و بیشتر باید دست دوم تهیه کنند.
مثلا ایا ممکنه سایپا پراید مدل 88 رو انبار کرده باشه تا سال 94 بفروشه !؟
Khansariha (8)
(2015-08-17 08:45 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-17 04:06 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین جان من هر دو مدل سنتر رو داشتم و استفاده کردم.واقعا سری های جدید کیفیت پایینی دارند اما شاید بعضی از دوستان که تجربه کمتری در این زمینه دارند متوجه این اختلاف کیفیت نشن
سری های قدیمی رو الان بعید میدونم بشه توی مغازه ها و فروشگاه ها اک پیدا کرد و بیشتر باید دست دوم تهیه کنند.
Khansariha (8)

دوستان بنده زمانی که میخواستم دوربین بخرم با خیلی از دوستان با تجربه مشورت کردم یکی از همین دوستان همین علی اقا بود که به بنده گوش زد کرد برای یک بار هزینه کن دوربین خوب بخر بنده گوشم بدکار نبود ضمن اینکه شدیدا تاکید کردن دوربین 6.24.44 bsa دوربین با مشکل پارالکس هست بنده خریداری کردم و در حال حاضر به اندازه دو تا دوربین هاوک هزینه کردم در اخر هم سنتر پوینت دارم پس دوستانی که توانایی خرید دارند در حق خودشان حداقل ظلم نکنند Khansariha (8)
(2015-08-17 11:28 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-17 08:45 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Khansariha (8)

دوستان بنده زمانی که میخواستم دوربین بخرم با خیلی از دوستان با تجربه مشورت کردم یکی از همین دوستان همین علی اقا بود که به بنده گوش زد کرد برای یک بار هزینه کن دوربین خوب بخر بنده گوشم بدکار نبود ضمن اینکه شدیدا تاکید کردن دوربین 6.24.44 bsa دوربین با مشکل پارالکس هست بنده خریداری کردم و در حال حاضر به اندازه دو تا دوربین هاوک هزینه کردم در اخر هم سنتر پوینت دارم پس دوستانی که توانایی خرید دارند در حق خودشان حداقل ظلم نکنند Khansariha (8)
سلام
واقعا این ی حقیقته که میگین دوستان اگه میتونید هزینه کنید و دوربین خوب بخرید ولی خدایی به نظر شخصی من دیگه زیاد روی این دوربینا مثل لیپرز و سنتر و… .این مدل دوربینا زیاد بحث نکنید باور کنید ی جورایی تهش تفاوت و چیز خاصی برداشت نمیکنید اونم با این بازار که همینها رو هم باید بترسی که اصل کدومه و نا اصل به نطرم تا ی سری از برندای معروف و خوب که البته قیمتاشون هم بالاست تقلبیشون نریخته توی بازار اگه مشکل پولشو ندارید زود بخرید البته اونارو هم با مشورت اهلش وگرنه این دوربینایی که مثل سنتر و لیپرزو…. رو هر موقع بخری و هر جور زیاد اتفاق خاصی و تفاوتی وجود نداره نتیجش هم واستون یکیه خودتونو زیاد اذیت نکنید
یا حق
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع