انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین های سنتر پوینت/center point scopes
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
مشکل این جاست که دهنه ۴۰ های موجود در بازار بهش نمی خوره...جای رزوه شون فرق داره.Khansariha (226)
من برای BSA 3-12-40 میخواستم که دیدم سایز 44 بهش میخوره. خیلی هم سخت گیرم اومد.
الان برای اپتیما 3-12-44 میخوام. فکر کنم سایز 48 میشه.
یه تعدادی آقالو داشت نمیدونم هنوز هم داشته باشه یا نه.
(2014-07-06 03:16 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-06 03:01 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربینهای سنتر که روشون سان شید ندارن.جای نصب سانشید رو دارن که جدا تهیه کنیم؟

بله جای سانشید داره.
اگه سانشید دهنه 40 پیدا کردید،منم یکدونه میخواهم.ممنون
Khansariha (8)
من یدونه سان شید لانه زنبوری دهنه ۴۰ وکتور اپتیک واسه دوربین سنتر گرفتم ولی رزوه بهش نخورد بعد به مسیح جون زحمت دادم با پلی امید یدونه رابط واسش تراشید که عالی شد حالا هم که دوربین و تفنگو فروختم این سانشید واسم مونده خریدار نخواستش اگه به دردتون میخوره یه پیام بدین
(2014-07-06 03:16 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-06 03:01 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوربینهای سنتر که روشون سان شید ندارن.جای نصب سانشید رو دارن که جدا تهیه کنیم؟

بله جای سانشید داره.
اگه سانشید دهنه 40 پیدا کردید،منم یکدونه میخواهم.ممنون
Khansariha (8)

سلام علی جان یه تماس با آقا مسیح بگیرید بد نیست فکر کنم خودشون میسازن و رنگ شده تحویل میدن
دوستان کسی میدونه دوربین سنتر 6-24*50 و لیپرز 6-24*50 در چه زومی ریتکل میلدات آنها کالیبره شده ( زوم معیار ) ؟؟ Khansariha (8)
سلام دوستان

آقا واسه دیانا 54 چه دوربینی خوبه ؟

سنترپوینت 4-16*40 چطوره ؟
سنترپوینت 6-24*50 چطوره ؟

آقا یه سوالم درمورده این طبلک های تنظیم دارم که چرا بعضیاشون مدرج هستن و بعضیاشون هیچی روشون نیست یعنی اونایی که مدرج هستن دیگه نیاز نیست طبلک رو برداریم و دوربین رو تنظیم کنیم؟
(2014-10-23 05:18 AM)Atabak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

آقا یه سوالم درمورده این طبلک های تنظیم دارم که چرا بعضیاشون مدرج هستن و بعضیاشون هیچی روشون نیست یعنی اونایی که مدرج هستن دیگه نیاز نیست طبلک رو برداریم و دوربین رو تنظیم کنیم؟
سلام دوست عزیز
بستی به کاربرد شما داره،اگه میخواهید با اسلحه زیاد سردست شلیک بکنید خوب مسلما باید 4-16*40 تهیه بکنید ولی اگه به شفافیت تصویر و زوم بالا اهمین میدین(و بیشتر هم هدف زنی میکنید)خوب میتوانید از نمونه 6-24*50 استفاده بکنید ولی زوم بالا هم زیاد لازم نمیشه ها!Khansariha (399)
اون تکنیکال بودن طبلکش هست که بتوانید نقطه تیر را اصلاح بکنید(یعنی میزان اختلاف را روی طبلک اعمال بکنید)ولی معمولا دوربین های موجود کیفیت کمی دارن و اگه یکی را عوض بکنید ان یکی هم جا به جا میشه(سنتر،لیپرز و اسنایپر و ... کمترین چیزهایی هستند که خوبن!)و ان هایی که باز میشه در اصل پوشش طبلک هست که بازش میکنید.
و برای بحث های مشاوره ای دوربین به تاپیک دوربین در سلاح بادی و گلوله زن مراجعه بکنید تا دوستان بهتر راهنماییتون بکنند.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-10-23 01:57 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-10-23 05:18 AM)Atabak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان

سلام دوست عزیز
بستی به کاربرد شما داره،اگه میخواهید با اسلحه زیاد سردست شلیک بکنید خوب مسلما باید 4-16*40 تهیه بکنید ولی اگه به شفافیت تصویر و زوم بالا اهمین میدین(و بیشتر هم هدف زنی میکنید)خوب میتوانید از نمونه 6-24*50 استفاده بکنید ولی زوم بالا هم زیاد لازم نمیشه ها!Khansariha (399)
اون تکنیکال بودن طبلکش هست که بتوانید نقطه تیر را اصلاح بکنید(یعنی میزان اختلاف را روی طبلک اعمال بکنید)ولی معمولا دوربین های موجود کیفیت کمی دارن و اگه یکی را عوض بکنید ان یکی هم جا به جا میشه(سنتر،لیپرز و اسنایپر و ... کمترین چیزهایی هستند که خوبن!)و ان هایی که باز میشه در اصل پوشش طبلک هست که بازش میکنید.
و برای بحث های مشاوره ای دوربین به تاپیک دوربین در سلاح بادی و گلوله زن مراجعه بکنید تا دوستان بهتر راهنماییتون بکنند.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ممنون دوست خوبم
(2014-10-28 01:16 AM)farsomid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . لطفا قیمت دو مدل از این دوربین هم بگید

سلام دوست عزیز. لطفا قیمت رو در تاپیک "گزارشی از قیمت های بازار" پیگیری کنید. ممنون Khansariha (8)
دوستان به تازگی یک دوربین سنترپوینت زوم 16 با دهنه 40 برای یکی ازدوستان که تازگی PCP بدست شده خریداری کردم. این دوربین بر خلاف سری های قبلی که خودم استفاده می کردم ، فاقد زیرولاک هست! با مطالعه ای که در چند فروم در این رابطه داشتم کسی از کیفیت آن شاکی نبود و چون بیشتر روی PCP استفاده کرده بودند باهاش مشکلی نداشتند. دوستان کسی از این دوربین ها روی فنرپیستون تجربه ای داشته ؟
مدل : CPA416AORG2
[تصویر: 14223495411.jpg]

چند لینک در مورد این دوربین :
لینک فروش وبسایت کراسمن که صاحب سهام سنترپوینت هست :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در قسمت نقد مشتریان پیرامید روی آنتی شوک بودن این دوربین تاکید شده و همچنین در بخش فروش این دوربین در وبسایت کراسمن نیر مناسب بودن برای ایرگان ها را اشاره کرده است " Also rated for airguns " .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع