انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین های سنتر پوینت/center point scopes
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
(2013-02-05 04:03 PM)MarksmanM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد جان ریست کردن یعنی برگردوندن دوربین به تنظیمات اولیه.یعنی طبلکها برگردن به حالت پیش از تنظیم دوربین و برای تنظیم مجدد آماده بشن.باور کن الان یادم نمی آد تو کدوم تاپیک گفتم ولی صد در صد گفتم.به هر حال...
روی طبلک دوربین سنتر یه پیچ آلن فکر کنم سایز 3 هست.برای ریست reset کردن اول زیرولاک رو باز می کنیم.بعد اون پیچ رو کامل شل می کنیم و طبلک رو به سمت بالا می کشیم.بعد عدد صفر روی رینگ پایین طبلک رو میذاریم سر جای اولش و طبلک رو به پایین فشار میدیم و دوباره آلن رو می بندیم.به همین راحتی به همین خوشمزگی!! دوربین شما آماده تنظیم مجدد هست.لیپرزهای تاکتیکال هم این امکان توشون فراهم شده.Khansariha (8)

دوستان بهتره به موضوع برگردیم
دکتر جان فکر کنم ریست با توضیحی که دادی کمی فرق کنه
من فکر میکنم ریست برای اینکه که صفر که روی طبلک نوشته رو بتونی تنظیم کنی
یعنی میگم اون کاری که گفتی رو نمیکنه
اگه من اشتباه گفتم لطفا اصلاحش کنید
با این پیچ بعد از اینکه دوربین رو صفر کردین میتونین عدد صفر رو روبروی اون نقطه بیارین و اگه بفهمین برای فواصل مختلف چند کلیک نیاز دارین میتونی ازش استفاده کنین
Khansariha (8)
من یه دوربین 3-9*32 سنترپوینت دستمه (متعلق به یکی از دوستان که از بر و بچ سایت به صورت آک خریداری کردم ) که روی 3 نوع اسلحه مختلف (دیانا 52 ، 2 مورد شادو 1000 ) امتحان کردیم و رو همه با اینکه تنظیم عمودی (بالا پایینش) در پایینترین حالت ممکنه قرار داره باز بالا می زنه !!! از شیم گذاری هم استفاده کردیم ولی فایده ای نداشت!!!
امکان داره که احتمالا فنر رتیکل ها مشکلی براشون پیش اومده باشه ؟!!!
صادق جان یه سوال
آیا با چرخوندن طبلک محل برخورد ساچمه تغییر میکنه؟
یعنی اگه طبلک رو در جهت آپ بچرخونی بالاتر یزنه یا تغییر نمیکنه؟Khansariha (8)
چرا !!! با اینکه دوربین بالا می زنه ، وقتی طبلک عمودی رو به سمت بالا "Up" می چرخونم بالا می زنه (محل اصابت ساچه می ره بالاتر با هر چند تیک طبلک )، ساچمه رو البته رو همه پرومگنوم ست کردیم و بیشترین فاصله هم 25 متر بود ( در حد دیانا 35 و شادو 1000 به نظرم خوبه )
سلام دوستان

پستهای که بیراهه رفته بود پاک شد.
(2013-02-05 10:55 PM)salaeddin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه دوربین 3-9*32 سنترپوینت دستمه (متعلق به یکی از دوستان که از بر و بچ سایت به صورت آک خریداری کردم ) که روی 3 نوع اسلحه مختلف (دیانا 52 ، 2 مورد شادو 1000 ) امتحان کردیم و رو همه با اینکه تنظیم عمودی (بالا پایینش) در پایینترین حالت ممکنه قرار داره باز بالا می زنه !!! از شیم گذاری هم استفاده کردیم ولی فایده ای نداشت!!!
امکان داره که احتمالا فنر رتیکل ها مشکلی براشون پیش اومده باشه ؟!!!
سلام من هم دقيقا همين مشكل رو داشتم با ليپرز كه ولوم طبلك ها دقيقا مثل همين سنتر شما هست در فاصله 25 متر حدودا 20 سانت بالا ميزد كه باتوجه به راهنمايي علي آقا ( خالزن ) در تاپيك تنظيم صفر دوربين ، رو پايه جلو شيم گذاري كردم تا به نتيجه رسيدم البته من هم از ساچمه پرومگنوم استفاده مي كردم .
کاملا درست فرمودید آرش خانKhansariha (8)
صادق به اندازه 1.5 -2 میلیمتر رو پایه جلویی شیم بذار
اگه امکانش هست از پایه بلندتر استفاده کنKhansariha (8)
احسان جان
ممنون از راهنمایی تون ، حتما حالا عید برگردم بندرترکمن ، الان دوربین خونه است و دوستم بدون دوربین با مگسک داره حال می کنه
تو تعطیلات یه گزارش حتما از تنظیم و رفع عیبش براتون می ذارم
ببخشید بین دوربین های سنتر پوینت-لیپرزو هاوک کدومش بهتره؟مال کدومش رتیکل حکی هست؟
(2013-02-18 02:42 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید بین دوربین های سنتر پوینت-لیپرزو هاوک کدومش بهتره؟مال کدومش رتیکل حکی هست؟

دوست عزیز هر 3 رتیکل حکی دارند .
شکی نیست که Hawke دوربینهای بهتری داره و قیمتشون بالاتر هست .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع