انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین های سنتر پوینت/center point scopes
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
سلام به همه دوستان ...بنده از همین دوربینهای جدید سنتر پوینت خریدم ..کیفیت بسیار عالی و دید شفافی داره. .با دوربین لیپرز هم مقایسه کردم رتیکل سنتر کمی نازکتره که خودش یک حسن است .. بنده میگم هر کس خرید پشیمون نمیشه و از تیر اندازیش لذت میبره ..Khansariha (48)
[تصویر: ihmd_1_(1).jpg]
[تصویر: ulpd_1_(3).jpg]
[تصویر: 6521_1_(4).jpg]
[تصویر: 30o0_1_(8).jpg]
[تصویر: 4q0_1_(2).jpg]
[تصویر: g6kw_1_(7).jpg]
[تصویر: j76l_1_(6).jpg]
[تصویر: me9_1_(5).jpg]
فکر می کنم پست قبلی بنده شامل یک درخواست و تذکر به دوستان در رابطه با ارسال ها و محتوای آن بود ، چند پست اخیر چه بار فنی و علمی و خبری داشت!؟ فقط این سئوال رو از خودتون داشته باشید و لازم نیست پاسخ بنده رو هم بدید! خواهشمند است رعایت کنید Khansariha (226)
(2015-08-13 09:53 AM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: ihmd_1_(1).jpg]
[تصویر: ulpd_1_(3).jpg]
[تصویر: 6521_1_(4).jpg]
[تصویر: 30o0_1_(8).jpg]
[تصویر: 4q0_1_(2).jpg]
[تصویر: g6kw_1_(7).jpg]
[تصویر: j76l_1_(6).jpg]
[تصویر: me9_1_(5).jpg]

دوربین سنتر به قیمت ۱۹۰ تومان
به لحاظ شفافیت و خطای پارالکس هیچ فرقی از نظر من با نمونه قبلی نداره ، تنها موردی که بهش مشکوکم جنس لنز های دوربین هستش، که فکر میکنم عوض شده باشه، دوستانی که همین مدل را قبلتر تهیه کردن هم عکس بزارن تا یه حدی ماجرا روشنتر شه
حالا یا خیلی در حد تقلبین یا نیستن و باقی فروشنگان گرون میدن و یا های دیگه
برادر من هم نظرم اینه از لحاظ شفافیت بطور محسوس اشکار هست که شفافیت تغییر کرده . خیلی از معایب هم دوستان گزارش دادن Khansariha (8)
اینطوری به نتیجه ای نمیرسیم
یکی از دوستان که دو مدلش داره باید عکس بذاره
یه مورد برای مقایسه میتونه وزن دوربین باشه. اگه ضخامت لنز یا بدنه دوربین تغییر کنه وزنش تغییر میکنه
متاسفانه این تاپیک هم شده ماجرای لول والتر هاتسان.
نظر بنده اینه دوتا مدل قدیمی با 190 همزمان و با عکس از ظاهر و تصویر داخل دوربین مقایسه بشن و از نقل قول و شنیده های دوستان پرهیز بشهKhansariha (8)
سلام
دوستان عزیز
اجازه بدین ی مسئله ای رو که خوب شاید تجربه شما ها هم باشه مطرح کنم اونم اینه که متاسفانه بحثها و مطللب ما در این مورد به نتیجه نمیرسه دلایلشم اینه که موقعی که ی جنس نمایندگی مستقیم نداره و حتی گاهی مواقع نمایندگی هم ممکنه داشته باشه ما هیچ موقع نمیتونیم با بحث و عکس و… .متوجه اصل یا تقلبی بودن اون بشیم حتی ما نمیدونیم اون جنسایی که با هم مقایسه میکنیم واسه تشخیص اصل و یا تقلبی بودن کدومشون خودش اصله و متاسفانه به نتیجه نمیرسیم تنها چاره هم البته بنا به نظر و تجربه شخصی من هستش یا بیخیال شدن این حرفها شدنه و یا خرید حضوری همراه با ی شخص با تجربه هست که البته اون بنده خدا هم ممکنه گاهی اشتباه کنه چون ذات بازار خرید و فروش ما تو اکثر جنسا حتی غیر از لوازم شکار همینه و با جنسای غیر اصل و سری های مختلف و سفارشهای خوب و بد وارد کننده ها طرف هستیم پس به نظرم بحث و جدل و کند و کاو در این موارد زیاد به نتیجه های نمیرسیم و دوباره مطالب تکراری میشه چون این مطالب قبلا هم توی صفحات قبلی تاپیک گفته شده به هر حال من توی پست قبلی هم گفته بودم و اینو حتما دوستان با تجربه تر و کسانی که غیر از شکار از تفنگ واسه هدف زنی های مختلف و مسابقاتی هم استفاده میکنند تایید میکنند که دوربینهای روی سلاح از حدود قیمت زیر 1 میلیون زیاد تفاوت چشمگیری تو مدلای یکسان و برندهای مختلف ندارند و نیاز به سختگیری خاصی توی خریدشون نیست با ی کم تجربه و ی دوست با تجربه و یا ی مغازه دار با انصاف کارتون راه میوفته البته ی مطلبم که توی تاپیک ی کم به چشم میخوره جبهه گیری مقابل بعضی از فروشنده هاست که شاید کسی هم واقعا ندونه جنسشون اصله یا نه
مطلبم طولانی شد ولی امیدوارم به درد دوستان بخوره
یا حق
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عددی که پشت دوربین هست برای جناب گرشاسب 14 و برای بنده 15 هست فک میکنم سال ساخت باشه!!

تنظیم پارالکس برای ایشون 15 و 25 ... مال من 10 و 20 ....

البته من چند ماهی میشه که خرید کردم Khansariha (8)
سلام.Khansariha (8)
اولا یه تشکر ویژه از دوستانی که زحمت کشیدن عکس از دوربینشون گذاشتن.Khansariha (8)
از دوستان کسی هست به تازگی از این دوربین های 190 تومنی خریده؟ اگر دوستان عکس بگذارن شاید با دیدن لنز و... کم کم فرق سری های قبلی و جدید ها معلوم بشه و شک و شبهات مربوط بهش رفع بشن. الان سوال بعضی از دوستان اینه که دوربین هایی که جدیدا با قیمت خیلی کم ارایه میشن کیفیتش انقدری کم شده که از خریدش منصرف شد؟Khansariha (8)
برای جناب گرشاسب 14 و برای بنده 15 هست فک میکنم سال ساخت باشه!!

تنظیم پارالکس برای ایشون 15 و 25 ... مال من 10 و 20 ....

البته من چند ماهی میشه که خرید کردم Khansariha (8)
[/quote]

بغیر از اون روی در پوش رزوه سان شید مارک سنتر وجود نداره
من بتازگی از اقالو خریدم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع