انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین های سنتر پوینت/center point scopes
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
(2015-08-12 06:49 PM)BARZOV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.Khansariha (8) دوستان من کلا گیج شدم بالاخره این دوربین 190 تومنی را بخریم یانه؟!
نه برادر کیفیت ندارن تو باکسش اصلا معلوم نیست حضوری بخر از فروشنده مطمئن هیچ گرانی بی حکمت نیستKhansariha (367)
(2015-08-12 06:49 PM)BARZOV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.Khansariha (8) دوستان من کلا گیج شدم بالاخره این دوربین 190 تومنی را بخریم یانه؟!
دوست عزیز اگر دوربین زیر ۲۰۰ تومن میخواهید بهترین گزینه هست، اگر هم قیمت براتون مهم نیست خوب زایس بگیرید.Khansariha (8)

سلام
من از آقالو تلفنی خریدم خوب بود حالا خود دانی
یا حق
سلام دوست عزیز
منم 1 ماهیه از اقالو سنتر پوینت گرفتم 190 رو p 1000 بستم
قبلا هم سنتر قدیمی داشتم منکه اختلافی ندیدم رو 100 متر هم با تنظیم پارالکس تصویرش مثل اینست
یه ده روزم همین دوربین رو 350 بود از تنظیم خارج نشد یه 70 تایی شلیک داشتم الانم رو p 1000 راضیم ازش حالا تصمیم باخودت
حالا اگر سنتر اقالو ششصد تومن میشد سنترش اصلی بود برا بقیه تقلبی خخخ
اختلاف کیفیت تو این رنج قیمت دوربین طبیعی است و این موضوع ناشی از خرید های که این شرکت ها از تولید کننده های لنز و..میکنند هست
Khansariha (8)
دوستان
خیلی از سایتای اینترنتی از خودشون چیزی ندارن همون سنتر قیمت بالارم بگیرین ازشون میرن از امثال اقالو 200 میگیرن به شما میدن 340 پیشنهادم اینه که سعی کنید از فروشگاههای معتبر و حضوری خرید کنید چون خودم تو این مورد تجربه ای داشتم و نمیخوام اسم ببرم میگم میتونین حضوری برین به این فروشگاها ی اینترنتی تا بفهمین که 1 درصد اون جنساییروکه قیمت زدن موجود ندارن بغیر چند بسته ساچمه
(2015-08-12 08:17 PM)gamocfr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان
خیلی از سایتای اینترنتی از خودشون چیزی ندارن همون سنتر قیمت بالارم بگیرین ازشون میرن از امثال اقالو 200 میگیرن به شما میدن 340 پیشنهادم اینه که سعی کنید از فروشگاههای معتبر و حضوری خرید کنید چون خودم تو این مورد تجربه ای داشتم و نمیخوام اسم ببرم میگم میتونین حضوری برین به این فروشگاها ی اینترنتی تا بفهمین که 1 درصد اون جنساییروکه قیمت زدن موجود ندارن بغیر چند بسته ساچمه

بله دوست من ما هم میدونیم و میدونیم از کی خرید کنیم و میدونیم که خود اقالو هم از اون خرید میکنهKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
اعضای محترم و دوستان عزیز ،
شروع بحث و مقایسه چندین مدل از دوربین های Center Point و نیز بحث مقایسه فنی که گاها پیش اومد خوب بود ، ولی حداقل یک صفحه اخیر مورد خاصی نیست و لازمه به دوستان تذکر بدم موضوع خریدها و یا وضعیت فروشنده ها را در تاپیک مرتبط به خود ارسال کنید.
چه خوب بود حداقل یکی از دوربین های معرفی شده را از نزدیک با یک دوربین موبایلی بررسی و تصاویر همراه با توضیح و نظر و نقد در این تاپیک قرار می دادید تا اینکه بگید فلانی این رو مدل رو می فروشه یا اون یکی مدل دیگه رو،
مدل هایی که لوگوی کمپانی به صورت CP نوشته شده هم تولید کمپانی است و بدون زیرولاک و نیز مدل های زیرولاک اون که برای هر دو می توانید در وب سایتها و فروم های مرتبط غیر فارسی ریویوهای مختلفی ببینید، واژه تاکتیکال به هر دوربینی که قفل زیرولاک داره اطلاق نمیشه و این تصور خوبی نیست که بین دوستان وجود دارد. در کل سنترپوینت ها چه در گذشته و چه حال انتخاب های مناسبی برای شروع کار با دوربین و تفنگ بادی است. به طور حتم مدل های تولید 8 سال پیش را الان نمی تونم بخرم بنابراین با شرایط حال بهترین انتخاب رو داشته باشیم.
Khansariha (8)
سلام.Khansariha (8)
آقا صادق حرف خوبی زدن دوستانی که این مدل دوربین سنتر را دارن 4-16*40 زحمت بکشن از دوربین های خودشون عکس های واضح از قسمت های مختلف بگیرن و ویژگی های ظاهری و باطنی قسمت های مختلفش رو شرح بدن.
مطمینا سنتر های همه دوستان عین هم نیست و با جمع بندی توضیحات دوستان میتونیم به نتیجه بهتری برسیم. تا اینجا هم که اومدیم بدون عکس های دقیق از قسمت های مختلف این دوربین و فقط با یک سری توضیحات ناکافی به نتیجه ای نرسیدیم.
خودم تصمیم دارم این دوربین را بخرم اگر دوستان همکاری کنن فورا یک جمع بندی میکنیم و پرونده بسته میشه و خیال همه دوستان هم راحت.Khansariha (219)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
حتما در اولین فرصت از دوربین کامل عکس میگیرم براتون میزارم Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع