انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین های سنتر پوینت/center point scopes
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
سلام . راستی این دوربین ۱۹۰ تومنی ها چه طور از اب در امدن ؟کیفیت دارن ؟هنوز هست ؟Khansariha (226)
بنده به عنوان یکی حامیان برند سنترپوینت و تاسیسات کراسمن آمریکا ، از همین تریبون اعلام میکنم آقا بخر !!! سنتر هر جا دیدی بخر
حالا مهم نیست از آقالو میخری از پدرام میخری از آقا مسیح میخری از من میخری از پرنسس دیانا میخری
امروز با توجه به نصیحت های (آن بزرگوار) به علاوه تعریف هایی که آقا بهروز از شفافیت سنتر دویست تومنیه من کردن ، آقا من راضی هستم
یارو بوشنل ۶*۴۰ رو گذاشته بود ۲۱۰ تومن :| .... اینهمه امکانات سنتر داره ۱۹۰ تومن
ولی جدا از شوخی سنتر الان مثل سنتر چند سال پیش نیست...‌. قیمتش از ۴۵۰ تومن اومد۱۹۰ تومن ولی اون مقدار کم افت کیفیتش با توجه به افت قیمتش قابل چشم پوشی هست . باز نسبت به قیمتش خیلی کیفیت داره
(2015-08-26 09:47 AM)mehrdads نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . راستی این دوربین ۱۹۰ تومنی ها چه طور از اب در امدن ؟کیفیت دارن ؟هنوز هست ؟Khansariha (226)
سلام
دوست عزیز با این قیمت بخرید خوبه واقعا چیز دیگه ای با این امکانات بهت نمیدن اونم آکبند زیاد روش فکر نکنید اگه میخاین همینقدر هزینه کنید بخرین
یا حق
سلام دوستان سنتر 3_9*32 الان کجا میشه تهیه کرد با بهترین قیمت؟؟ کسی از قیمتش خبر داره؟Khansariha (8)
جدیدا برای یکی از دوستان همکار شرکت یک دوربین Centerpoint 4-16*40 خریداری کرده بودم ، در صفحات گذشته نسبت به قیمت های مختلف و سری های آن صحبت شده بود ، من سری قبلی که خریده بودم دارای شکل متفاوتی در تورت ها و بدون زیرولاک بود. این مدل که خریداری شده دارای تورت ها همراه با زیرولاک هست :
[تصویر: CenterPoint-4-16-40-Keramat01.jpg]
[تصویر: CenterPoint-4-16-40-Keramat02.jpg]
[تصویر: CenterPoint-4-16-40-Keramat03.jpg]
[تصویر: CenterPoint-4-16-40-Keramat04.jpg]

فکر می کنم قفل تارت ها با سری های قبلی که داشتم متفاوت تر شده البته نیازمند مقایسه نزدیک هست :
[تصویر: CenterPoint-4-16-40-Keramat05.jpg]
[تصویر: CenterPoint-4-16-40-Keramat06.jpg]
[تصویر: CenterPoint-4-16-40-Keramat07.jpg]

نوشته "ساخت چین" همراه با درج احتمالا سری ساخت و شماره تولید :
[تصویر: CenterPoint-4-16-40-Keramat08.jpg]
ریتایکل ها هم مثل مدل های قبلی که داشتم و برای خودم یا دوستان خریداری کرده بودم:
[تصویر: CenterPoint-4-16-40-Keramat09.jpg]

بسته بندی هم شامل درپوش لنزها ، دستمال تنظیف عدسی ، آچار آلنی ، باطری چرا؛ ریتایکل ها و برگه های راهنمای استفاده است :
[تصویر: CenterPoint-4-16-40-Keramat10.jpg]

در کل تفاوتی از نظر متریال بدنه و یا ساخت و کناره ها در ظاهر امر ندیدم و همون کیفیت عدسی ها و بدنه که چند سالی است می بینیم رو داره ! به صورت مختصر در چند فاصله و زوم های بالای 10 تست کردم و عدم وضح آنچنانی هم ندیدم. البته نیازمند دوریبن عکاسی خوبی هستم و این عکسها با دوربین موبایل گرفته شده است. سعی می کنم در هفته آتی از سری بدون زیرولاک هم یک ریویوی تصویری کوتاه در این تاپیک قرار دهم و شد یک بررسی کوتاه تصویری از ریتایکل ها و عدسی و شفافیت بذارم.

Khansariha (8)
این دیگه چیه؟!؟!
آقا صادق بخدا حق دارم به سنتر گیر بدم !!! درب طبلک چراغش چرا اینطوری شده؟! این مدل رو به چه قیمتی خریدین همون ۱۹۰ تومن؟
آره صاحب جان ، قیمت 230 داشت که الان فروشگاه پرن قیمت 190 داره می فروشه و منم به همین قیمت خریدم ولی متفاوت از مدل های فروشگاه آقالو هست (که این زوم سنترپوینت را 190 می فروشه و از اون سری هم قبلا خریدم) ، البته منظورم تفاوتشون فکر می کنم فقط در قسمت تارت ها و قفل زیرولاک باشه نه کیفیت لنز و ساختار اصلی ؛ الان این تغییر روی درپوش باطری چراغ های ریتایکل که خوبه ! برای باز کردنش با یک سکه 100 تومنی خیلی سریع باز می کنید. البته من شاید در هیچ یکی از دوربین های سنترم از این آپشن استفاده نکردم خخخخخخ
در هر صورت صاحب جان بر برخی مدل ها سازنده با توجه به سفارش فروشنده های مختلف و یا خریداران بزرگ تر مدلی با تفاوت جزیی در ساختار تولید می کنه ، مثل هاوک و چند کمپانی دیگر ! یکس ری دوربین های 3-12*50 و 4-16*50 از برند هاوک در بازار هست که در وبسایت سازنده مشخصاتش درج نشده ولی در تماس و ایمیلی که ازشون گرفتم ساخت خودشون عنوان کردند اما به سفارش مشتری خاصی بوده ! به نظر من مهم این است که در مقابل هزینه ای که می پردازیم بتواند انتظار معمول و منطقی را جواب بده و زیاد روی تورت ها و ... حساس نشیم. البته نظر شخصی من هست و این دوربین برای استفاده عمومی و حتی تارگتینگ معمول هم جوابگو هست ولی خوب برای کارهای بزرگتر ، استفتاده در رقابت هایی با سطوح بالاتر به تبع نیازمند پرداخت هزینه هایی در سطوح بیشتری هستیم و این طبیعی است. همینطور مدل هایی هست از همین کمپانی که دارای هزینه بیشتری هست و این به وضعیت بازار ما برمیگرده که متاسفانه تقاضا و خواسته مشتری اصلا براش مهم نیست و موجودی بازار با توجه به وضعیت فروشنده و واردکننده ها تعیین میشه!

Khansariha (8)
ممنونم صادق جان Khansariha (8)
خب ظاهرا این سری ارزانیش بی علت هم نیست Khansariha (214)
کمی از نظر ظاهر متفاوت بنظر میرسه البته این موضوع را چند وقت پیش یکی از دوستان اهل فن بمن هم گفته بود ولی من بشخصه هنوز از این سری ندیه بودم و نظری هم نداشتم الان که از روی عکس میبینم چیزهای مشخص تری دیده میشود امیدوارم کارکرد و کیفیت متناسبی نیز داشته باشد . Khansariha (8)
(2015-08-25 09:22 PM)parandehabi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-25 06:20 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی این مدلی که گجت کمپ داره همونی که تو سایت دیدید امریکایی هست اطلاع دارید و گرنه ما هم میدانیم این مدل تو سایت هست مدل های دیگر هم داره مهم اینه که ساخت کجاست به سفارش گجت Khansariha (226)
دوست گرامی
من توی سایتهای مختلف دنبال این دوربین گشتم اکثر سایتهای معروف این دوربینو واسه فروش گذاشتن ولی جالبه خود سایت کراسمن این دوربینو نداشت البته مدلای دیگش بود ولی این نبودش البته من نمیدونم اونی که گجت کمپ گذاشته همونه یا نه یا اگه بخری سفارشه کجاست البته قیمتش رو بین 130 تا190 دلار زده بودند و به طور کلی معنی کلمه تگ که اضافه تر از مدلای دیگش داره مخفف
Trajectory Aiming Guide TAG
مسیر راهنمای هدف
هستش
که طرح رتیکلش هم اینه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این مطالب خیلی کلی هستش امیدوارم قابل استفاده باشه
یا حق

سلام دوستان این دوربین مدل سنترپوینت هست که من تو سه سایز اورده بودم تازه تمام کردم 44*14-4/5 ---44*12-4 ---50*20-6 بود
به به جناب اقالو خوش اومدینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
قیمت ها رو هم میشه بفرمایید به چه صورت بودن؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع