انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دوربین های سنتر پوینت/center point scopes
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
از دوستان کسی تجربه بستن دوربین های سنتر را روی انواع سلاح های گلوله زن داره ؟
مثلا چقدر میتونه روی 270 دووم بیاره؟
(2014-06-21 05:35 PM)دماوند نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان کسی تجربه بستن دوربین های سنتر را روی انواع سلاح های گلوله زن داره ؟
مثلا چقدر میتونه روی 270 دووم بیاره؟

احسانی جان دوربین سنتر و لیپرز روی گلوله زن جواب داده بدون هیچ مشکلی.منتها فقط در صورتی توصیه میشه که کمبود بودجه داشته باشید و نتونید برندهای معتبر رو خریداری کنید بلاخره دوربین سلاح باید سنخیتی با خود تفنگ داشته باشه.Khansariha (8)
با سلام. امین جان یه دونه 9-3 رو روی تفنگ 270 پدرم بستم ولی به هیچ عنوان صفر نشد. یعنی تیر اول رو که زدیم پایین خورد. چپ و راست اصلا نداشت. خلاصه پایین زدن رو تنظیم کردیم این دفعه هم پایین تر زد و هم به چپ. دوربین قبلی رو که مجدد بستیم با دو تا تیر تنظیم شد. فکر کنم فنر این دوربینها یکم مشکل داره. چون وقتی ارتفاع رو تنظیم میکنی چپ و راست هم بهم میخوره.
(2014-06-21 06:33 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. امین جان یه دونه 9-3 رو روی تفنگ 270 پدرم بستم ولی به هیچ عنوان صفر نشد. یعنی تیر اول رو که زدیم پایین خورد. چپ و راست اصلا نداشت. خلاصه پایین زدن رو تنظیم کردیم این دفعه هم پایین تر زد و هم به چپ. دوربین قبلی رو که مجدد بستیم با دو تا تیر تنظیم شد. فکر کنم فنر این دوربینها یکم مشکل داره. چون وقتی ارتفاع رو تنظیم میکنی چپ و راست هم بهم میخوره.

حمید جان خیلی مخلصیمKhansariha (8)عجیبه که تنظیم نشده.شاید 3-9 ها اینطوری باشه ولی 4-16 هم لیپرز و هم سنتر رو دوستان رو گلوله زن بستن و جواب داده.حتی توی فروم های خارجی هم دیدم که لیپرز و سنتر رو روی گلوله زن بستن و راضی بودن.در هر صورت به نظر من اقای احسانی میتونن یه امتحانی بکنن ضرر نداره.Khansariha (8)Khansariha (256)
امروز روی 270 یکی از دوستان یه سنتر 4*16-40 بستیم تا ببینیم چطور از آزمایش درمیاد از نظر ظاهری که هیچ مشکلی نداشت و مشکلی هم برای فشنگ گذاری ایجاد نمیکرد

[تصویر: 14040544881.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-21 06:33 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمید جان تازه دیدم
اره داداش کلا همه لیپرز ها و سنتر ها وقتی بالا و پایین و چپ و راست تغیر میدین و تنظیم میکنید تنظیم اون یکی طبلک بهم میخوره و باید با هم دیگه و تیر زیاد تنظیم بشه که خوب واسه گوله زن نمیشه واسه همین تو تاپیک دوربین هم عرض کردم که تاکتیکال این دوربینها کلا کشکه
در مورد سری جدید سنتر و لیپرزها هم عرض کنم دو یا سه تا دونشو دیدم و یکیشو هم داشتم که وقتی زیرولاک رو میبندین و سفت میکنید دوباره تنظیم بهم میریزه البته قبلی ها اصلا اینجور نبودن

(2014-06-29 06:42 PM)دماوند نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز روی 270 یکی از دوستان یه سنتر 4*16-40 بستیم تا ببینیم چطور از آزمایش درمیاد از نظر ظاهری که هیچ مشکلی نداشت و مشکلی هم برای فشنگ گذاری ایجاد نمیکرد

[تصویر: 14040544881.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من قبلا بسته بودم خوب بود ولی کلا ۴ تا بیشتر تیر باهاش نزدم و عوض کردم ولی تا زوم ۱۰ شفافیتش واسه گوله قابل قبوله
در ضمن درپوش لنز عقب رو جا بزنید به دسته گلن گیر میکنه
سلام دوست عزيز من يه پايه ديدم ميگفت مدل سوپر وبلند هست برا گلوله زني تا گلنگدن به دوربين گيرنكنه ولي اين پايه شبيه به پايه هورنت هست
دوربینهای سنتر که روشون سان شید ندارن.جای نصب سانشید رو دارن که جدا تهیه کنیم؟
(2014-07-06 03:01 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2014-07-06 03:03 PM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله یک رینگ داره که باز میشه.Khansariha (8)

فقط مشکل اینجاست که سان شید پیدا نمیشه. من خیلی گشتم ولی پیدا نکردم.
(2014-07-06 03:01 PM)jabili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله جای سانشید داره.
اگه سانشید دهنه 40 پیدا کردید،منم یکدونه میخواهم.ممنون
Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع