انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبوتر جنگلی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
سلام دوستان Khansariha (8)
این عکس دکوی کبوتر جنگلی که تو پست قبلی ازش صحبت کردم از مغازه دوستم قرض گرفتم تا عکسشو نشونتون بدم ، یک بمد زیر شکمش هست که با کشیدنش ، بالها کمی تکون میخوره از کارآمد بودنش هم اطلاعی ندارم.
[تصویر: 13787599961.jpg]
[تصویر: 13787599962.jpg]
[تصویر: 13787599963.jpg]
موفق باشید.
(2013-09-10 12:26 AM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان Khansariha (8)
این عکس دکوی کبوتر جنگلی که تو پست قبلی ازش صحبت کردم از مغازه دوستم قرض گرفتم تا عکسشو نشونتون بدم ، یک بمد زیر شکمش هست که با کشیدنش ، بالها کمی تکون میخوره از کارآمد بودنش هم اطلاعی ندارم.
[تصویر: 13787599961.jpg]
[تصویر: 13787599962.jpg]
[تصویر: 13787599963.jpg]
موفق باشید.

من دقیقا همین رو تویه اسباب بازی فروشی در مشهد قیمت کردم سایز کوچیک 2500 و سایز بزرگ 5 هزار تومن نخ هم داشت میکشیدی از زیر و بال بال میزد
سلام منطقه ما به دلیل پوشش زیاد درخت بلوط از این کبوتر ها زیاد هست وما به اونها (گاهک)میگیم.اما چون نزدیک ما یه رود خونس اوایل صبح میان اب میخورن وبعد یه تپه همون نزدیکیاس میشینن اونجا وتا غروب هی میان ومیرن .واصولا در فصل پاییز و زمستون به صورت گله های ده تایی بیست تایی وحتی بیشتر زندگی میکنن.من خودم تا حالا سی چهل تاشو زدم بیشترش رو هم به صورت هوازنی زدم
کلا کبوتر جنگلی توی مناطق ما بنسبت بقیه انواع کبوترها خیلی کمیاب هست و شاید بندرت جائی دیده بشه ولی گاها اتفاق میافته که یکی بیاد و بشینه روی درخت اونم نزدیکای شما اونوقت که ممکنه درکنار صندلی ماشین بالپاپ با آقا اسماعیل هم باشند و اینطوری فرصتی میشود تا از نزدیک خوب بررسیش کنید و وزن و هیکلش را با یک جوجه خروس بسنجی خخخخخ Khansariha (256)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام..پسر خاله ی من پارسال یه جوجه کبوتر رو از جنگل پیدا کرده بود و بالهاشو قیچی کرده بود و لای کبوتر های خونگی ولش کرد تا یه مدت بعد رفتم دیدمش ..خخخ بین سایر کبوترها غولی بود واسه خودش نوکش که نگو دومتر نوک داشت خخخخخ
سلام دوستان
تفاوت کبوتر جنگلی با کیوتر چاهی چیه؟آخه طرفای ما من تا حالا ندیدم .
كبوتر جنگلي بزرگتر از كبوتر چاهيه(تغريبأ دو برابر)و روى درخت زندگي ميكنه
اگر اون باشه که من حدس می زنم ما بهشون می میگیم کنگ سفید یا کنگی و تعدادشون هم خیلی کم هست و در ارتفاعات من بیشتر دیدمشون و شکارشون هم ساده نیست.
(2013-10-30 12:59 PM)shekarchikoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
تفاوت کبوتر جنگلی با کیوتر چاهی چیه؟آخه طرفای ما من تا حالا ندیدم .

سمت ما هست ولی خیلی خیلی زرنگ تشریف دارن . تا 1 ماه دیگه که بلوط میرسه برای خوردن دانه های بلوط میان توی جنگل های کوهپایه ای و با ساچمه زنی شکار میشن . هیکلشون تقریبا" 2 برابر کفتر چاهی هست .

[تصویر: 13831313701.jpg]

[تصویر: 13831313702.jpg]
قابل توجه دوستان تهرانی . هفته قبل دانشگاه بودم تو شهرک شهید باقری توی اتوبان همت به سمت کرج .اومدم بشینم تو ماشین یه گله بزرگ از کبوترهای وحشی تومدن نشستن روی تپه . جالب بود میرفتن یه دسته دیگه میومدن خلاصه صحنه به شدت وسوسه کننده ای برای شکار بود . یه 10 دقیقه ای تماشاشون کردم همچین درشت و تپل مپل . این درس تموم بشه تازه کار من شروع میشه . دوستانی که وقتشو دارن یه سر بزنن Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع