انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبوتر جنگلی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(2016-07-21 09:17 AM)bikhyal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.به نظر شما شکار کبوتر جنگلی الان مشکلی داره؟
باسلام
کبوتر جنگلی چند دوره تخم میزاره وتا پاییز جوجه داره به این صورت که تقریبا هر دو ماه یه بار تخم میکنه که بسته بشرایط محیطش چند دوره جوجه دارن که این پروسه تا شروع سرما ادامه داره پس شکارش تو این فصل جایز نیست
من هم کاملا با صحبتهای آقای garin موافقم و تا اوایل مهر ماه هم تخم گذاری میکنند و جوجه دارند، فقط یه نوع کبوتر هستن داخل سوله های گاوداری یا شرکت تخم گذاری میکنن که همون کفتر چاهی خودمون هست که من تا جایی که میدونم حتی زمستان هم تخم میزارن و جوجه دارن دلیلش هم اینه که در سوله ها هوا ملایم و گرمه و پرنده بدون هیچ مشکلی جفت گیری میکنه و تخم میزاره و براش مهم نیست که چه فصلی باشه. البته به دلیل کمبود دانه در فصل پاییز خیلی به ندرت تخم گذاری میکنن البته بستگی به شرایط آب و هوایی هم داره و خودم در دزفول میدیدم کبوترهای وحشی همیشه در حال تخم گذاری بودن خخخ به خاطر هوای گرم و فراوان بودن دانه.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان لینک صدای کبوتر جنگلی یه سری بزنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ش... این پرنده با تفنگ بادی کار جالبی نیست پرنده سفت و محکمیه با بادی فقط سرشرو باید بزنید با شکاری هم ساچمه درشت می خواهد ما که با 2 و 3 میزنیم با دیانا 54 سینه اش را اگر بزنی می رود یه جایی دیگه می افته
یه موضوع جالب خوراک این پرنده است!
یه بار تو چینه دون یکیشون 10 تایی توت درسته پیدا کردم! یه بار دیگ همین تعداد زیتون!!
درود بر دوستان
این پرنده بلوط رو درسته قورت میده که هر کدوم از این بلوطها گاه به اندازه مرمی یه فشنگ برنو هست تو فصل پاییز بعد از پایان چیدن انگورها توی تاکستونها میرن و از اون انگور هایی که دیگه کشمش شدن تغذیه میکنن تو فاصله 35 و30 راحت با ساچمه 5و 6 میشه زد اتفاقا تو خود شهر شیراز هم دیدم بیرون شهر که زیادن
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع