انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبوتر جنگلی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(2014-11-22 02:22 PM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
بهترين روش شكار اين پرنده پيدا كردن جائي كه شب مي خوان بخوابن و بعد شكارش. با 350 مگنوم امسال يه 75 تائي ازشون شكار كردم
سلام
داداش این که دیگه شکار نیست فکر کنم تا اخر فصل نصلشون رو منقرض کنی.برادر تو شب شکار کردن،البته شکار که نه کشتن حیون دور از مرام شکارچی هست.شما تو روز برو دوتا هم که بزنی لذتش از این 75تایی که زدی خیلی خیلی بیشتره.
یا علیKhansariha (8)
سلام.به به.چه شکارکشی درجه یکی کردین!!!!!!!!! 75 تا.اونوقت هی میگن شکار کمه.هی میگن فشنگ و باروت خوب دست مردم نمیدن.هی میگن ................... خوب مقصر خود مردم و شکار کش ها هستند.شکار کفتر جنگلی فقط با ساچمه زن در فاصله بالا و به صورت هوازنی حال میده و هنر آدم رو نشون میده.رو زمین هم میریختن ولی هوازنی رو ترجیح دادیم.شکار دیروز پدر بزرگم.تکلول آلمان.فشنگ دستپر شماره 5.فاصله هم بالای 70 متر. 5 تا تیر تو این فاصله انداخت دو تا کفتر زد.با 45 سال تجربه شکار.اونوقت طرف پا میشه با pcp مثل آب خوردن چنتا کفتر جنگلی میزنه فکر میکنه هنر کرده و جایی خبریه.البته این جنگلی ها خیلی سفت هستن و با شماره 5 به سختی میفتن.بیشتر هم بود ولی به همینا قناعت کردیم.[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
(2014-11-22 02:22 PM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
بهترين روش شكار اين پرنده پيدا كردن جائي كه شب مي خوان بخوابن و بعد شكارش. با 350 مگنوم امسال يه 75 تائي ازشون شكار كردم

این کاملا نامردی محض.با عرض پوزش شما شکار کش هستین.از نظر شرعی هم کراهت داره.
با سلام

دوست عزیز اگه توجه کرده باشید دوستان پست شمارو لایک نکردن این نشون میده که کار شما رو نپسندیدن لطفا از این کارها نکنید فلسفه شکار جوانمردانه این نیست
اول دم پدر بزرگ عزیز گرم هم مرام داره هم حال میکنه تیغ برا. ولی خدایی 75 تا زیاده. برو بگرد و پرش و تو هوا بزن عجیبلذتی داره حالا اگر با بادی هم میخای بزنی بازم یه راه و رسمی داره. یه سوله نزدیک سیلو گندم سراغ دارم که اگر بخای بزنی برو بشین و لیوان چایی هم بزار کنارت و بعد دو ساعت با یه گونی کفتر بیا ولی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Khansariha (290)شکار یه لذته و تفریح نه کشتار. ببخشید جلو بزرگان بی ادبی شد
عه عه عه عه عه عه عه عه عه عه عه
من میگم این چیه ها طرف ما اصفهان هستش ول فکر کنم اینایی که زدید جوجه باشن اخه از ما یه نمه بزرگترن حالا دفعه بدی رفتیم سراغشون عکسو میفرستمKhansariha (48)
سلام به همتون با شادو هزار میتونیم از اینا شکار کنیم تا فاصله 50 متر اگه نه با رنجر 125 اسنایپر نیترو پیستون چی
دوست عزیز کپی کردن یه سوال در تاپیک های مختلف خلاف قوانینه
شما میخواهید یه تفنگ تهیه کنید بهتره در تاپیک مشاوره ی خرید جویای تمامی مسائل باشید
ولی در همین حد خدمتتون عرض کنم که اگر به کیلزون شکار شلیک کنید درجا افتاده اما اگر به غیر از کیلزون شلیک کنید نمیتونید شکار رو بگیرید
Khansariha (8)
ممنون رویال جانKhansariha (8)
(2013-03-10 09:51 AM)babakdana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طرفای ما بهش میگن فاخته که از کبوتر بزرگتره ، گردنش هم یه حلقه سفید داره بیشتر تو پاییز دیده میشه و فصل سرما کوچ میکنه . لا مصب خیلی هم خوشمزه تره . رنگش هم با کبوتر فرق داره. بیشتر تو درخت زندگی میکنه . تا حالا سه چهرتایی زدم.

من تا حالا 6-7 تا ازشون زدم
لونشون تو درختای چنار است و با هوش و زیرک هستند. این کبوترا یه صدای خاص بو بو و بلند دارند که از سر این صدا میشه پیداشون کرد و به آرامی نزدیک شد بهشون.
تفنگ بنده یه تفنگ چینی از این دولول ها است که فنر اون رو با دینا عوض کردم. این کبوترها سخته بهشون نزدیک شد و اگه نزدیک بشن سریع باید شکلیک کرد و اگر فرار کنند با ذنبال کردن به جایی نمیرسید. با یک تفنگ بادی pcp از فاصله 50 متری راحت میشه اینارو زد چون تا این فاصله کم تر فرار میکنند.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع