انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبوتر جنگلی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
یه راه واسه زدنش من بلدم ولی نامردی نکنین نسلشونو منقرض کنین این پرنده باوجود این همه زیرکی خیلی کودن تشریف داره برعکس بقیه پرنده ها وقتی میخواد رو درخت بشینه اصلا حواسش به اطراف نیست اگر زیر درخت صبر کنین تا بیاد بشینه شما به راحتی میتونید بزنیدش من اینطوری شکارش میکنم سوالی بود درخدمتم
این خودشم مشکلات خودشو داره.بارها شده با وجود تعقیب با چشمام موقع نشستن روی درخت درون شاخ و برگها گمش کردم.یجوری استتار درون شاخ و برگ رو هم بلده.
(2013-04-11 09:55 AM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این خودشم مشکلات خودشو داره.بارها شده با وجود تعقیب با چشمام موقع نشستن روی درخت درون شاخ و برگها گمش کردم.یجوری استتار درون شاخ و برگ رو هم بلده.
درود
معلومه که تجربه شکارش رو دارید.
به زمانی که کمین میزنید زیر درخت بستگی داره.باید اولای صبح و دم دمای غروب زیر درخت کمین بزنید اونموقع هاست که روی شاخهای خشک درخت یا نوک درخت میشینن.
اما وقتی غروب باشه یکسره میرن تو درخت و دیگه عمرا دیده بشن.
راستی وقتی زیر درخت کمین میزنید با دوربین نمیتونید پیداش کنید سعی کنید از نشانه روی خود تفنگ استفاده کنید بهتر ج میده
سلام به همه دوستانKhansariha (8)
این پرنده خیلی زیرک هست وگوشهای خیلی تیزی داره بیشتر اوقات از صدای کم پا هم فرار میکنه
بیشتر جفتی یا تکی پرواز میکنه
به نظر من هم تنها راه شکارش کمین زیر درخت های بلند است راستی این پرنده بسیار جان سخت
و با پرهای زیاد که خودش مثل جلیقه می مونه چند باری با54 زدم نیوفتاد Khansariha (367)
(2013-04-11 11:02 AM)theanimal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-04-11 09:55 AM)ARROW نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
معلومه که تجربه شکارش رو دارید.
به زمانی که کمین میزنید زیر درخت بستگی داره.باید اولای صبح و دم دمای غروب زیر درخت کمین بزنید اونموقع هاست که روی شاخهای خشک درخت یا نوک درخت میشینن.
اما وقتی غروب باشه یکسره میرن تو درخت و دیگه عمرا دیده بشن.
راستی وقتی زیر درخت کمین میزنید با دوربین نمیتونید پیداش کنید سعی کنید از نشانه روی خود تفنگ استفاده کنید بهتر ج میده
مرسی از لطفتون.بله بهترین حالت اینه که روی شاخه های خشک شکارشون کنیم.معمولا درختای بلند بید که قسمتی از شاخه هاش خشک شده باشه رو برای استراحت انتخاب میکنن.من معمولا به منطقه ای که برای شکارش میرم اول از هر چیز دقت میکنم ببینم بیشتر روی کدوم درخت و کجا میشینن.بعد محل استتارمو پیدا میکنم طوریکه کاملا فضای مخفی و راحتی برای شکار این پرنده باشه و نزدیک به محل نشستن اینا باشه.فوق العاده هم به حرکت حساسن و با کوچکترین حرکت دوستانی که همراه من برای شکار این پرنده میرن و خیلی زود حوصلشون سر میاد پرواز میکنن و میرن!!!!دوستانی که با pcp به شکار این پرنده میرن میدونن که چقدر شکار این پرنده لذت بخشه.
من تجربه ای از شکار کبوتر جنگلی ندارم ولی زدنش رو شاخه درخت سخت نیست ؟
منظورم اینه که تیر به شاجه ها نمیخور و کمونه نمیکنه ؟
(2013-04-12 11:02 AM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تجربه ای از شکار کبوتر جنگلی ندارم ولی زدنش رو شاخه درخت سخت نیست ؟
منظورم اینه که تیر به شاجه ها نمیخور و کمونه نمیکنه ؟
سخت که هستKhansariha (367) اما من بیشتر دیدم روی درخت کبوته میشینه که زیاد شاخه انبوه ندارهKhansariha (219)
این پرنده رو بیشتر داخل جنگلهای گردو و کاج میشه پیدا کرد . واقعا" زیبا و باهوشه .
من تا حال کبوتر جنگلی ندیده بودم تا اینکه چند روز پیش کنار پارک بمو شیراز یکیش رو دیدم که واقعا زیبا بود .
مایک سال ونیم پیش یادوسال پیش بایک شکارچی قدیمی رفتیم شکارکه یه اسلحه ی فرانسوی قدیمی داشت مارکش رونمی دونم فقط می دونم مال 40 سال پیش بود.اطراف تهران هم بود.حدود10 تاکفترچاهی زدیم 8تاهم کبوترجنگلی.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع