انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبوتر جنگلی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
منم پری روز با پسر خالم رفته بودیم کوههای اطراف ی چرخی بزنیم لونه یکی از کبوتر هارو(هرکول هارو خخخخخ )دیدیم حدودا 10 متریش که رسیدیم پرواز کرد وقتی به لونش نگاه کردیم دیدیم ی تخم گذاشته.رفتیم ی جای نسبتا دور نشستیم و لونش رو زیر نظر داشتیم ی چند دقیقه بعدش اومد و روی تخمش خوابید.
تو منطقه ما به این کبوتر میگن گاهک Khansariha (48)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم تقدیم به دوستان عاشق کبوتر جنگلی مخصوصان اقا حمید
(2014-06-06 01:15 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام آقا شرمنده یه سوال برام پیش اومد این کبوتر جنگلیه یا قمریKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با سلام. دوست عزیز اینها که عکسشون رو دیدین کبوتر جنگلیه. البته کبوتر جنگلی به طوری که خودم دیدم دو مدل است. یکی این که عکسشو دیدین و یه یکی دیگه هم هست که در لفظ عامیانه به خاطر بزرگی که داره معروفه به خر کفتر. در کل کفترهای جنگلی از نظر رنگ یه مقدار شبیه قمری هستن.
دقیقا همینطوره.اگه یه آدمی که تا حالا این پرنده رو ندیده باشه از فاصله دور ببینه فک میکنه قمری(مثل خودم)ولی از نزدیک.....قمریه که بدن سازی رفته.خخخخKhansariha (8)
(2014-06-07 05:49 PM)whitewolf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-06 01:15 PM)stalker نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام آقا شرمنده یه سوال برام پیش اومد این کبوتر جنگلیه یا قمریKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

سلامKhansariha (8)
همینطور که داداش حمید گفتن کبوتر جنگلی هستن اما هنوز جوجه
هستن و اونقدر بزرگ نشدن تا به این شکل در بیان
[تصویر: 3xtoja684vls5gg9rvc6.jpg]
ارادتKhansariha (8)
(2014-06-07 07:06 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. دوست عزیز اینها که عکسشون رو دیدین کبوتر جنگلیه. البته کبوتر جنگلی به طوری که خودم دیدم دو مدل است. یکی این که عکسشو دیدین و یه یکی دیگه هم هست که در لفظ عامیانه به خاطر بزرگی که داره معروفه به خر کفتر. در کل کفترهای جنگلی از نظر رنگ یه مقدار شبیه قمری هستن.

اقا حمید اتفاقان از اون بالغ هاشم بود ولی عکس نزاشتم تا خمار نشید Khansariha (214)
با سلام. مختار جان وقتی جی اس بی 18 گرین خورد تو حلقت اونوقت میفهمی خماری یعنی چی. خخخخخخ اتفاقا چند وقت پیش با علی آقا رفته بودیم پارک جنگلی لویزان که چشممون به جمال چند تا از جوجه هاشون افتاد. البته جوجه بالغ بودن و جالبتر اینکه تا فاصله نزدیکشون رفتیم ولی از جاشون تکون نخوردن. یه لحظه تو دلم گفتم خدا چی میشد اگه الان فصل پاییز بود.
سلام.جاتون خالی چندروز پیش چهارتاشون رو زدیم:khansariha (214)[i][/u][font=Arial]
با سلام
بهترين روش شكار اين پرنده پيدا كردن جائي كه شب مي خوان بخوابن و بعد شكارش. با 350 مگنوم امسال يه 75 تائي ازشون شكار كردم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع