انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: شکار کبوتر جنگلی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
تو شهر ما اصولأ فاخته یک ماه بعد از کفتر چاهی جفت گیری و تخم میزاره و فصل شکارشم یک ماه بعد از فصل شکار کفتر چاهیه ما اصولأ فاخته رو 20مهربه بعد شکار میکنیم
(2013-08-14 12:32 PM)MMax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-08-14 11:43 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام_دوستان تو جنگلهاي شمال زياد هستن خودم ديروز ديدمشون_الان جوجه دارن؟، ميشه شكارشون كرد؟قمري چي؟

(2013-08-14 11:58 AM)rezagh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
فکر نمیکنم جوجه داشته باشن چون داریم به فصل شکار نزدیک میشیم.

فعلا جوجه دارن. هنوز مونده تا بزرگ بشن. یک ماه دیگه باید صبر کنیم. البته مطمئن نیستم همه جا شرایط یکسانی وجود داشته باشه. شاید شرایط آب و هوایی مناطق مختلف ایران باعث بشه که کمی دیر یا زود تخم بگذارن و ...
توی مازندران دیگه فصل جوجه کشی کبوتر( چمبلی) تموم شده ولی برای احتیاط بهتر تا اواخر شهریور صبر کرد.
هیچ گوشتی به خوشمزگی گوشت این کبوترها نیست حتی از قرقاول هم بهتره (مخصوصا اگه ته چین بشه)
من برای شکار کبوتر به مزرعه دوستان در شمال غرب ایران می رم. تو تهران تنهایی حال نمی ده. اونجا که هنوز جوجه دارن. احتمالا چون هوای اونجا دیرتر گرم می شه کبوترها هم دیرتر تخم می گذارن.
سلام دوستان این کبوتر هارو چه طور میشه کنار اب شکار کرد با تفنگ بادی؟Khansariha (8)Khansariha (399)
باید نزدیک جایی که میاد آب میخوره کمین کنی.البته این جور شکار کردن اصلا جوانمردانه نیست.
نه دوست عزیز منظور من یه دریاچه هستش که هر وقت میرم کنارش یکی دوتا کبوتر جنگلی هست ولی بیشتر از150متر نمیشه بKhansariha (8)هشون نزدیک شد.
میشه دوستان بگند چطور باید تشخیص بدیم کبوتر روئت شده
جنگلیه
کفتر سبز خونگیه
کفتر چاهیه
آخه به نظر من میاد این سه تا یک شکل باشن
یکم به تاپیک بی ربطه اما مناسب تر از اینجا هم واسش پیدا نکردم قدم اول تویه شکار شناخت میتونه باشه دیگه
Khansariha (8)
دوست عزیز یکی از نشانه های کبوتر جنگلی خط سفید پشت گردن و سفیدی روی بالش<اولین کبوتر از بالا رو نگاه کن معلولم>هست.ویکی دیگه از نشونه های خیلی واضح بزرگیش <اولین لینکی که گذاشتم رو نگاه کن و با اون یاکریم ها مقایسه کن>که تقریبا دو برابر کبوتر چاهیه .نشونه دیگه جاهایی که میبینی اگر رو درخت ببینی کبوتر جنگلیه اگر رو قنات و چاه ببینی کبوتر چاهی و...تازه شما کبوتر دیدی تو فصل مجاز چاهی یا جنگلی یا قمری یا یاکریم خلاصه هرچی بود بزن چون حلاله فقط کمیاب ها رو مثل کبوتر خاوری نزن.Khansariha (8)
قمری خاوری کمیاب نیست فقط مهاجره
قمری خاوری چیه?میشه عکسشو بزارین.Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع