انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
اصلا این تک نخجیر مشکل مادر زاد پایین زدن داره لعنتی اگه این مشکل رو نداشت پترن قابل قبولی داده و واجب شد که این هفته یه پترن ازتفنگ خودم (تک نخجیر) بگیرم تفنگ من با فشنگ چهار پترن خیلی دقیقی میده و به امید خدا این هفته یه چند تا عکس ازش میگیرم
دست مریزاد به دوستمون بخاطر پترنی که زحمت کشیدن براش
راستش تک لول ترک من خیلی پایین میزنه
اونم مشکلش به قول دوستمون مادرزادیه
تنها کاری که تونستم انجام بدم و کمکم کنه
این بود که تمام لول رو ببینم و به همون شکل خودم رو باهاش مچ کنم
خدا رو شکر حل شد
حیفه به خدا نخجیر تک لول با پترن به این خوبی بره دست تعمیر کار
بعضی تعمیرکارا میان با استفاده از پرس سر لول رو کمی به بالا میکشن که دیگه پایین نزنه
مراقب باشید چنین بلای خانمان سوزی سر سلاحتون نیارن
از بابت پترن هم بسیار ممنون
(2016-11-02 07:27 AM)hokmabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه يدوستان

پس با اين حساب واجب شد كه همه يه پترن بگيرن بذارن اينجا ببينيم بايكال چند مرده حلاجه

واقا جالبه واسم كه تا حالا پترني ازش نيست
مخصوصا بايكال سوار بيشتر روش زوم كردم الان
منظورم شمايين جناب كاربخش
در رابطه با لول بالا ي اكار من هم خيلي راضي ام
ولي بيشتر شكار هامو با لول پايين و چوك دو زدم خداييش من كه راضي ام از اكار
البته بايد بيست سال باهاش كار كنم ببينم تفنگي هست كه به ورثه برسه يا نه

[تصویر: %D9%84%D9%88%D9%84-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB...%D8%B7.jpg]

[تصویر: %D9%84%D9%88%D9%84-%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D9...%D8%AA.jpg]

اين دوتا پترن لول پايين اكار هستند با چوك دو كه قبلا هم گذاشتم
اينم اضافه كنم كه عكس اول 126 تا فشنگ شماره چهار شاهين بود

عكس 155 تا فشنگ شماره 5 عقاب كه خودم ريلودش كردم
سلام برادر آکار شما سری اوله؟

hossin
با سلام :
عذر دوستانی که تک لول ، خصوصا نخجیر دارند ، در مورد پایین زدن به هیچ وجه قابل قبول نیست علی الخصوص از بچه های قدیمی هم باشند ......Khansariha (98)
این همه مطلب داریم در خصوص اصلاح پایین زدن .
در مورد اصلاحات فوق حرفه ای که مثلا تعمیرکاران روی تفنگ ملت بی پناه اجرا میکنند هم دقت کنید و زیر بار نروید . یک عده تعمیر کار باهوش به این نتیجه رسیده اند که برای تک نخجیر ، چوک فول زیاد است و با تراش داخل آنرا به نیم یا سه چهارم تبدیل میکنند !!!!! خخخخخخخ
منتظر پترن های بهتر از تفنگهای شما هستیم کاربخش جان چراغ اول رو شما روشن کنید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام جناب كاربخش
خيلي لطف ميكنيد انشالله اين فرصت جور ميشه منتظرپترنتون هستيم

سلام جناب رومين

ممنون از زحمتتون ولي فكر كنم عرض سيبلتون شصت سانت بيشتر نيست واسه همين هنر تك نخجير خوب ديده نميشه
ولي به نظر من پترنش قابل قبوله

سلام جناب محمدي

خير اسلحه ي من سري اول نيست و شماره ي سلاح 6182 ست واكثر اكارهايي كه ديدم 6180 بودند

بنده هم با نظر جناب كوهنورد موافقم و تغيير روي دستگاه نشانه روي رو بهتر و راحت تر ميدونم
رددات هم چيز خوبيه اگه بتونيد پيدا كنيد
تو سايت آمازون ميتونيد مدل ها و قيمت هاشو ببينيد ولي متاسفانه نميتونيد سفارش بديد
با سلام.امروز میخواستم با دولول بایکال سوار یک پترن برای دوستان بذارم .با چه دقتی دو مقوا جهت پترن آماده کردم و بعد از کلی گشتن یک جای ساکت و آرام را برای پترن گرفتن انتخاب کردم.اما متاسفانه اشتباهی که چند سال پیش کردم را موقع گرفتن پترن تکرار کردم.دو مقوا را به یک تخته سنگ بزرگ توی کوه تکیه دادم و از فاصله بیست و پنج متری شلیک کردم.اما وسط دو مقوا کاملا نابود شد.مثل اینکه پودر شده باشد.و علت آن چسبیدن مقوا به تخته سنگ و برگشتن ساچمه ها بود که مقوا را نابود کرد.Khansariha (60)
چه ماجرایی شده این پترن بایکال! ما همچنان منتظر هنرنمایی دوستان هستیم
ارادتمند همه دوستان گرانقدر
واقعا ماجرايي شده
فردا تعطيله من خيلي اميدوارم فردا يه اتفاق هايي بيوفته
جناب ارالي ضمن تشكر از زحمتتون اگه از همون مقواي داغون هم عكس بذاري خوبه
راستي فاصله ي استاندارد سي و شيش و نيم متر هست
كه اگه همه تو همين فاصله بگيريم ميشه نتيجه گيري كرد
(2016-11-03 01:54 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
عذر دوستانی که تک لول ، خصوصا نخجیر دارند ، در مورد پایین زدن به هیچ وجه قابل قبول نیست علی الخصوص از بچه های قدیمی هم باشند ......Khansariha (98)
این همه مطلب داریم در خصوص اصلاح پایین زدن .
در مورد اصلاحات فوق حرفه ای که مثلا تعمیرکاران روی تفنگ ملت بی پناه اجرا میکنند هم دقت کنید و زیر بار نروید . یک عده تعمیر کار باهوش به این نتیجه رسیده اند که برای تک نخجیر ، چوک فول زیاد است و با تراش داخل آنرا به نیم یا سه چهارم تبدیل میکنند !!!!! خخخخخخخ
منتظر پترن های بهتر از تفنگهای شما هستیم کاربخش جان چراغ اول رو شما روشن کنید Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
خخخخخخخخخخخخخخخخ
اون اسلحه سازی که مثلا حرفه ایه و اومده از سر تا ته لول نخجیر 2 رو برقو زده باید بره آفتابه بسازه.
برقو چوک که من قبلا گفتم در حد میلیمتره.من تفنگم از 30 متر یه دونه ساچمه وسط نمیزد دهانه لول 17.4 بود که با برقو 17.6 شد والان از 36 متر 5 تا ساچمه نمره 4 یا 5 میزنه وسط

و صد البته که برقو زدن همین جوری الکی نیست و روش خاصی داره.خیلی ها اومدن برقو بزنن تفنگو نابود کردن

و صد البته چه بهتر که 90 درصد شکارچیا از چگونگی برقو زدن هیچی سرشون نمیشهKhansariha (214)
فقط تفنگای ایرانیه که بی حساب و کتاب چوکش تنگه البته گاهی اوقات شانسی تولیداتشون خوب از آب در میاد.چه خبره 17.4 این قدر لول تنگه که ساچمه پخش میشه از شدت زورKhansariha (226)
با شرمندگی. بنده امدم برا الگو ولی مقوا یادم رفت بخرم و تو روستا فقط همین یخچالیها گیرم امد ولی بازم قول که با مقوا یک در یک سفید هم هفته اینده انجام بدم. فشنگ 5 دست پر با ود اصفهانی. خداییش باید با فشنگ فابریک میگرفتم که اونم هفته دیگه چون فشنگ دست پر میتونی تا حدی ساچمه جم کنی و رو حرکت ساچمه دخالت کنی. چوک نیم و چوک فول فاصله 36متر هوا ارام و شلیک با ساپورت و تیراندازم خودمم. ان شاالله بیام طرف خونه تفنگم میارم تا دم دستم باشه و پترن استاندارد با فشنگ فابریک و کاغذ فابریک انجام میدم. فعلا همین دم دستم هست.
[تصویر: CAM03158.jpg]
نیم چوک 112ساچمه از 195 ساچمه
[تصویر: CAM03157.jpg]
فول چوک 147 ساچمه از 195 ساچمه
لینک مرجع