انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام .
فشنگ سر تلقی شاهین 2016 شماره 5.
فاصله حدود 36 متر .
برگه 100 در 70 سانتیمتر قطر دایره وسط 6 سانتیمتر
لوله بالا آکار با فول چک.
از 200 ساچمه موجود در فشنگ شاهین 166 عدد در دایره ای ب قطر 70 سانتیمتر و مرکز برگه برخورد کرده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.ایول عجب پترنیKhansariha (48)

البته جنابaghajoon اینم بنده اضافه کنم که هنر آکار هم دخیل بودهKhansariha (214)

منتظر پترن دیگر دوستان با این فشنگ هستیمKhansariha (8)
سلام. حدود 80% اگه درست بگم. از تمایل ب راست که دیده میشه رد بشیم میشه به این فشنگ امد داشت البته لول بالای اکار واقعا عالی و جم میزنه.
سلام عکس اول فشنگ سر مقوایی شماره 5 فاصله 36 متر
لول پایین اکار
چوک شماره 3
[تصویر: cff67084f703f43a4546475cd802987d.jpg]

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

عکس دوم بازم فشنگ عقاب سر مقوایی شماره 5 فاصله 36 متر
چوک شماره2
لول بالا اکار
[تصویر: 1a987091fe2fd41176d174c3f3c40bee.jpg]

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk
سلام،من هم امروز با 4شاهین امسال با اکار پترن گرفتم که انصافا راضی شدم.البته من بالا 3 بستمو پایین 2.مشابه پترن دوستمون مرکز پخش دولول فقط حدود 10سانت فاصله داره اما هر دولول خال سیاه رو پوشش میداد که با توجه به جوابی که شرکت اکار برای یکی از عزیزان فرستاده بود طبیعیه و دیگه توقع بیشتر تبدیل به وسواس میشه چون من هرگز در شکار یا تراپ اختلافی در کارایی دو لول ندیدم.(با عرض معذرت که با روزنامه و چسب برق سیبل استاندارد ساختم که قابل عکس نبود)
البته پترن من در هر دو لول چند سانت پایین تر از پترن جناب shaturبود که احتمالا از طریقه نشانه روی باشه.طوریکه برای من بالعکس ایشون لول بالا لول پیروز در رقابت نزدیک با همسایه پایینشه .شاد و سلامت باشید.
(2016-07-17 02:05 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .
فشنگ سر تلقی شاهین 2016 شماره 5.
فاصله حدود 36 متر .
برگه 100 در 70 سانتیمتر قطر دایره وسط 6 سانتیمتر
لوله بالا آکار با فول چک.
از 200 ساچمه موجود در فشنگ شاهین 166 عدد در دایره ای ب قطر 70 سانتیمتر و مرکز برگه برخورد کرده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته داداشم همه چیز به جمع زدن ختم نمیشه و بحث مهم دیگه ای که وجود داره زهر ساچمه هست

دوستانی که پترن میگیرند اینو بیاد داشته باشند که پشت سیبل یه ظرف فلزی مثل قوطی کنسرو یا ...
قرار بدن تا خاطرشون از زهر و ضرب ساچمه جمع بشه

یه وقت هست 10 تا ساچمه به یه پرنده میخوره ولی چون برش نداشته پرنده از دستتون میرهKhansariha (8)
درود
دوستان من تا به حال یک پترن اصولی از تفنگم(تک لول دو عقاب ) نگرفتم اگه تو این ماه فرصتی پیدا بشه میخوام چنتا پترن با فشنگ فابریک و بیشتر دست پر خودم بگیرم حالا از دوستانی که تجربه کافی دارن میخواستم بپرسم اگه با ساچمه 1 توی همون،5 36 متر و روی دایره 76 سانتی بگیرم اشکالی نداره به این خاطر یک رو انتخاب کردم که سریع بتونم میزان برخورد ساچمه ها رو بشمارم و برای ریلود کردن هم میخوام علاوه بر وزن کردن تعدادش رو هم بدنم چون اگه درشت تر باشن سریع میتونم شمارش کنم
بعضیا میگن تک دوعقاب نیم چوکه بعضیا میگن فول بعضیا هم میگن نیم و فول و سیلندر هم داره تاپیک مربوط به تک دو عقاب رو هم خوندم که کسی نظر قطعی نداشت به این خاطر گفتم این یک آزمایش دو جانبه باشه هم چوک تفنگ مون رو بشناسیم هم بتونم یک فشنگ مناسب والبته متعارف براش ریلود کنم
(2016-07-22 02:42 PM)samer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
دوستان من تا به حال یک پترن اصولی از تفنگم(تک لول دو عقاب ) نگرفتم اگه تو این ماه فرصتی پیدا بشه میخوام چنتا پترن با فشنگ فابریک و بیشتر دست پر خودم بگیرم حالا از دوستانی که تجربه کافی دارن میخواستم بپرسم اگه با ساچمه 1 توی همون،5 36 متر و روی دایره 76 سانتی بگیرم اشکالی نداره به این خاطر یک رو انتخاب کردم که سریع بتونم میزان برخورد ساچمه ها رو بشمارم و برای ریلود کردن هم میخوام علاوه بر وزن کردن تعدادش رو هم بدنم چون اگه درشت تر باشن سریع میتونم شمارش کنم
بعضیا میگن تک دوعقاب نیم چوکه بعضیا میگن فول بعضیا هم میگن نیم و فول و سیلندر هم داره تاپیک مربوط به تک دو عقاب رو هم خوندم که کسی نظر قطعی نداشت به این خاطر گفتم این یک آزمایش دو جانبه باشه هم چوک تفنگ مون رو بشناسیم هم بتونم یک فشنگ مناسب والبته متعارف براش ریلود کنم

سلام دوست عزیز.
قبلا از اینکه جواب شما را بدم ازدوستان دیگه مخصوصا قدیمیهای انجمن یه خواهش بکنم که هر بحث را در جای خودش دنبال کنند و مثلا بعد ازپترن من بیش از 10 پست در مورد تفنگ و لوله آکار اینجا رد و بدل شده بود که من به مکان خودش منتقل کردم .

در پاسخ این دوستمون باید بگم که بهتر شما از هر شماره فشنگی که بیشتر استفاده میکنید پترن بگیرید ، اگه از شماره 1 بیشتر استفاده میکنید از همون پترن بگیرید و اندازه سیبل و فاصله هم همون دایره 70 یا 75 و فاصه 36.5 متر ولی بنظر من فشنگ شماره 5 رفتار تفنگ را بهتر نشون میده برای شمردن ساچمه ها هم میتونید وزن 10 تا ساچمه را بدست بیارید و بعد با وزن کردن همه ساچمه ها و تقسیم به وزن 10 عدد ساچمه، تعداد کل را حساب کنید ، فقط خواهشا برای اینکه پترن خوبی از کار در بیاد یه مقوا 100 در 70 از لوازم التحریر فروشی ها به قیمت 1000 تومن بگیرید و یه دایره 70 سانتی روش رسم کنید ، چون من میبینم خیلی از دوستان برای پترن گیری از چسباندن چند روزنامه و یا کاغذ a4 یا پترن گیری روی دیوار سیمانی استفاده میکنند که اصلا شکل خوبی پیدا نمیکنه .شما برای هر پترن 1000 تومن هزینه کنید و یه پترن خوب و زیبا داشته باشید
سلام
امروز به همراه یکی از دوستان رفتیم باشگاه تراپ یک پترن هم گرفتیم در کل راضی کننده نیستKhansariha (226)
باروت 1.7(باروت سهمیه 95)-ساچمه نمره5 32 گرم- ود نیکا- لول فول چوک نخجیر 2- فاصله حدود 37 متر- قطر دایره قرمز 10 سانت کاغذ70*100
سلامم و ممنون بابت زحمتتون. ی فشنگ با همین باروت و 30گرم ساچمه پرکنید و ببینید نتیجه تغیر میکنه و فشار بستن سر فشنگم زیاد نشه (جسارت کردم) و همچنیین کوبیدن باروت.
لینک مرجع