انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تصاویر پترن گیری از سلاحهای ساچمه زنی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
باسلام
دوست عزیز پترن خوب نیست چون فشنگ مناسب نیست از تک بایکال انتظار بیشتری میره
من خودم تک بایکال دارم با فشنگ دستپر خودت ( الان که وسایل پر کردن درجه یک گرفتی) پترن بگیر خیلی از این پترن منظمتر وبهتر خواهد بود
باز هم عقاب خرابکاری کرد خخخخ لامسب تفنگ وتیرانداز رو میبره زیر سوال
سلام
نسبت به نخجیر دو خیلی پترن بازی داره. پترن لول های تفنگ من خیلی جمعتر هستند. چه راست و چه چپ.
لول چپ نخجیر فول چوک و راست نیم چوک است.
موفق باشید
سلام/هوازنی شیشه با سلاح صیاد دو وفشنگ٤عقاب
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان پترن با چوک اکسترنال اکار و چوک معمولی و چوک اضافه کننده ۱۵سانتی کدوم بره شکار مناسب تره و پترن خوب و زهر داری میده؟؟؟

hossin
سلام دوستان عزیز.
یک کلیپ بسیار جالب که دو روز پیش تهیه کردم . بنظرم استفاده از این روش(فیلم برداری اسلوموشن) در تصحیح تیراندازی بسیار میتونه مفید باشه.

تفنگ آکار
لوله پایین
چوک 4 خط
فشنگ شماره 3 عقاب ساخت 2015
هوای سرد کوهستان و باد ملایم
تیراندار aghajoon (علیرضا)
فیلم برداری اسلو با سرعت 240 فریم در ثانیه با apple 6
برخورد 7 ساچمه به بطری آب
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دمتون گرم استاد بابت زحمتی که کشیدید
جالب بود بخصوص حرکت اهسته ش
سلام خدمت دوستان گرامی ، برای بالا نگه داشتن پرچم تاپیک گروپ گیری با سلاح ساچمه زنی ، دو عکس زیر رو میذارم ، متاسفانه شرایط آب و هوا اصلا شرایط خوبی نبود به امید خدا فرصتی بشه تا بتونم گروپ گیری خوبی داشته باشم.
ارادتمند دوستان گرانقدر
[تصویر: -1.jpg]

[تصویر: -2.jpg]
دست مریزاد. خسته نباشی همونطر که گفتین هوای خراب خیال ادم از پترن راحت نمیزاره حتی اگه اونی که میخوای و قراره نتیجه کار بشه.
نخجیر دو لول چپ شلیک سه تیر نمره دو متمایل ب چپ و بالا زده
ممنون از زحمتتون. Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)گفتنیها هم توسط خودتون گفته شد. Khansariha (48)
لینک مرجع