انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: خريد كپسول هوا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
من دارم از بين اين كپسول هاي هوا يه دونه رو انتخاب ميكنم تا هم برام قابل حملتر باشه هو به دفعات قابل قبولي بشه ازش براي شارژ مخزن تفنگ استفاده كرد
تو نرم افزار چيرگان ميتونيد در منوي tools > fillcalc با قرار دادن مقادير اعم از حجم مخزن ، حجم كپسول و ميزان شارژ كپسول و حداكثر و حداقل فشار براي شارژ مجدد مخزن تفنگ به اين مهم برسيد كه هر كپسول چه تعداد دفعه براي شارژ مخزن تفنگ شما قابل استفده بوده و بعد از ان بايد دوباره ببريد و شارژش كنيد
در زير يه جدول اماده شده كه سه كپسول 4 ، 6 و 12 ليتري با فشار 300 بار رو در نظر گرفته و در مقابل با در نظر گرفتن ميزان شارژ هر دفعه مخزن و شروع شارژ مجدد يعني حداقل شارژ براي شارژ مجدد نيز غيد شده كه با اين نرم افزار چيرگان تعداد دفعات شارژ بدست مياد .(مثلا كپسول 4 ليتري براي 7 دفعه شارژ مجدد 120 بار به 200 بار مخزن 450 سي سي كندر قابل استفاده است )

** تذكر مهم : فشار كپسول 300 بار در نظرگرفته شده است.
** تذكر مهم : حجم مخزن در اين برنامه 450cc (مخزن كندر) در نظر گرفته شده است.
حداكثر/حداقل
ليتر / بار | 180/150 | 180/120 | 190/150 | 190/120 | 200/180 | 200/150 | 200/120
4 | 25 | 13 | 17 | 10 | 28 | 12 | 7
6 | 38 | 19 | 26 | 15 | 43 | 18 | 11
12 | 76 | 39 | 52 | 30 | 86 | 37 | 23

حلا خوتون قضاوت كنيد كدوم بهتره ؟ شما باشيد كدومو ميخريد؟
کاش لینک اصلی اون تاپیکی که طرف راهنماییتون کرد را هم میذاشتین تا یه احترامی باشه بهش و به اون سایت!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان گرامی خواهشا جانب امانتداری رو در نقل قول حفظ کنید
بله شما درست ميفرماييد تو سايت pix07 اقا mehrshad53 Khansariha (8) اين منوي برنامه رو به من اموزش داده و از ايشون هم تشكر شده اونجا.
ولي من خودم اين اطلاعات تعداد شارژ و ... رو با اين برنامه بدست اودم فكر نكنم ايشون اينها رو به من گفته باشه فقط اين منو رو به من يادداده لاغير بقيه اطلاعات رو خودم اماده كردم
فكر نكنم براي اموزش يه منو بايد من هرچي محاسبه و كسب اطلاعات كردم رو از اون به بعد بگم ايشون به من گفت من اينا رو دارم به كمك ايشون كه راهنماييم كرد تهيه ميكنم.
اين به اين معني نيست كه بگم تو اين ادرس مراجعه شود اونجا گفته شده تازه اونجا رو هم ببينيد ايجاد كننده سايت خود من هستم
راستش سايت خودمون خيلي وقته روي سيستم من خيلي كند يعني بهتر بگم خيلي سخت باز ميشه و نميشه چند صفحه باهم باز كنم و يكي يكي بايد بازكنم و خيلي از مواقع اصلا باز نميشه و خطاي ساسپند و پورت 80 و ... ميده براي همين تو اون سايت مطرح كرم مطقابلا تو سايت خودمون هم مطرح كردم ولي كامل تر .
اينو هم بگم سايت خومون هم باحالتره هم زنده ترKhansariha (48) اون سايت هر 24 ساعتي يه بار كسي مياد شايد جوابتو بدن شايد هم ندن.Khansariha (215)

اينجا جاي بحث و جدل نيست من هم نه حوصله اين كارو دارم و نه دوست دارم اين كارو بكنم ولي براي روشن شدن اين قضيه بايد ميگفتم
با عرض معذرت از كليه خانندگان و مديران اساتيد و ... تو سايت اگه باعث ناراحتيتون شدم.
حالا كسي كپسول هواي 300 بار سراغ داره چنده ؟ (قيمت با مارك و حجم هم بگيد)
كپسول زير 6 ليتر هم هست قيمت اون چنده؟ (2 / 3 / 4 / 5)
ببخشید من نفهمیدم ایشون به شما یاد داده ولی همش را خودتون اماده کرده بودید؟!!!
این متن شما در پیکس هست:
كمك از اساتيد گرامي
من براي كندرم يه كپسول هوا فشرده ميخوام بخرم 2 تا مورد پيدا كردم
1- 12 ليتري مارك بوتاك فرانسه 300 بار (تست شده تا 350 بار).
2- 6 ليتري مارك اسپاسيناني ايتاليا 300 بار (تست شده تا 400 بار).
هر دو فولادي
ولي 12 ليتريه ارزونتره.؟؟؟؟؟؟
نظرتون چيه لطفه كمك كنيد.
با اين 12 ليتري چند بار ميشه مخزن كندر رو شارژ كرد (مخزن 450cc)؟
با 6 ليتريه جند بار ميشه مخزن كندر را شارژ كرد؟
لطفا جواب هر مورد رو جدا جدا بديد؟

امانت داری در نقل قول باعث میشه طرف انگیزه بیشتری برای ارائه اطلاعات خودش داشته باشه و البته این یک رسم و قانون جهانی هست.
گرچه چیز مهمی هم نبود خیلی ولی اصولا معما چو حل گشت اسان شود.
خیلی وقتها طرف برای یاد گرفتن یه چیز به ظاهر ساده کلی وقت میذاره و شما راحت از اون اطلاعات استفاده میکنین.
اين پست ربطي نداره كه شما اينطوري قضاوت كنيد

تو پست خوشون گفتن با 12 ليتري چندبار ميشهد شارژ كرد و بعدشم نحوه استفاده از اون منو رو گفتن ولي اين جدولي كه من گذاشتم و توضيح دادم رو كه خودم تهيه كردم و فقط گفتم از اين منو ميشه اين دادهها رو تهيه كرد و بقيه اطلاعاتي رو كه دادم از خودم بوده و از ايشون نبوده .
ايا فقط براي اينكه گفتم از اين منو ميطونيد استفاده كنيد بايد بگ از كي ياد گرفتم
مگه شما حالا كه كار با اينترني رو ياد گرفتيد و يا كار با ويندوز رو ياد گرفتيد يا هرچي رو تا هر فقط بخايد به كسي ياد بديد ميگيد با تشكر از فلاني و فلاني كه اينا رو به من ياد دادند يا نهKhansariha (290)Khansariha (367)
در هرصورت به نظر من هم اكه مطلبي از جايي كفته ميشه بهتره منبع رو هم ذكر كنيد و مثلا قسمتي كه مربوط به شخص ديكه هست رو مشخص كنيد و قسمتي رو كه خودتون تهيه كرديد رو هم مشخص كنيد با اينكار هم احترامي براي شخص كه كمكي در اين مبحث به ما كرده قايل شديم و هم براي اون شخص دلكرمي و فعاليت بيشتر خواهد بود
در خصوص كبسول ٣٠٠ بار هم يه تماس با مسيح داشته باش فكر كنم بتونه كمكت كنه
دوستان کسی برای شارژ pcp از کپسول های آتش نشانی یا CNG یا کپسول هوای بیمارستانی استفاده کرده؟
این کپسولها چه فشاری رو تحمل میکنن؟
از یکی پرسیدم گفت پمپهای گاز cng کپسول رو تا 200 بار شارژ میکنن درسته؟ میشه ازش برای شارژ استفاده کرد؟
سلام دوستان
این تاپیک انگار مشتری نداره
من چند وقته دارم راجب این موضوع تحقیق میکنم
اونطور که من متوجه شدم مخازن CNG (نه LPG) میتونن این قابلیت رو داشته باشن،یعنی گازو با فشار 3000 psi توش فشرده میکنن
و فشار تستشون بیشتر از مقداریه که واسه شارژ اسلحه نیازه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کوچیکترین مدلاشم اوناست که روی پراید نصب میکنن
ولی اونطور که من فهمیدم قیمتش زیاد فرقی نمیکنه با اینکه یه کپسول غواصی که قابل حمل هم هست بخری،البته اساتید نظر بدنKhansariha (256)

راجبه کپسول های بیمارستانی که مصرف خونگی هم دارن واسه بیمارای تنفسی،قیمتشونم تا 65000 من دیدم،ولی راجبه تست فشارشون فعلا چیزی پیدا نکردم
بازم اگه اساتید اطلاعاتی دارن ممنون میشمKhansariha (48)

اینم چندتا لینک واسه علاقه مندان به این مطلب

یه سوال در مورد خرید کپسول واسه شارژ pcp داشتم واون اینکه این کپسول تو تایلند ارزونتر گیرم میاد؟اینو که دیگه گمرک کاری با اوردنش نداره
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع