انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: خريد كپسول هوا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
(2013-12-09 12:45 PM)smwco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام من برای خرید کپسول 6 لیتری تماس گرفتم جایی گفتن کپسول المانی داریم کامپوزیت 1200000 و استیل داریم 450000! و فولادی.. میخواستم بدونم این اختلاف قیمت دلیلش چیه و اون استیله قابل اطمینان هست؟

سلام و درود Khansariha (8)
اگر كپسول 6 ليتري استيل آكبند رو به اين قيمت ميده واقعا مي ارزه . اگر زحمتي نيست نتيجه آكبند بودن و سال ساخت رو عنوان نماييد تا دوستاني كه نياز دارند تهيه كنند . تشكر
دوستان گرامی تاپیک رو مطالعه میکردم محض اطلاع دوستان گرامی عرض کنم گاز ازت مزیتهایی داره که بهش اشاره شد اما برای پی سی پی و تفنگ پینت بال (مربوط به کار خودم) مشکل ساز میشهبدلیل اینکه وقتی با سرعت تخلیه میشه دمای بسیار پایینی داره و اگر شلیکها پیاپی باشه(در ورزش پینت بال شلیک پیاپی تا 200 گلوله هم هست)باعث یخ زدگی یا سرد شدن بیش از اندازه در اورینگها میشه که بمرور زمان خراب میشن.البته اورینگ قیمت زیادی نداره اما ممکنه این کاهشدما به قطعات دیگه هم آسیب بزنه که اونو باید اساتید بررسی کنن.
بنده در شهر اهواز باشگاه پینت بال دارم و به امید خدا در آینده ای نه چندان دور شارژ کپسول برای دوستان همشهری رو که نیاز به شارژ داشته باشن انجام میدم
اگر جای این حرف اینجا نیست یا بیربطه مدیران میتونن ویرایش یا حذف کنن.
من با ازت خیلی کار کردم. سرد بودن ازت انقدم زیاد نیست که بخاد به اورینگ اسیب برسونه. مخصوصا تو سلاح پی سی پی که حجم کمتری از هوا تخلیه میشه هر بار هم اینکه اورینگ ها ارتباط مستقیمو زیادی با هوای تخلیه شده ندارن.
اخرین باری که کپسول 40 لیتری خودمو خالی کردم میخاستم با گاز دیگه پرش کنم شیر مخزنو تا اخر باز کردم و دستمو با فاصله جلو مخزن گرفتم بعد 5ثانیه سرمای شدیدی رو دستم احساس کردم ولی فکر نمیکنم این سرما انقد محسوس باشه که به اورینگا اسیب برسونه. مخصوصا اورینگا وایتون که راحت زیر 0درجه کار میکنن
سلام بر همه
آیا میتوان با یک کپسول 12 لیتری یا بزرگتر ، یک کپسول با حجم کوچکتر و همان فشاز کاری را پر کرد ؟
مثلا با کپسول 12 لیتری 300 بار ، کپسول 3 لیتری 300 بار را پر کنیم
اگر شدنی است نظر دوستان برای خرید یک کپسول حجم بالا در کنار یک کپسول کوچک ، برای نیاز کمتر به مراجعه به مراکز شارژ چیست ؟
(2014-01-24 03:54 PM)bestpesar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه
آیا میتوان با یک کپسول 12 لیتری یا بزرگتر ، یک کپسول با حجم کوچکتر و همان فشاز کاری را پر کرد ؟
مثلا با کپسول 12 لیتری 300 بار ، کپسول 3 لیتری 300 بار را پر کنیم
اگر شدنی است نظر دوستان برای خرید یک کپسول حجم بالا در کنار یک کپسول کوچک ، برای نیاز کمتر به مراجعه به مراکز شارژ چیست ؟
سلام
خیر این مورد امکان پذیر نیست.چون وقتی کپسول بزرگ تر شروع میکنه کپسول کوچک تر را پر میکنه دیگه فشار خودش 300 بار نمیمونه و شروع میکنه به کم شدن.و اگه کپسول 12 لیتری 300 بار میخواهد کپسول 3 لیتری را شارژ کنه مثل این میمونه که همون هوای داخل کپسول 12 لیتری را به کپسولی با حجم 15 لیتر انتقال بدهیم.با افزایش حجم گاز فشار ان کم میشود.که در اون صورت فشار تعادلیشون 240 میشه.Khansariha (226)
برای اون کار شما میتوانید کپسول های حجم بالای صنعتی 300 بار را تهیه کنید(تا 40 لیتریش را دیدم)و با ان ها کپسول 3 لیتری شارژ کنید که این افت فشار زیاد محسوس نباشه.Khansariha (256)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
با تشکر ، ولی همیت تئوری که شما گفتین فکر کنم برا کپسول 40 لیتر هم برقرار بشه پس در این صورت آیا تعداد دفعات پر شدن کپسول 3 لیتر قابل ملاحظه است یا استفاده از این روش توجیه نداره ؟
یه سوال دیگه اینکه اون فشار 240 تعادلی که گفتین رو مثال زدین یا محاسبه کردین ؟ در صورت امکان فورمولش رو بیان کنید
دوستان دقت کنید
اخیرا کپسولهای رنگ شده در بازار ارایه میشند که 200 بار کاری و300 بار تست هستند ولی با سنگ زدن و سنبه کاری مجدد فشار اونها رو به 300 بار کاری و 450 بار تست تغییر میدند
حتما موقع خرید کپسول بخصوص کپسول رنگ شده دقت کنید از افراد مطمئن خرید کنید
یعنی هیچ راهی جز نوشته ی روی کپسول وجود نداره هنگام خرید؟
شناسنامه کپسول همون نوشته های رو کپسول هست.
به نظر من کلا خرید کپسول استوک اشتباه هست بهتره کمی دیرتر ولی کپسول اک خریداری بشه .شرکت ایمن تهران اسپاسیونی 6لیتر میفروشه که تفاوت قیمت با استوک بین 300تا400 هزارتومن هست
(2014-01-24 04:24 PM)Huntsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با تشکر ، ولی همیت تئوری که شما گفتین فکر کنم برا کپسول 40 لیتر هم برقرار بشه پس در این صورت آیا تعداد دفعات پر شدن کپسول 3 لیتر قابل ملاحظه است یا استفاده از این روش توجیه نداره ؟
یه سوال دیگه اینکه اون فشار 240 تعادلی که گفتین رو مثال زدین یا محاسبه کردین ؟ در صورت امکان فورمولش رو بیان کنید
بله اون مورد برای کپسول 40 لیتری هم صدق میکنه.باید ببینید برای خودتون توجیه داره یا نه!!!
این روش برای افرادی مناسب هست که میخواهند زیاد پیاده به شکار برن و اسلحشون هم بولپاپ باشه و بعدش یک کپسول کامپوزیت 3 لیتری بخرن و اسلحه و کپسول را داخل کوله بزارند.
اما اگه من باشم چنین کاری نمیکنم.Khansariha (226)
محاسبه کردم.
با خودم گفتن 12 لیتر هوای فشرده 300 بار،پس 12*300=3600 لیتر هوا دارم که در فشار 300 بار متراکم شده.
حالا فرظ میکنم کپسول 15 لیتری دارم(12+3)پس 3600/15=240.و به این شکل در امد.Khansariha (256)
اینم روش ساده و بی دردسر برای تعداد دفعات شارژ کپسول تفنگKhansariha (399)
قدم اول:شما حجم کپسول اصلی را ضرب در اختلاف فشار شارژ کردنش(فشار کپسول تا فشار شارژ) میکنید.1
قدم دوم:حجم مخزن تفنگ را ضرب در اختلاف فشار شارژ کردنش(از فشاری که هست تا فشاری که باید باشه)میکنید.2
قدم سوم:شماره 1 را تقسیم بر شماره 2 میکنید و تعداد دفعات شارژ به دست میاد.Khansariha (172)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع