انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: خريد كپسول هوا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
سلام ممنون از راهنمایی دوستان عزیز Khansariha (8)
سلام
دوستان با یه کپسول 3 لیتری با فشار 300 بار چند با میشه At 44 رو شارژ کرد با فرض اینکه حد اقل فشار At هر بار روی 100 باشه ؟
با کپسول 5 لیتری چجوری آیا فرمول خاصی داره یا تجربی هست ؟
(2015-01-28 08:57 AM)abehrooz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان با یه کپسول 3 لیتری با فشار 300 بار چند با میشه At 44 رو شارژ کرد با فرض اینکه حد اقل فشار At هر بار روی 100 باشه ؟
با کپسول 5 لیتری چجوری آیا فرمول خاصی داره یا تجربی هست ؟
سلام
توی صفحه 201 تاپیک ای تی 44 دوست خوبمان آقا شهریار توضیح داده بودند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما برای اینکه این بخش هم بی نصیب نباشد یک توضیح مختصری عرض میکنم
در بخش تولباکس (toolbox) برنامه چیرگان قسمت Fill Calculator
[تصویر: 14224445921.png]
یک ماشین حساب خواهید
کافیه که اطلاعات خواسته شده از کپسول و همچنین مخزن تفنگ را درش قرار بدید اطلاعات کاملی از تعداد و دفعات شارژ بشما خواهد داد Khansariha (8)
من بعنوان نمونه خواسته شما را در این ماشین حساب قرار دادم و حداقل (حالت پر وکامل مخزن) تعداد 16 مرتبه بطور کامل میتوانید از کپسول 3 لیتری برای ای تی 44 استفاده کنید .
عکس همراه با توضیحات
[تصویر: 14224445922.png]
درضمن اولین گزینه (capacity) را چیزی ننویسید خودش مقدار حجم هوای آزاد کپسول را تبدیل میکند . فعلا Khansariha (256)
سلام ممنون از جوابتون من این نرم افزار رو دانلود کردم ورژن 1.0.5 رو ولی با این اظلاعات به من 11 دفعه جواب داد
[تصویر: 0zuorv8pwklr8eieczts.jpg]
چرا یعنی ؟
ممنون از شما Khansariha (8)
این ورژن مربوط به برنامه سری اول هست (قدیمیه) هرچند بنظر نباید مقادیر و نتیجه برای برنامه چیرگان بخاطر ورژنها قدیم و جدید متفاوت باشه ولی ظاهرا متفاوت شده ؟!! Khansariha (214)
بهتره شما هم از ورژنهای جدید سری 4 برنامه چیرگان استفاده کنید
آخرین ورژن (ChairGun 4_420) برای pc میباشد Khansariha (256)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آیا اندروید هم داره یا فقط pc هستش.اگه داره زحمت میکشین اونم برامون بزارید.
(2015-01-31 12:42 PM)saberi nezhad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آیا اندروید هم داره یا فقط pc هستش.اگه داره زحمت میکشین اونم برامون بزارید.

خدمت شما
سلام به همگی
قیمت کپسول 3 لیتری 300 بار چند در میاد؟ کجا می فروشن اگه آدرس رو بدید ممنون میشم ؟
آیا این کپسول هارو که بخری روشون درجه و این چیزا هست یا اونارو هم باید جدا خرید...و چنده ؟
شرمنده اگه سوالاتم پیش پا افتادس.....
پیشاپیش ممنونم
(2015-04-04 01:43 PM)mustafa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همگی
قیمت کپسول 3 لیتری 300 بار چند در میاد؟ کجا می فروشن اگه آدرس رو بدید ممنون میشم ؟
آیا این کپسول هارو که بخری روشون درجه و این چیزا هست یا اونارو هم باید جدا خرید...و چنده ؟
شرمنده اگه سوالاتم پیش پا افتادس.....
پیشاپیش ممنونم

فلزیشو ندیدم،ولی کامپوزیت 3 لیتری آقا پدرام داشتن 430
کیت شارژ هم باید جدا بخری،اونم فکر کنم 170 یا 180 بود
سلام دوستان
شیر کپسول 6 لیتری فلزی با نام SABRE در زمان بستن و یا زمانی که کم باز میشود از محل شیر، هوا میدهد. آیا این مساله در تمام کپسول ها وجود دارد یا این شیر خراب است؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع