انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: خريد كپسول هوا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
سلام دوستان
من یدونه کپسول از سایت دیوار از شهرستان خریدم که برام پست شد .
کپسول ۴ لیتری با برچسب دراگر بود .
با مشورتی که با دوستان سایت انجام دادم همان اول فهمیدم که دستکوب است
روی سیلندر حک شده بود 300 بار فشار کاری و تست شده در 450 بار
دوستان گفتند که اعداد اصلی حک شده روی سیلندر با بتونه گرفته شده و اعداد جدید با سنبه کوبیده شده
البته بماند که با فروشنده تماس گرفتم و ایشان هم از این موضوع بی اطلاع بود و نهایتا پس ندادم.
رنگ روی سیلندر جدید بود که آن را تراشیدم و صحت صحبت دوستان تایید شد .
البته شیر ورود و خروج نصب شده روی سیلندر هم یک شیر متفرقه بود
چند نکته هنگام خرید توجه داشته باشید
برگه تست معتبر داشته باشه
برچسب نصب شده روی سیلندر بر عکس رو به پایین باشد (مثلا برچسب کپسول دراگر روبه پایین باشه)!!!!!
در شیر اصلی که من دیدم معمولا اهرم باز و بست شیر در بالای شیر نصب شده
رزوه ی خروجی شیر که به کیت شارژ وصل می شود در داخل آن است
در آخر باید بگم نکاتی گفتم قطعی نیست
سلام. میخواستم بدونم آیا شیرهای ساخت شرکت اسپشیانی ضد انفجار هستند ؟ یه کپسول 6 لیتری فلزی اسپشیانی ساخت 11/2012 گرفتم. ممنون
سلام دوستان
راجع به این کپسول دوستان اطلاعی دارن؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام امروز یه کپسول ۶/۸ لیتری کامپوزیت با مارک متال خریدم البته با پیشنهاد کسی که تفنگ برام تهیه کرده بود دوستان لطفا در مورد این کپسول اگه اطلاعی دارین بفرمایین ممنون میشم کپسول دادم پرش کنن فردا قراره بگیرم عکسش میذارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم از کپسول متال ۶/۸ لیتری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
لطفا راهنمایی می کنید که کبسول از کجا تهیه کنم که مطمئن و منصف باشه؟
(2018-04-24 11:35 AM)amirhoseein نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
لطفا راهنمایی می کنید که کبسول از کجا تهیه کنم که مطمئن و منصف باشه؟

فروشگاه کوهسار..شهر نیشابور

اگر فلزی می خوای مارک اسپاسیانی بردار...کیفیت و اطمینان خوبی داره
سلام به همگی خریدار کپسول کومپوزیت کار کرده 3 لیری یا همون 2.5 لیتری هستم
دوستان گرامی یه کپسول فولادی در اگر ۹ليتري با کیف و کیت سارژ و تکمیل دیگه گفته ۱ميليون تومان آوای وضعیت بازار ميصرفه بگیرم يا انتخاب بهتری هم دارم
بخرش اگه نخواستی بگو من میخوام
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع