انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: خريد كپسول هوا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
(2015-08-12 07:17 AM)zahhak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-12 12:01 AM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما نفهمیدیم اخر کپسول چی بگیریم Khansariha (226)کامپوزیت که میگن تاریخ مصرف داره کوچکترین اسیبی ببینه از بین میره . فولادی بگیریم یا 200 باره یا اصل نیست یا تاریخ گذشته هستن . اک اکشم که 6 لیتری هستن البته همین مارک اسپاسیانی که میگن ساخت ایتالیا ست که میدانم تا خریدم ساخت برادران شکستنی در میاد Khansariha (266). پس نتیجه میگیریم بترکه بمیریم بهتره Khansariha (192)

سلام دوست عزیز. تا این لحظه کپسول های اسپاسیانی توسط ایتالیا می شوند و به نسبت قیمتی که دارند در مقایسه با هرنوع کپسول دست دوم کاملا مقرون به صرفه هستند. فقط شیر 300 بار مارک اسپاسیانی ( تأکید میکنم فقط مارک اسپاسیانی رو دسته شیر چیزی متفاوت از شیر اورجیال رو کپسول های اسپاسیانی ) به مبلغ 350 هزار تومان به فروش می رسد. دوستانی که تجربه کار به این کپسول ها رو دارند میدونن که شیر این نوع کپسول چه قدر روان و راحت باز و بست می شه . ارادت.

یعنی وقتی کپسولو خریدی باید شیرشو عوض کنی من بیشتر بخاطر 6 لیتیری بودنش نخریدم 6 لیتر کمه Khansariha (8)
نه دوست عزیز. بحث من درخصوص اصل بودن این مارک کپسول و کیفیت بالای اون هست. 9 لیتری فولادی با توجه به وزنش یه مقدار جابجائیش مشکله. Khansariha (8)Khansariha (8)
الان 9 ليتر ايتاليايي اكبند كامپوزيت 4.5 ميليون تومان هست
9 لیتری فولادی اسپاسیانی هست تو بازار اکبند که دیگه منفجر نشه Khansariha (8)
سلام دوست عزیز کپسول هیچوقت دست شما منفجر نمیشه اگه بخواد بشه موقع پرکردن منفجر میشه که چون تازه پر شده و گرم شده فشارش 10 20 بارم از اونیکه دست شما میرسه بالاتره، اونیکه مهمتره شیر کپسوله. الانم تو بازار بهترین کپسول با در نظر گرفتن قیمت اسپاسیانی هستش من تاریخ 2015 6 لیتری رو فول شارژ گرفتم 1020000
بنظر من تو این بازار باید دور کپسولهای دراگرو خط کشید تقریبا همشون 200 بارن که رنگ شدنو روشون 300 بار حک شده شیرشونم چینیه بی کیفیته
شیر اصلی مشخصه، فشار کاری 300 بار روش حک شده.
دوستان عزیز بهتون پیشنهاد میکنم به هیچ وجه کپسولای دست دوم مخصوصا دراگرو از فروشگاههای اینترنتی نگیرین
سلان دوستان اگر کپسول واسه 25 سال پیش باشه و بدون رنگ و مشخص هست که 300 باره هم سیلندر هم شیر به نظر استادان استفادش ایراد داره؟ فقط یچیزی بگم تمام کپسولای فولادی گجت کمپ 200 باره حتی تو سایت خودشونم زده به دوستنون هم که گفت از گجت کمپ کپسول 10 لیتری خریده 100درصد زیره 800تومن پول داده و 100درصد دستکوب 200باره حاظرم شرط ببندم
(2015-08-13 12:08 AM)bonjovi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلان دوستان اگر کپسول واسه 25 سال پیش باشه و بدون رنگ و مشخص هست که 300 باره هم سیلندر هم شیر به نظر استادان استفادش ایراد داره؟ فقط یچیزی بگم تمام کپسولای فولادی گجت کمپ 200 باره حتی تو سایت خودشونم زده به دوستنون هم که گفت از گجت کمپ کپسول 10 لیتری خریده 100درصد زیره 800تومن پول داده و 100درصد دستکوب 200باره حاظرم شرط ببندم
از کجا بفهمم که 200 باره یا 300 بارKhansariha (8)
با نخریدم داگر شدید موافقم چون اصلا دراگر نیستن . اکثر فقط یک چسب روشون زده که نوشته دراگر ولی واقعا معلوم نیست چی هستن
درصد ناچیزی هم حتما اصلی هستن ولی ریسک نکنید بهتره
اگه پول اکبند دارین بخرین وگرنه فایده ندارن.
کپسول کامپوزیت رو نمیتونن اونجوری دستکاری کنن ولی بازم دراگر نخرین
(2015-08-13 01:48 AM)m.movahed202 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با نخریدم داگر شدید موافقم چون اصلا دراگر نیستن . اکثر فقط یک چسب روشون زده که نوشته دراگر ولی واقعا معلوم نیست چی هستن
درصد ناچیزی هم حتما اصلی هستن ولی ریسک نکنید بهتره
اگه پول اکبند دارین بخرین وگرنه فایده ندارن.
کپسول کامپوزیت رو نمیتونن اونجوری دستکاری کنن ولی بازم دراگر نخرین

دوستان حالا از کجا بفهمیم اصل هست یا فرع Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوست عزيز اگه اصلش باشه مطمئن باش گير شما نمياد. اوناييكه واردن تو هوا ميزنن شما بياوو قيد دراگرو بزن. اونيكه چند ميليون هزينه تفنگو دوربينو سايلنسرو ... رو ميده ديگه نبايد رو كپسول بخواد 400-500 كمتر خرج كنه. بنظر من هركسي بخواد پي سي پي بگيره اول بايد يه كپسول مطمئن بخره بعد با باقي پولش بره دنبال خريد تفنگو دوربين
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع