انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: خريد كپسول هوا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
ممنونم دوست عزیز بابت راهنمایی
حالا از کدوم سایت معتبرتره این کپسول اسپاشانی رو بخرم
ممنون
(2016-04-06 11:22 PM)ake نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.
میخوام تجربه یکی از دوستان رو نقل کنم.
چند روز پیش با یکی از بچه هایه همین سایت که تازه باهم آشنا شدیم قرار تیزاندازی گذاشتیم و در خلال تیراندازی نظرم به کپسولش جلب شد و دیدم رو کپسول حک شده italiana ولی بر چسب کپسول Drager هست و بهش گفتم اطلاعات این کپسول حک شدس و کپسول هم رنگ شدس و پیشنهاد دادم حتما کپسول رو ببره تست هیدرواستاتیک بدلیل خطرناک بودن این نوع کپسولهایه دستکاری شده توسط مشتی انسان هایه بی وجدان.
خلاصه ایشون هم این کارو انجام داده بود و امروز باهام تماس گرفت و گفت کپسول رو بردم برای تست نزد شرکت(اگه اشتباه نکنم آریش گاز) و اونجا بهم گفتن اطلاعات کپسول سنگ خورده و دوباره با سمبه حک شده و ما این کپسول ها رو بدلیل اینکه نمیدونیم دقیقا چند بار کاری هستن حتی تست هم نمیکنیم و این جور کپسولها رو فقط قیچی میکنیم و میفرستیم برای ذوب.
وقتی هم که کپسول رو برده بود پس بده(از یکی از فروشگاه هایه فردوسی خریده بود) پس نگرفته بود و حالا با کلی هزینه یه این کپسول مونده رو دستش و جرات استفاده ازش هم نداره.
این جریان رو دو ساعت تایپ کردم واسه دوستان کم تجربه ایشالله مفید واقع بشه. تجربه شخصی خودمم میگه حداقل هزینه برای کپسول نو و ایمن و خاطر جمع یک ملیون تومن هست و اون کپسول اسپاسیانی هست که هم کارتن و کاتالوگ داره و هم برچسب شرکت واردکنندش.
پس مراقب باشید لطفاً...Khansariha (367)
یا علی
سلام دوست گرامی.
در مورد کپسول به دوستتون بگید بره تعزیرات شکایت کنه و پیگیری میشه و فروشنده بی وجدان هم جریمه میشه و پولش تمام و کمال پس گرفته میشه. حتما بهش بگو پیگیری کنه. مقابل ظلم و کلاه برداری باید وایساد.
یا علی.
درود بر همه دوستان
بنده هم یک عدد کپسول هوا فنزی خریداری کردم که به گفته فروشنده 300 بار هست. نظر اساتید راجب کپسول چی هست؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس
اون فروشنده نیمه محترم رو هم معرفی میکردین بد نبود ... برای جلوگیری خوبه
[/quote]

سلام و ادب،
دوست گرامی به دلیل قوانین سایت و به دلیل اینکه مدرکی برای اثبات این موضوع نداریم فروشنده رو معرفی نمیکنم(بر خلاف میل باطنیم) ولی به دوستان پیشنهاد میکنم که در هنگام خربد کپسول با فروشنده شرط کنن که تمام اطلاعات حک شده رویه کپسول در فاکتور قید بشه و مهر فروشگاه رو داشته باشه تا اگر به مشکل خوردن قابلیت پیگیری قانونی وجود داشته باشه.
ارادتKhansariha (8)
سلام
اون جوری که تا الان متوجه شدم دوستانی که حتی حضوری اقدام به خرید کپسول کردن بعضا با تقلب فروشنده روبرو شدن و با این تفاسیر برای خرید از طریق سایت های اینترنتی باید چیکار کنم؟؟ لطفا اگه کسی میتونه یه راهنمایی بکنه.
سلام به تمامی دوستان Khansariha (8)
راستش یه مدتی هست نظرم به یه نوع کپسول ۱۰ لیتری جلب شده که اسم این کپسول یورو سیلندر هست که به گفته فروشنده سایت طبیعت نو، ساخت آلمان میباشد. خب حالا سوال من این که آیا این کپسول واقعا ۳۰۰ بار واقعی هست یا نه؟ واقعا ساخت آلمانه؟! و کیفیت ساختش نسبت به سایر کپسولهای موجود در بازار مثل اسپاسیانی چطوره؟

[تصویر: prLhQoc7S.jpg]
مشخصات کپسول درج شده در سایت طبیعت نو:
نام محصول: کپسول یوروسیلندر آلمان 10لیتر 300بار
گروه محصول: کپسول شارژ تفنگ تلمبه ای
قیمت فعلی: 1690000 تومان
مشخصات فنی: کپسول یورو سیلندر ساخت آلمان
ظرفیت 10لیتر
تولید 2012/8
300بارکاری وتست 450بار
با دسته قابل حمل اضافه و ضربه گیر ته کپسول
وزن خالی 15کیلو گرم
دوستان سلام Khansariha (8)
یه جا تماس گرفتم در مورد کپسول ۱۰ لیتری سراغ گرفتم و گفتند که موجود داریم و قیمت ۱۰ لیتری ۳۰۰ بار ساخت آلمان تست ۲۰۱۶ حدود ۱ تومن. تخفیف هم فکر میکنم داشته باشه. به نظر شما می ارزه یا نه ؟
سال ساخت کپسول و مارکش چی هست ؟
اگر امکان داره شماره اش را برام در خصوصی بفرستم یه سوال کنم .
کاربر محترم جناب nanex
سلام علیکم
حسنی هستم با نام کاربری gafele
من یک کپسول از سایت دیوار یا شیپور از سمت شیراز خریدم
رنگ شده هست و ضمنا روی شیرش هیچ عددی حک نشده
اگه شما تلگرام دارید عکس هاشو براتون بفرستم تا ببینید میشه ببرم تست یا اونجا رد میشه.
ممنون
تلفن تماس و تلگرام من ۰۹۱۲۱۰۸۷۱۱۸
سلام بر دوستان عزیز
آقا کپسول اسپاسیانی فولادی 6 لیتری وقتی که پر هست چقدر وزن داره؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع