انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: خريد كپسول هوا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
(2011-09-30 12:35 PM)shahin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
این تاپیک انگار مشتری نداره
من چند وقته دارم راجب این موضوع تحقیق میکنم
اونطور که من متوجه شدم مخازن CNG (نه LPG) میتونن این قابلیت رو داشته باشن،یعنی گازو با فشار 3000 psi توش فشرده میکنن
و فشار تستشون بیشتر از مقداریه که واسه شارژ اسلحه نیازه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کوچیکترین مدلاشم اوناست که روی پراید نصب میکنن
ولی اونطور که من فهمیدم قیمتش زیاد فرقی نمیکنه با اینکه یه کپسول غواصی که قابل حمل هم هست بخری،البته اساتید نظر بدنKhansariha (256)

راجبه کپسول های بیمارستانی که مصرف خونگی هم دارن واسه بیمارای تنفسی،قیمتشونم تا 65000 من دیدم،ولی راجبه تست فشارشون فعلا چیزی پیدا نکردم
بازم اگه اساتید اطلاعاتی دارن ممنون میشمKhansariha (48)

اینم چندتا لینک واسه علاقه مندان به این مطلب

اونجوی که تو این آدرس اولی نوشته فشار کاری این کپسول ها خیلی پایینه حدود 130 بار (135 اتمسفر).Khansariha (8)
اصلا بدرد نمیخوره تازه اون جاهایی که اینا رو پرمیکنن هم من رفتم و با هاشون صحبت کردم اونجا این کپسول ها رو تا 75 و 80 بار بیشتر پر نمیکنن اونجوری که میگفتن.
دوستان اگه امکانش هست مارک.حجم و قیمت چند کپسول شارژ pcp رو اینجا بذارید.ممنون
سلام دوستان.من توی انباری یه جعبه لوازم غواصی پیدا کردم .توش دو تا کپسوله یکیش سیاهه حدود2لیتری.اون یکی هم ابی کمرنگ حدود4-5لیتر.خواستم بدونم کدوم یکیشون بدرد کار ما میخوره و اصلا چجوری میشه با اینا پی سی پی رو شارژ کرد.ازدوستان اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم.
(2011-11-06 01:35 PM)drvahid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.من توی انباری یه جعبه لوازم غواصی پیدا کردم .توش دو تا کپسوله یکیش سیاهه حدود2لیتری.اون یکی هم ابی کمرنگ حدود4-5لیتر.خواستم بدونم کدوم یکیشون بدرد کار ما میخوره و اصلا چجوری میشه با اینا پی سی پی رو شارژ کرد.ازدوستان اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم.

دوست عزیز،مشخصات تمامی کپسول ها روش حک میشه،حجم کپسول هم فقط در تعداد دفعاتی که شما میتونید اسلحه رو شارژ کنید موثره
البته نوع اسلحه هم مهمه،شارژ کردن اسلحه هم کار سختی نیست
شما از سلامت کپسول ها باید اطمینان پیدا کنی(بدی تست فشار)Khansariha (8)
میتونی عکس ازشون قرار بدی؟
ممنون دوست خوبم.بایه کپسول اردولیتری و5لیتری هرکدام چندبار میشه یه سامیانگ اسنایپر300سی سی را ازفشارحدود120شارژکرد.
سلام کپسول های سه لیتری که برای تنفس درمنزل برای بیماران بکار میرند قابلیت شارز پی سی پی رادارندیانه یعنی 300بارراتحمل می کنند جنس شان هم فولادی می باشد
خیر حدود 100 بار هستند.
یک سوال من داشتم
الان بهترین مارک کپسول چی هست؟
با یه کپسول 3 لیتری یه سیلندر که 100 با هست تا 200 بار چند دفعه میشه شارژش کرد؟
از دوستان کسی اطلاعات نداره؟
(2011-11-07 12:18 PM)drvahid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست خوبم.بایه کپسول اردولیتری و5لیتری هرکدام چندبار میشه یه سامیانگ اسنایپر300سی سی را ازفشارحدود120شارژکرد.

در مورد نرم افزار Hawke ChairGun Pro جستجو کنید بچه ها نحوه محاسبه تعداد دفعات شارژ رو با این نرم افزار توضیح داده اند.
(2012-04-29 09:14 PM)lockal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال من داشتم
الان بهترین مارک کپسول چی هست؟
با یه کپسول 3 لیتری یه سیلندر که 100 با هست تا 200 بار چند دفعه میشه شارژش کرد؟

فکر کنم ایتالیایی spasiani باشه نمایندگی تو تهران داره به نام "ایمن تهران".
قسمت دوم سوال رو هم تو پست قبلی دوستمون آقای drvahid جواب دادم
(2011-12-04 02:39 PM)mine نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کپسول های سه لیتری که برای تنفس درمنزل برای بیماران بکار میرند قابلیت شارز پی سی پی رادارندیانه یعنی 300بارراتحمل می کنند جنس شان هم فولادی می باشد

خیر تا جایی که من پرسیدم اونا تحمل تا 160 بار رو دارند و تا 50 - 60 بار بیشتر شارژ نمیشوند.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع