انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: خريد كپسول هوا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
آقا سهيل عزيز در يك كلام ميخواستم بدونم اين شير دراگر است يا شيرهاي متفرقه ديگه
متشكرم
اقا یه سوال میشه از کپسول پیکنیک به عنوان کپسول استفاده کرد
(2014-08-12 11:23 AM)abcdefghijklm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا یه سوال میشه از کپسول پیکنیک به عنوان کپسول استفاده کرد

نه دوست عزیز
اگر از کپسول گاز پیکنیک میشد استفاده کرد که دوستان این همه پول نمیدادند برای خرید کپسول.
فشار کاری کپسول 300 بار هست. فکر میکنم کپسول پیکنیکی با 100 بار هم بترکه.
پس از این کپسول های رزگ از این زردا چی میشه
واقعا چرا انقدر گرونه مگه چی داره راستی از کپسول خالی شده اتش نشانی چی میشه
دوست عزیز منظورتون کدوم کپسول زردها هست؟!
خیر، کپسول آتشنشانی ۳۰۰ بار رو تحمل نمیکنه...
گرونیشون به خاطر نوع ساختشون هست که فشار های بالا (۴۵۰ بار تست) رو میتونن تحمل کنن و البته به لطف قیمت های داخلی!
Khansariha (8)
باتشکر از شما دوستان عزیر واقعا تو این سایت از هر لحاظ پاسخ ادمو جواب میدن
سلام دوستان
میخوام چیزی رو عرض کنم نمیدونم درسته یا نه
من ودوستم برای تست نشت کولر از موتور خراب شده یخچال وکولر(به عنوان پمپ هوا) استفاده میکنیم و تا فشار 30 بار میرسونیم.
اگر هم درست یادم باشه برای تست فشار موتور کولر وقتی گیج را بر روی موتور میبستیم تا 350 بار رو نشون میداد.باز هم میگم اگه درست یادم باشه.
سوال : موتور کولر سالم تا چه مقدار میتواند یک کپسول را پر نماید؟ ایا اصلا میشه؟
نمیدونم سوالم اصلا درسته؟ به هر حال همینکه جوابش رو بدونم برام بسه
کلا موتور یخچال یا کولر بیش از 50 بار نمیتونن تولید کنن بعد اون موتور پس میزنه به نشتی میوفته اگه تکرار بشه. موتور کولر فقط دبی بیشتر از موتور یخچال داره هیچ کدوم این ها برای شارژ تا 200 بار مناسب نیستن و توانشو ندارن موفق باشید.
دوست عزیز، کپسول های هوا یا گاز با توجه به مقدار فشاری که از طرف اون محتویات داخل کپسول، که قراره تحمل کنن
جنس بدنه شون و ضخامت جداره متفاوته. مثلآ از آهن برا ساخت بدنه پیک نیک و از فولاد برا کپسول های150بار اکسیژن و از الیاف کربن درهم تنیده شده بر فشارهای بالاتر استفاده میکنن. حتی کوچک یا بزرگ بودن کپسول و سبک یا سنگینتر بودن یه کپسول دلیلی برای میزان مقاومتش در برابر فشار نیست. علامت مشخصه اونها هم فقط اعداد حک شده روی بدنه کپسولهاست مثل مقدار مقاوت تست شده ، مقدار مقاومت کاری ، حجم مخزن، تاریخ ساخت ، شماره سریال، نام شرکت سازنده. راستی شیرهای کپسول 300بار هم باید 300بار باشه... ممکنه یه عده برای یکم سود بیشتر از شیرهای 250بار یا حتی200بار استفاده کنن Khansariha (8)
با تشکر از شما اقای فرجی بابت جواب دادنتون.
فقط اگه درست یادم هست به اتفاق یکی از دوستان برای تست فشار موتور کولر که قرار بود موتورشو بخره رفتیم.گیج فشار سنج رو هم با خودمون برده بودیم.یادمه(دقیقا وبا تاکید نیست)تا 350 بارو نشون داد گیج فشار سنجمون.من هم واقعا یادم نیست ولی اینطوری تو ذهنم مونده البته شاید اشتباه باشه اگه هم اشتباه میکنم واقعا ممنون میشم اطلاعات جدیدی کسب کنم.
بازهم ممنون از پاسخگویی شما
البته شاید بنده اعداد روی فشار سنجو جابجا خوندم.چون گیج چند ردیفه اعداد داشت قرمزو سبزو ....ومن به جای بار شاید چیز دیگه رو خوندم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع