انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: خريد كپسول هوا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
هر شیری کارش اینه که جلوی هوادهی و نشت رو بگیره. وقتی شیری نشت میده یعنی کار نمی کنه و خرابه
البته شیر باید کاملا سفت باشد و تا آخرین جا ولی بدون فشار بیش از حد باید بسته شوند
دوستان سلام
ی کمک در مورد کپسول میخوام این کپسولو بخرم آیا اصله به گفته فروشنده پلمپ 2013 هست و هنوز استفاده نشده 6 لیتری به قیمت 800 تومن لطفا کمک کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من تازه عضوه این سایت شدم میخواستم اطلاع رسانی کنم که از شرکت گجت کمپ اصلا کپسول نخرید که همشون دستکوب 200 باره و حتی تفنگ هم نخرید به خیلی ها تفنگ دست دوم دادن این شرکت کلاهبرداره این شرکت به خیلیا کپسول 200 بار داده اینا وجدان ندارن
انشالله یکی از این دستکوبا کنار مخشون منفجر بشه تا برن با پرنسس دایانا محشور بشن
Khansariha (367)Khansariha (367)
ای پرنسس دیانا با نیروی ۱۵۰۰ g بزنه به گردنشون تو press tv نشون بدن.....کلاهبردار ها
(2015-08-11 09:52 PM)bonjovi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من تازه عضوه این سایت شدم میخواستم اطلاع رسانی کنم که از شرکت گجت کمپ اصلا کپسول نخرید که همشون دستکوب 200 باره و حتی تفنگ هم نخرید به خیلی ها تفنگ دست دوم دادن این شرکت کلاهبرداره این شرکت به خیلیا کپسول 200 بار داده اینا وجدان ندارن

دوست عزیز من یک کپسول 10 لیتیری از گجت خریدم که تاریخ دست کوب 2013 داره و برچسب تست تا 450 بار هم داره حالا از کجا بفهمم که کپسولم چند بارهKhansariha (8)نترکه به لقاحوالله بپیوندیمKhansariha (266)Khansariha (266)Khansariha (266)
واالله من تا حالا چند بار از گجت کمپ خرید کردم نسبت به مشتری بی تفاوت و بی مسئولیت هست ولی جنس دست دوم برامون نفرستاد Khansariha (8)
(2015-05-09 09:51 AM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
شیر کپسول 6 لیتری فلزی با نام SABRE در زمان بستن و یا زمانی که کم باز میشود از محل شیر، هوا میدهد. آیا این مساله در تمام کپسول ها وجود دارد یا این شیر خراب است؟
سلام
دوست خوب اگه شیر کامل بسته میشه و نشتی نداره مشکلی نیست،
هنگامی که شیر رو میبندید هوایه خارج شده مربوط به رابط و شیر هست نه مخزن، هنگام باز کردن شیر هم مقداری هوا از سوراخ تعبیه شده در شیر بیرون میاد تا هم اطمینان از درست عملکردن سوپاپ شیر حاصل کنید هم فشار در دهانه شیر متعادل و یکنواخت بشه، هرچی شیر را اروم تر باز کنید این هوای خروجی کمتر میشه ولی قطع نمیشه.
ما نفهمیدیم اخر کپسول چی بگیریم Khansariha (226)کامپوزیت که میگن تاریخ مصرف داره کوچکترین اسیبی ببینه از بین میره . فولادی بگیریم یا 200 باره یا اصل نیست یا تاریخ گذشته هستن . اک اکشم که 6 لیتری هستن البته همین مارک اسپاسیانی که میگن ساخت ایتالیا ست که میدانم تا خریدم ساخت برادران شکستنی در میاد Khansariha (266). پس نتیجه میگیریم بترکه بمیریم بهتره Khansariha (192)
(2015-08-12 12:01 AM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما نفهمیدیم اخر کپسول چی بگیریم Khansariha (226)کامپوزیت که میگن تاریخ مصرف داره کوچکترین اسیبی ببینه از بین میره . فولادی بگیریم یا 200 باره یا اصل نیست یا تاریخ گذشته هستن . اک اکشم که 6 لیتری هستن البته همین مارک اسپاسیانی که میگن ساخت ایتالیا ست که میدانم تا خریدم ساخت برادران شکستنی در میاد Khansariha (266). پس نتیجه میگیریم بترکه بمیریم بهتره Khansariha (192)

منم به اين درد بي درمان گرفتارم
اگه كپسول رو نميخواي از خونه ببري بيرون همون فولادي بخر هم نصف قيمت هست هم اينكه تاريخ انقضا نداره و معمولا تاريخ 2009 راحت گير مياد
ولي سنگين هست و براي بيرون بردن مشكل داره
ولي اگه كپسول كامپوزيت بخواي 6.8 ليتر همه جا فراوونه و حتي اكبند هم سراغ دارم با قيمت مناسب منتها نياز به مراقبت بيشتري داره و حتما بايد يه كيف خوب براش تهيه كني تا به مشكلي از نظر ضربه بر نخوره
ولي اگه بزرگتر بخواي مثل خودم كه دنيال 9 يا 10 ليتر هستم فعلا چيزي گيرت نمياد شايد تا 1 ماه ديگه بيارن در حال حاظر هر كجا سراغ ميگيرم ندارن
(2015-08-12 12:01 AM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز. تا این لحظه کپسول های اسپاسیانی توسط ایتالیا می شوند و به نسبت قیمتی که دارند در مقایسه با هرنوع کپسول دست دوم کاملا مقرون به صرفه هستند. فقط شیر 300 بار مارک اسپاسیانی ( تأکید میکنم فقط مارک اسپاسیانی رو دسته شیر چیزی متفاوت از شیر اورجیال رو کپسول های اسپاسیانی ) به مبلغ 350 هزار تومان به فروش می رسد. دوستانی که تجربه کار به این کپسول ها رو دارند میدونن که شیر این نوع کپسول چه قدر روان و راحت باز و بست می شه . ارادت.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
لینک مرجع