انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از بنجامین مارادور
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73
اشتباه شما در همینه بیشترین فروش به معنای برتری نیست معلومه که مارادو در کل تفنگ خوبیه و چون ارزونه ( نه توی ایران) زیاد فروش میکنه، با اینکه از سطح زیبایی کمتری برخورداره و کیفیت محصولات اروپایی هم نداره، به نظرتون چون فروش تفنگ باد یچین یدر ایران از دیانا و وایروخ بیشتره به این معناست که تفنگ بادی چینی بهتره؟ یا چون بازارپسند تره و بیشتر میپسندنش این دلیل برتریش میتونه باشه؟ اگه دقیقتر برسی کنیم میبینیم که دلیل فروش تفنگ چین یچیزی جز قیمتش و در مرطبه دوم جهل خریدارا نیس،
توی این جدول 12 تایی هم برید میبینید هیچ پی سی پی به درد بخوری جز مارادو نیست میخواستین اول نشه؟
تازه معلوم نیست معیارش چی بوده یعنی فروش توی امریکا یا کل جهان؟ یا فروش خود شرکت ؟
فروش پراید در ایران خیلی بیشتر از مرسدس بنزه حالا اگه شرکت ایرانخودرو بیاد یه لیست ا12 تایی از پر فروش ترین محصولات خودش یا کلا تو ایران بده معلومه که پراید مرطبه اول هست،
کی شک داره دایستات مارادو و کل بنجامین رو میخور؟
شاهین عزیز
حرف شما در مجموع نادرست نیست
اما اشتباهتون اینجاست که
بازار مورد بررسی این سایت ایران نیست
1-امریکا به عنوان یکی از بزرکترین تولید کنندگان سلاح در دنیا که استفاده از سلاحهای گرم هم در اون برای مردم ازاده دارای بازار بسیار متنوعی هست که تمام برندهای اسیایی و اروپایی درش حضور دارند پس حق انتخاب خریدار خیلی وسیع هست

طرف مجبور نیست بین وایرخ و چینی بره تفنگ چینی بخره

2-
در کشورهای که شبکه های تلویزیونی داره که فقط کارشون پخش فیلمهای شکار وبررسی انواع سلاح هست و نیر با وجود اینهمه سایت انگیلیسی زبان که سیر تا پیاز هز تفنگی رو توشون دراوردند بحث جهل خریدار خیلی بیمورد هست

3-
برخلاف تصور شما برقراری تعادل بین قیمت وکیفیت کالا که هم مشتری عام بتونه محصول رو بخره هم تو بازار بشدت رقابتی کیفیت حرف برای گفتن داشته باشه ، یکی از سخت ترین مسایلی است که تمام کارخانه ها باهاش مواجه هستند و اگر کسی تونست جنس خوب با کیفیت مناسب بسازه هنر کرده و خیلی از شرکتها از انجام این کار عاجزند
و گرنه اگر سقف قیمت محصولات بی انتها و باز باشه که ساختن تفنگ از الیاژ سفینه فضایی هم امکان پذیره

مقایسه بین دایستیت 1900 دلاری با ماردور 450 دلاری مثل مقایسه پورشه 918 اسپایدر هست با بی ام و کلاس 3
بعد هم بگیم اوه اوه ببین چقدر پورش بهتره
در مجموع از این امار میشه اینطور نتیجه گرفت
که ماردور تونسته
با ارایه قیمتی نزدیک به میانه پایین بازار یعنی حدود 450 دلار و کیفیت در حدود تفنگهای خیلی گرونتر ( مقایسه کنید با محصولات 700 دلاری اونیکس در هومن سایت) طیف وسیعی از مشتری رو به خودش جذب کنه

حالا دیگه اینکه چرا این تفنگ تو ایران 4 تومن قیمت گذاری میشه جز معیارهای بررسی نیست
با سلام خدمت شما اساتید گرامی
دوتا سوال داشتم از حضورتان
1-سایز اورینگ دهانه لوله مارادور چنده ؟
2-گلنگدن مارادور را درست جا نزده بودم و شلیک کردم که صدای بلندی داد و اورینگ دهانه لوله پرید.یک اورینگ دیگه انداختم ولی بعد از این اتفاق صدای شلیک ها زیاد شده بطوریکه دیگه اون صدای دینگ برخورد چکش به سوزن والو دیگه شنیده نمیشه و همچنین ظاهرا مقدار زیادتری نسبت به قبل هوا مصرف میگردد ولی نشتی نداره.به نظر شما کجاش ایراد پیدا کرده ؟
پی سی پی کمری جدید بنجامین
به اسم woods walker
فکر کنم همون سیستم مارادوره که به حالت pistol در اومده
[تصویر: 13627677721.jpg]
درود
486تا پست خوندم کور شدم اگه عینکی بودم شماره عینکم جهش میکرد.
یه مسلمونی بمن بگه که این تفنگ یه وقتی شارژ بمونه ایراد نداره.(مثلا رو 100بار بمونه واسه یکروز ایراد داره؟)
اگه داره چطور خالی کنم هواش رو!
با سپاس فراوان
مسلمون و غیر مسلمون نداره رفیق!! هیچ ایرادی نداره شارژ بمونه خیالت راحت.Khansariha (8)
(2013-03-03 03:09 PM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
2-گلنگدن مارادور را درست جا نزده بودم و شلیک کردم که صدای بلندی داد و اورینگ دهانه لوله پرید.یک اورینگ دیگه انداختم ولی بعد از این اتفاق صدای شلیک ها زیاد شده بطوریکه دیگه اون صدای دینگ برخورد چکش به سوزن والو دیگه شنیده نمیشه و همچنین ظاهرا مقدار زیادتری نسبت به قبل هوا مصرف میگردد ولی نشتی نداره.به نظر شما کجاش ایراد پیدا کرده ؟

لطفا دوستان و استادان کار کمی راهنمایی کنن راجب رفع مشکل این دوستمون.
ممنونم
Khansariha (8)
(2013-03-13 02:16 PM)wooden نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-03-03 03:09 PM)amiremadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا دوستان و استادان کار کمی راهنمایی کنن راجب رفع مشکل این دوستمون.
ممنونم
Khansariha (8)

با سلام
من مشکلم حل شد.اولش چون اورینگ پریده بود سایز دقیقش را نداشتم و اون اورینگ را با سایز و جنس خوب تعویض نکرده بودم و وقتی با جنس بهتر و سایز مناسب جایگزین کردم مشکل حل شد.به دلیل کیپ نشدن دهانه لوله و سوزن گلنگدن بعد از شلیک مقداری از هوای پشت ساچمه هرز میرفت و همین باعث میشد که دهانه والو خروجی مدت زمان بیشتری باز بمونه و به همین دلیل مصرفش هم زیادتر شده بود.ولی خوشبختانه حل شد .البته انتظار داشتم دوستان کمکم میمردند ولی....
الحمد ا.. دوست خوب من که مشکل سلاح شما حل شده.
خوشحالم از اینکه از سلاح خود راضی هستید.لطفا سایز اورینگ های تعویضی رو بفرمایید تا در موقع لزوم از اطلاعات شما استفاده کنیم.
ممنونم
Khansariha (8)
(2013-03-13 05:13 PM)wooden نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الحمد ا.. دوست خوب من که مشکل سلاح شما حل شده.
خوشحالم از اینکه از سلاح خود راضی هستید.لطفا سایز اورینگ های تعویضی رو بفرمایید تا در موقع لزوم از اطلاعات شما استفاده کنیم.
ممنونم
Khansariha (8)
کولیس ندارم که اندازه بگیرم.یک چندتایی اورینگ ریز خریدم با سایزهای مختلف و ضخامتهای مختلف و آوردم تست کردم و مناسبترینشو انتخاب کردم و انداختم روش .به این صورت که اول مینداختمش روی سوزن گلنگدن که ببینم کدومش براش فیت هست و همونو انداختم توی دهانه لوله(با پنس)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73
لینک مرجع