انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از بنجامین مارادور
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به به اقا عرف مبارکه
ولی گفتی تا 3000 شارژش کردی یه وقت مشکلی پیش نیاد شاید واسه همین بوده بد میزده
اخه تا حالا ندیدم کسی تا 3000 شارژکنه
بچه ها اول بابات این اشتباه تایپی عذر خواهی میکنم.
sniperelit عزیز دوست خوبم متشکرم.توی کاتولوک اشاره کرده که فشار باید بین 2000 تا 3000 باشه و بالا تر نره چون ممکنه والو گیر کنه که در این صورت باید سریع مخزن رو دیگاز کنید.و من هم بنابر احتیاط تا 2900 شازژ کردم.توی کاتالوگ اشاره شده که حتی برای نگه داری بدون استفاده باید فشار بین 2000 تا 3000 باشه(یکم عجیب بود)متاسفانه من فرصت تست ساچه باراکودا با فشار 2900 رو نداشتم ولی امتحان میکنم و اطلاع میدم-در هر صورت اگه دوستان تجربه عملی در مورد این موضوع دارند بنده نوازی میکنند اگه به بنده اطلاع بدهند.
یاحق
البته یادم رفت تو چند روزه گذشته به پورنگ جان خیلی زحمت دادم امیدوارم منو ببخشهKhansariha (8)
راستی شما زا تلمبه مخصوص بنجامین استفاده میکنی
اگه اون باشه خیلی عالیه توی یه کلیپ دیدم یه بنجامین رو با 10 تا تلمبه تا نزدیک 200 بار شارژ کرد
راستی ما امضا مون شبیه همه
دوستان این هم یک عکس از اسلحه مارادور بنده البته هنوز پایه دوربین بلند روش هستKhansariha (226)
[تصویر: untitled.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست خوبم تلمبه خودش هستش(هم ارنظر قیافه و هم از نظر جنس عکسش رو هم رو قاب تفنگ انداخته ولی با 10 تا 200 تا پر نمیشه 50 تا میخواد ولی تلمبه نرمه زیاد خستت نمی کنه)
درسته داداش امضامون یکی هست
به این میگن تفاهمKhansariha (48)Khansariha (8)Khansariha (219)
سلام خدمت دوستان
دیروز بعد از چند وقت سر کار نرفتم و فرصت کردم تا بتونم یه کاور واسه مارادورم درست کنم اخه اگه چوبش خش بیفته بد زده حاله این هن عکساش:

[تصویر: DSC00025.jpg]
[تصویر: DSC00026.jpg]
[تصویر: DSC00027.jpg]
[تصویر: DSC00028.jpg]
مرسی.از چرم مصنوعی.خیلی محکم . سبک و نرم هستش.انواع رنگها رو هم داره و رو کار خیلی خوب شکل میگیره
داداش حدودا نصفه.ولی خوب هر کدام کاربرد متفاوت و همچنین طالب متفاوت داره.وایرخ فوق العادست.
سلام دوباره
بچه ها من دیشب که کاور رو واسه مارادورم درست کردم(تا 4 صبح) حقیقتش از کاور قنداق خیلی راضی بودم ولی قسمت تنه اصلی به دلیل یه تیکه بوندن لوله و بدنه یکم حجیم شده و چروک داشت که قیافه اسلحه رو از فرم دراورده بود امشب که از سر کار اومدم نشستم و یه الگوی جدا واسه بدنه و لوله طراحی کردم.بدنه رو بستم ولی برای لوله دیگه بند نداشتم.و موند واسه فردا.عکاشو میزارم خیلی ظریف تر شده و دیگه چروک هم نداره البته لوله رو هنوز نبستم که فکر میکنم با اون خیلی بهتر بشه

[تصویر: DSC00043.jpg]

[تصویر: DSC00041.jpg]

[تصویر: DSC00035.jpg]
بلوک دیاگرام و رگولاتور بنجامین مارادور برای دوستاران.Khansariha (8)[img]http://s1.pico
و این هم 2 کلیپ از قدرت و دیگری دقت مارادور برای عشاقKhansariha (8) دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر تو پورنگ جان
من فکر میکردم فقط والو داره ولی نگو سیستمش هر دوتا رو دارهKhansariha (214)
لینک مرجع