انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تجربیات از بنجامین مارادور
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73
(2011-10-28 10:01 AM)masoudsara نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
7- اسلحه های آسیب دیده و نقص دار رو که کم هم نیستند نمیتونید مرجوع کنید باید هزینش رو سر شکن کنید بین بقیه اجناس.
البته این کل ماجرا نیست و همه ماجرا .....

مسعود خان با کل فرمایشتون موافقم چون به نوعی درگیرش هستیم البته نه برای تفنگ بلکه برای چیزای دیگه
فقط بند 7 رو اگه یه آدم جنتلمنی مثل خود شما باشه قبول، وگرنه چون هزینه عودت سلاح به قدر خودشه، با ساختن جو کاذب برای مشتری هایی که خیلی هاشون به زحمت این پول رو فراهم می کنن و فقط از روی عشق هست، با کمک اون جناب تعمیر کار اسم قشنگ و اون یکی و اون دیگری و فروشگاه اون آقا توی شهرستان و اون یکی در تهران و... همینها رو تعمیر می کنیم (تا اینجا ایراد نداره) و به جای اسلحه بی عیب و سالم می فروشیم (بخش خجالت آورش اینجاست).
فقط باهاس کمی و فقط کمی آمپر اخلاقیات و پرستیژ خودمون رو بکشیم پایین.همین!
(2011-10-28 11:11 AM)hamedof نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-28 10:01 AM)masoudsara نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
7- اسلحه های آسیب دیده و نقص دار رو که کم هم نیستند نمیتونید مرجوع کنید باید هزینش رو سر شکن کنید بین بقیه اجناس.

مسعود خان با کل فرمایشتون موافقم چون به نوعی درگیرش هستیم البته نه برای تفنگ بلکه برای چیزای دیگه
فقط بند 7 رو اگه یه آدم جنتلمنی مثل خود شما باشه قبول، وگرنه چون هزینه عودت سلاح به قدر خودشه، با ساختن جو کاذب برای مشتری هایی که خیلی هاشون به زحمت این پول رو فراهم می کنن و فقط از روی عشق هست، با کمک اون جناب تعمیر کار اسم قشنگ و اون یکی و اون دیگری و فروشگاه اون آقا توی شهرستان و اون یکی در تهران و... همینها رو تعمیر می کنیم (تا اینجا ایراد نداره) و به جای اسلحه بی عیب و سالم می فروشیم (بخش خجالت آورش اینجاست).

صد در صد باهاتون موافقم من پیشنهادم رو به این شخص وارد کننده عزیز توضیح دادم و توضیح دادم که اگه اجناس مشکل دار دست فروشنده ها بیوفته قطعا باعث خراب شدن بازار این برند میشه چون همونطور که شما گفتید اونها بجای آکبند خواهند فروخت.و پیشنهادم این بود که از اسلحه های نقص دار رو بعنوان لوازم یدکی استفاده کنه که در این صورت هم جنس فروش میره هم تفنگ های مردم تعمیر میشه هم به نوعی میشه بحث خدمات پس از فروش و گارانتی رو باز کرد که اطمینان به تامین قطعه یدکی خودش ریسک خرید رو خیلی پایین میاره و از اجزای سالم اسلحه ها هم به بهترین شکل استفاده میشه.
(2011-10-09 11:20 PM)abbasi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به نظرتون این گروپ توی 16متری چطوریه ؟؟؟

مارادور .22
ساچمه هالوپوینت
فاصله 16 متر
تعداد 6 شلیک
فشار رو نگاه نکرده بودم ولی بعد از شلیک فشار رو 1200 هست
درازکش

[تصویر: 03102011043.jpg]

با سلام
گروپ خیلی خوبیه به نظرم....من هم 2 روز پیش تو فاصله 18 متری یک گروپ گرفتم با همین شکل......البته به امید خدا از گروپ های جدید در فواصل زیادتر عکس خواهم گذاشت...به خصوص تو 50 متر می خواهم ببینم این بنجی چه می کنه!!Khansariha (214)

ولی الحق و الانصاف به قول خودمون خلاصی ماشه بنجامین فوق العاده است...وقتی می خواستم با 460 شلیک کنم...ماشه رو اروم می کشیدم عقب تا با یک اشاره آماده شلیک بشه..ولی بعضی وقتها کوچکترین فشار اضافی باعث شلیک ناخوداگه می شد............ولی با بنجامن این موضوع خیلی فرق می کنه که به نظرم همین سیستم ماشه ای که براش پیاده کردن باعث شده شما موقع شلیک تسلط خیلی بالاتری داشته باشی
(2011-10-28 11:25 AM)masoudsara نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-28 11:11 AM)hamedof نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صد در صد باهاتون موافقم من پیشنهادم رو به این شخص وارد کننده عزیز توضیح دادم و توضیح دادم که اگه اجناس مشکل دار دست فروشنده ها بیوفته قطعا باعث خراب شدن بازار این برند میشه چون همونطور که شما گفتید اونها بجای آکبند خواهند فروخت.و پیشنهادم این بود که از اسلحه های نقص دار رو بعنوان لوازم یدکی استفاده کنه که در این صورت هم جنس فروش میره هم تفنگ های مردم تعمیر میشه هم به نوعی میشه بحث خدمات پس از فروش و گارانتی رو باز کرد که اطمینان به تامین قطعه یدکی خودش ریسک خرید رو خیلی پایین میاره و از اجزای سالم اسلحه ها هم به بهترین شکل استفاده میشه.

البته مسعود جان لازم دیدم یک قیاس قیمتی با کشور اروپایی مثل کشورهای اسکاندیناوی درا اینجا داشته باشید زیرا در انجا هم قیمت بنجامین مارادور فقط حدوود 300 تومان فرق میکند با ایران الان کرون 200تا 220 تومان میباشد و این قیمت هم به کرون میباشد در ان کشور. و متعلق به یکی از فروشندگان به نام اقای توبی میباشد که در زمینه فروش تفنگ و لوازم شکار فعالیت دارد این هم کپی لینک اصلی
Crosman Marauder

Tillverkare: Crosman

5 995 kr قیمت مارادور به کرون که به پول ایران در ان کشور میشود حدود 1200000 تومان .و مارادور در ایران حدود 1500000 تومان است
Antal
.177(4,5mm) .22(5,5mm) .25(6,35mm)val

Efter framgången med Discovery introducerar Crosman nu Marauder. Ett mycket fint gevär som Crosman visar att man är att räkna med,
även när det gäller högpresterande luftvapen. Marauder kommer i kaliber 4,5mm samt 5,5mm,och sedan 24/6-2010 nuäven i .25 och levereras i effektbegränsat och licensfritt 10Joules utförande.
Laddningen sker genom en slutstycksmanöver och geväret är utrustat med ett magasin som rymmer 10skott.
Magasinet är fjäderbelastat visar med siffror hur många skott som avfyrats.
Geväret är välbalanserad och har en stabil tyngd. Kindstödet är högt och anpassat för montage av kikarsikte.
Marauder har försetts med ett riktigt bra, ställbart avtryckarsystem. Pipan som är både chokad och shroudad presterar precision i toppklass.
Geväret fylls med luft med hjälp av pump eller dykflaska (medföljer ej). Anslutning för fyllning är av Fostertyp och är samma som på Crosman Discovery.
Vi rekommenderar ett starttryck på ca 2200Psi (ca150bar). Crosman Marauder kan då avfyra över 150skott innan mätaren är ner i ca 1200Psi och bör fyllas igen. (OBS! Systemet får aldrig fyllas över 3000psi).
Tekniska specifikationer
Vikt 3400g
Anslutning Fosterkoppling
Utgångshastighet 138m/s
Anslagsenergi 10J
Magasinkapacitet 10st
Ammunitionskaliber 5,5mm
Kilspår 9-11mm
Riktmedel Lev. utan sikte
Piptyp Räfflad, chokad med shroud
Mekanism Bolt action
Drivning PCP
Konstruktion Metall
Totallängd 1092mm
Maxtryck 200bar (3000 psi)
Kolv Hardwood

Tillbaka

Tipsa en bekant om den här produkten!
منبع و لینک اصلی: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تفنگی که در بالا معرفی شده شرایط خاصی داره ظاهرن، قدرتش 10 ژول و نوشته در محدوده مجاز و بدون نیاز به مجوز از نظر قدرت قرار داره.
حسب ظاهر در اسکاندیناوی محدودیتهایی در مورد سرعت و قدرت هست.
ممنون حامد جان .مارادورهای موجود در ایران در حدود تا 44-40ژول میباشندو به صورت استاندارد هستند و با تنظیم پیچهای چکش و فنر چکش و رگولاتور به 50 تا 55 ژول هم میرسند.
(2011-10-28 02:22 AM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من 1500 قیمت اصلی بنجامین در ایران هست اون 1800 قیمت بنجامین با تلمبه است خارج از ایران هم اگه بنجامین 600 تومنه بدون تلمبه است
بنجامین واقعا تفنگ ارزش مندیه و نباید قیمتش تو ایران در حد هاتسان باشه چون بنجامین کجا و این چوبدستی ترک کجا Khansariha (8)

رحمان جان شما چنتا هاتسان تا حالا دیدید؟؟؟ با چنتاش کار کردین ؟؟؟ اقایون خواهشا" قضاوت احساسی نکنید این فروم یک فروم تخصوصیه و ما اینجایم که اسلحه ها نه از روی سلیقه بلکه علمی و عملی تست کنیم و نتیجشو در اختیار دیگر کاربران بزاریم در خصوص هاتسان من ریویو کاملی از این اسلحه گذاشتم ومعرفیش کردم از همه لحاظ عالیه تنها مشگل این اسلحه اینکه ظریفکاریهای ظاهری مثل برندهای دیگه رو نداره . درضمن در خصوص مارادور باید عرض کنم چیزی که من تست کردم و دیدم از این اسلحه. خوب از حق نمیشه گذشت که اینجا ایرانه و قیمتها رو اصلا" نمیشه با اروپا و امریکا مقایسه کرد ولی از لحاظ کیفیت بنظر من برندهای کره ای یک سروگردن بالا تر هستن
کلا" من دو حسن خوب در ماردور دیدم صدای خیلی کم حدودا" 60 دیسیبل و تعداد شات نصبتا" عالی ولی بازهم به قیمت 1.500 بدونه تلمبه بنظر من قیمت زیادی هستش و بشخصه با این قیمت من Eun Jin و اوانیکس رو به دوستان پیشنهاد میکنم .
عکسهائی زیبا از سلاح بنجامین مارادور در کالیبر 22.
منبع:Khansariha (214)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-29 06:18 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-10-28 02:22 AM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست من 1500 قیمت اصلی بنجامین در ایران هست اون 1800 قیمت بنجامین با تلمبه است خارج از ایران هم اگه بنجامین 600 تومنه بدون تلمبه است
بنجامین واقعا تفنگ ارزش مندیه و نباید قیمتش تو ایران در حد هاتسان باشه چون بنجامین کجا و این چوبدستی ترک کجا Khansariha (8)
رحمان جان شما چنتا هاتسان تا حالا دیدید؟؟؟ با چنتاش کار کردین ؟؟؟ اقایون خواهشا" قضاوت احساسی نکنید این فروم یک فروم تخصوصیه و ما اینجایم که اسلحه ها نه از روی سلیقه بلکه علمی و عملی تست کنیم و نتیجشو در اختیار دیگر کاربران بزاریم در خصوص هاتسان من ریویو کاملی از این اسلحه گذاشتم ومعرفیش کردم از همه لحاظ عالیه تنها مشگل این اسلحه اینکه ظریفکاریهای ظاهری مثل برندهای دیگه رو نداره . درضمن در خصوص مارادور باید عرض کنم چیزی که من تست کردم و دیدم از این اسلحه. خوب از حق نمیشه گذشت که اینجا ایرانه و قیمتها رو اصلا" نمیشه با اروپا و امریکا مقایسه کرد ولی از لحاظ کیفیت بنظر من برندهای کره ای یک سروگردن بالا تر هستن
کلا" من دو حسن خوب در ماردور دیدم صدای خیلی کم حدودا" 60 دیسیبل و تعداد شات نصبتا" عالی ولی بازهم به قیمت 1.500 بدونه تلمبه بنظر من قیمت زیادی هستش و بشخصه با این قیمت من Eun Jin و اوانیکس رو به دوستان پیشنهاد میکنم .

ممنون مسیح جان از نکته خوبت . به نظر من بهتره به صورت علمی چیزی رو رد کنیم یا قبول کنیم تا بگیم این چوب دستیه ترک ولی اون چوبش رو بزنی توسر بوفالو نمیشکنه !!!

هاتسان رو من 3 مدل رو دیدم و با دو مدلش شلیک کردم . تفنگ خوبی بود و در ضمن ریویو هم داریم تو سایت .
یه چیزی هست که ما اصلاً توجه نمی کنیم ::: هر چی پول بدی آش میخوری .
تفنگ 600 700 تومنی رو نباید بگی پیش 2300 بگی بده !!!

ممنون از دوستان
Khansariha (8)
(2011-10-29 10:03 PM)عبدالرحمن نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از قدیم گفتن نخوردیم نون گندم دیدیم دست مردم تکلیف محصولات ترک که معلومه چیه نیاز به بحث نداره .. ودر هیچ حدی نمیشه با امریکایی مقایسه اش کنی .. چون این کار اشتباهه Khansariha (8) واینکه من 2200 دادم اوانیکس مانستر خریدم که با این پول میشد 4 تا هاتسان از سایت الماس خرید و من بزودی میخوام یک عدد بنجامین تریل ان پی و یک عدد بنجامین مارادور اک خریداری کنم چون پسر عمه بنده مارادو رو خریده که میشه گفت از نظر دقت و زیبایی و اصالت هیچ تفنگی به گردش نمیرسه حتی اوانیکس
چند روز دیگه براتون یک گروپ با مارادور از فاصله 80 یاردی میگیرم و قرار میدم که بدونید همه چی ژول برابر نیست و کشور سازنده و اصالت تفنگ فاکتور مهمی در امر خرید میباشد

و دیگر اینکه شاید عده ایی بخواهند به خاطر مدل تریل ان پی سو استفاده نمایند که چون تریل ان پی ساخت و مونتاژ چین میباشد. پس مارادور هم چین است . لازم به ذکر است کلیه محصولات پی سی پی بنجامین ساخت و اورجینال امریکا میباشد. به جز مدلهای فنری و یا نیترو پیستون که تو لید چین است و با افتخار و چاپ طلایی بر روی انها هک شده ساخت چین. که باز هم هیچ فرقی با خود محصول امریکایی ندارد بلکه فقط امتیاز ان را امریکا به کارخانه دومش در چین داده تا مدلهای فنری و نیترو پیستون در چین مونتاژ شوند. اما تمامی مدلهای پی سی پی و پمپی ساخت و اورجینال ایالات متحده امریکا میباشد(چون اگر مارادور چینی بود مانند دیگر محصولات که در چین مونتاژ میشود با افتخار روی ان مینوشت میدن چین اما اینگونه نیست ). موفق باشیدKhansariha (256)Khansariha (256)

راستس مسیح جان شما میتونید در امر خرید مارادور کمک کنی من برام تمیزیه اسلحه مهمه اگه سالم باشه و توی بار ضربه نخورده باشه خوبه قیمتش بالاتر هم باشه اشکال نداره پیدا کردی خبرم کن

ممنون از توضیحات بسیار زیبا و منطقی دوست عزیز عبدالرحمن..........
در خصوص جنس امریکائی که نیازی به توضیح نداره...این رو عرض می کنم به دوستان چون خودم جزئ کسانی بودم که برای انتخابم تحقیق بسیار کردم.....از مقایسه هائی از طریق تماس با دوستانی که اوانیکس داشتن و هاتسان گرفته...تا شلیک و دیدن مارادور و زیرو بمش قبل از خرید توسط پورنگ عزیز.....
نکته جالب توجه اینه که البته نمی خواهم اسمی از کسی ببرم ...ولی عزیزانی هم که اوانیکس داشتن و شاید خیلی بهتر از بنده از فنی اسلحه ها اطلاعات دارند ...عقدیشون اینه که اوانیکس جزئ تفنگهائی که زود مستهلک میشه......
دوم اینکه چین با کسی رو وایسی نداره....به قول دوست عزیزمون ...خیلی راحت می نویسه که در چین تولید شده...........
سوم اینکه کجای دنیا میشه جنس ترک رو با آمریکائی (حتی حتی حتی تحت لیسانس امریکا برفرض اینکه مارادور رو هم چین زده باشه تحت لیسانس ) مقایسه کرد؟!!!!
البته اصلا قصد این رو ندارم که بخواهم برند خاصی رو تحقیر کنم ...ولی چیزی که است اینه که ترک حالا حالاها جا داره تا بخواهد تو تکنولوژی سلاح پیشرفت کنه.............
ولی هاتسان هم برای عزیزانی که نمی خواهند یا نمی توانند هزینه بالا کنند به نظر من بهترین گزینه است........کارشون رو هم به خوبی راه می ندازه.........چون خودم اگر خدا جور نمی کرد نمی تونستم مارادور بگیرم...قصد خرید هاتسان رو داشتم........ولی همیشه تو فکر عوض کردنش بودم تا بتوانم یک روزی مارادور بگیرم...........
خودم عاشق قدرت هستم..یعنی یک شلیک و تخریب بالا.........ولی بعد از تحقیق و خرید.....ابا اینکه می توانستم به جای مارادور یک اوانیکس با ژول بالاتر بگیرم.......ولی باز مارادور رو انتخاب کردم.......الان هم اگر بخواهم یک پی سی پی دیگه بگیرم....به امید خدا مارادور رو که نگه می دارم...یک آی ار 6 میگیرم...چون عاشق قدرتشم.........
در پناه حق باشیدKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73
لینک مرجع