انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي همدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
امیر جان این فصل هوای همدان خیلی خنکه(ساعت 1 نری زیر افتاب1 ساعت وایستی بگی چقدر گرمه)از باد و گرد خاک هم خبری نیست(انشاالله) اگه می خواید داخل چادر شب رو بمونید حتما لباس گرم داشته باشید شب سرد میشه.برای خانواده شما می تونید غار علی صدر برید(البته بلیط اون الان فکر کنم 10000 تومان شده)یه 45 دقیقه راه هستش میتونید غار کتله خور برید(2 ساعت راهه بلیطش ارزونه و خیلی به نظر من زیباتر از علی صدر هم هست تو منجمد میشید)حتما روز جمعه اگه بودید یه برنامه الوند بریزید(2 ساعت کوه نوردی ولی وقتی به میدان میشان میرسید خستگی یادتون میره)گنجنامه برید و ابشار گنجنامه(البته زیاد مالی نیست ولی به دیدنش میرزه)برای نهار خوردن میتونید به یکی از روستاهای نزدیک همدان(2 کیلومتری)حیدره و یا دره مرادبیگ برید.(میوه هم تا میتونید بخوریدKhansariha (219) )
روستای زرق نمیدونم وضعیتش چه طوره ولی فکر نکنم واسه موندن با خانواده زیاد راحت باشه البته افشین باید نظر بده.اگه هم همدان شب موندید باید تو میدان باباطاهر اسکان پیدا کنید که خیلی مواظب وسایلتون باشید دله دزد معتاد زیاد داره همون دور میدون خونه هم به قیمت مناسب میدن ولی هوای بیرون رو از دست ندید اگه هم باباطاهر نموندید به نظر من شب رو برید بلواره ارم چادر بزنید با کلاس تر ولی باز مواظب وسایل و ماشینتون باشید(مخصوصا ضبطشKhansariha (214) )
انشاالله صفر خوب و بی خطری با خانواده داشته باشی و از شهر ما لذت ببری
یا حق
دمت گرم اون کوهی که گفتی اگه با بچه ها رفقا بود حال می داد ولی با خانواده فکر نکنم مادرم نمی تونه بیاد پاهاش درد می گیره این مغازه ها شکار و اسلحه فروشیش کجاست بریم یه دیدی بزنیم به بچه ها بسپارید کسی طرفه ماشین ما نره خطرناکه پژو پارس نوک مدادی نمره 11 ب شوخی کردم راستی مادرم فرهنگیه!
امیر جان خواهش میکنم-اگه مادرت فرهنگی هستش میتونید برید خانه معلم از امکانات اونجا استفاده کنید(ایستگاه عباس اباد) و در مورد فروشگاه شکار باید بری چهار راه عباس اباد وخیابان بوعلی ولی نری و بیای بعد شهر مار مسخره کنی که هیچی نداشتند از حالا بگم خیلی ضعیفهKhansariha (226)
باشه مسخره نمی کنم البته می دونید تیکه هایی که می ندازم بیشتر جنبه شوخی و خنده داره
آقا امیر چون با خونواده میای حتما اینجاها برو :

1_موزه ی باستانی هگمتانه(سکه ها و کوزه ها ولوح های گلی و . . . و حتی خونه های اقوام بسیار دور که با کندن زمین از زیر زمین بیرون اومدن که واقعا به نظر من جالبه )

2_موزه ی تاریخ طبیعی (تاکسیدرمی حیوانات و کانی ها و....) در ضمن اگه رفتی زیر هر حیوون یه کارت مشخصات هست حتما محل جمع آوری رو بخون تا ببینی همدان از نظر حیات وحش چه قدر غنیه .

3_دیدار از کتیبه های گنجنامه .

4_اون میدان میشان که فرمودند رو میتونین با تله کابین برید. (فقط جمعه نرین که خیییییییییلی شلوغه .)

5_جاده ی تاریک دره رو حتما حتما حتما با ماشین برید . اگه اول صبح برین ممکنه چند تا کبک هم در حال عبور از جاده ببینید. البته اونجا حفاظت شدست. (انقدر برین تا برسین به پیست اسکی که البته الان به جای برف چمن داره )

6_آرامگاه حکیم ابوعلی سینا و شاعر باباطاهر.

7_یه ناهار هم برید لالجین (با همدان 40 دقیقه ای فاصله داره) دیزی بخورین .حتما حداقل یه شام برید باغ رستوران شکوفه الوند هم غذاش خیلی خوبه هم آب و هواش .(ولی لباس نسبتا گرم بپوشید)

8_اگه هتل می خواین برین هتل باباطاهر خوبه . کیفیت خیلی خوب و قیمت مناسبی داره . اگه چادر می خواین بزنین برید انتهای بوستان ارم . هم نگهبان داره هم پارکینگ و هم سرویس بهداشتی تمیز. البته همدان شهر نا امنی نیست اینطوری که stiven میگن.

9_حتما به ما هم یه سری بزنید.
ممنون فواد جان ممنون از مهماننوازیتون شما به ما لطف دارین
ایشالا اگه سعادت باشه شما هم می بینیم
فقدر یچیزی افشینو خیلی دوست دارم ببینمش یه حسی بهم می گه خیلی بچه باحالیه البته شماهارم خیلی دوست دارم ببینم چون باعث اشناییت بیشتر می شه می دونید که سن من و افشین بیشتر به هم نزدیک.ایشالا شما هم می بینم خخخخخKhansariha (214)
فواد جان منظورم نا امنی نیست.منظورم احتیاط بیشتر برای داشتن ارامش بیشتر و یه سفره خوبهKhansariha (256)
(2011-08-12 01:53 PM)stivist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فواد جان منظورم نا امنی نیست.منظورم احتیاط بیشتر برای داشتن ارامش بیشتر و یه سفره خوبهKhansariha (256)

عارف جان در این صورت حق کاملا با شماست.
اون روز نیاد ببینم تاپیک بچه های همدان خاک بخوره.بابا ما دور افتادیم شما چی؟اقای نظری را بنداز بچه هارو.بابا حیف اون موقعت شهر نیست؟یه 1000 متری مستقیم از هر جا بری میخوری تو باغ و دشت.نکنه وقت همه پره؟Khansariha (226)
اینجا که تا چشم کار می کنه گندم زار هست
حالا فهمیدم چیقدر افشین شکار می زنه چون کلی هندوونه کاری و گنئم زار هست
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع