انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي همدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
سلام دادا مسیح گل گلاب
خیلی دلتنگ شما و بچه های گل اصفهانم یه سر بهمون بزنین
مخلصیمKhansariha (48)Khansariha (8)
(2013-02-20 12:34 AM)karami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هروقت امرفرمودین درخدمتم .البته آقارضاوآقافوادهم بامن هماهنگند. به امیددیدار.

سلام استاد مخلصیم
همین آخرهفته چطوره؟
دوستان هروقت قرار کردین یه sms به ایرانسل من بدین.Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)
(2013-02-20 08:26 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دادا مسیح گل گلاب
خیلی دلتنگ شما و بچه های گل اصفهانم یه سر بهمون بزنین

سلام دادا محسن گل . محسن جان خدا شاهده که منهم خیلی دلتنگ شما و دوستای گل همدانی هستم ولی چه کنیم که شب عیدی یکم گیرو گرفتاریم شما تشریف بیارن . Khansariha (8)

ارادت . Khansariha (8)
مخلص داش مسیح ودوستای گل اصفهانی هم هستیم .
آقاسروش وآقامحسن عزیز.
باسلام مجدد.
اجازه بدین فردابابچه هاهماهنگ کنم اگربرنامه خاص وازقبل تعیین شده ای نداشته باشند به شمااطلاع میدم .
سلام
مسیح جان من که تمام عید رو اصفهانم حتما میرسم خدمت دادا
استاد کرمی انگار کلا قسمت نیست من شمارو زیارت کنم و کسب فیز کنم من فردا برای شکار کبک میرم کوه های نهاوند
ایشالا فردا روزه پر باری براتون باشه
مشکلی نیست آقامحسن انشاءاله یه فرصت دیگه . البته من نظرم اینه که تویه برنامه همه بچه های استان همدان جمع باشن .باتوجه به اتمام فصل شکارهم شایدبعدازعیدیه برنامه یک روزه کوهنوردی وطبیعت گردی تدارک دیدیم .درهرصورت حتما اطلاع رسانی می شه .
سلام خدمت همشهريهاي عزيز. من سعيد محمدپور هستم.
اصلاً فكر نمي كردم بچه هاي همدان تاپيك داشته باشن. خيلي خوشحال شدم. دوستان تو همدان كجا ميشه كپسول PCP شارژ كرد؟
كسي نيست جوابي به من بده كه از سردرگمي بيام بيرون؟ تو جاده آبشينه يه جا هست كه كپسولهاي اكسيژن شارژ مي كنه تا 130 بار. آتشنشاني دور باباطاهر هم كه خراب شده و دارن بازسازي مي كنن. بالاخره تلمبه بخرم يا جايي براي شارژ كپسول هست؟ همشهريها كجايين؟
سلام آقاسعید.ارادتمندیم .
فکرکنم تنهاجایی که امکان شارژسیلندرهاروداره آتش نشانیه که حتما بایدآشناداشته باشی .
ضمنا من وآقارضا نزدیک دوساله که تلمبه استفاده می کنیم ومشکلی هم پیش نیامده .اگر استفاده ات درحدمعموله تلمبه تهیه کن .درهرصورت مادرخدمتیم .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع