انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي همدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
salam be doostan hamedani man bache arakam vali khoosh hal misham ba shooma ha ashna besham
سلام smartgun عزیز .
ما هم خوشحال میشیم با شما آشنا بشیم . فقط لطف بکن فارسی تایپ کن .
با درود خدمت دوستان همدانی

پارسال امده بودم همدان دنبال سار میگشتم رفتم روبروی فرودگاه و شهرک فرهنگیان جاتون خالی 10 -12 تا سار زدم ولی دنبال محل اصلیشون گشتم پیدا نکردم شما برای شکار کجای همدان میرید که پرنده زیاد داشته باشه اگه یه ادرس مشتی بدید ممنون میشم در ضمن من خودم بچه همدان هستم ولی بزرگ شده تهران .موفق باشیدKhansariha (8)
(2012-01-18 10:47 PM)omid54 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با درود خدمت دوستان همدانی

پارسال امده بودم همدان دنبال سار میگشتم رفتم روبروی فرودگاه و شهرک فرهنگیان جاتون خالی 10 -12 تا سار زدم ولی دنبال محل اصلیشون گشتم پیدا نکردم شما برای شکار کجای همدان میرید که پرنده زیاد داشته باشه اگه یه ادرس مشتی بدید ممنون میشم در ضمن من خودم بچه همدان هستم ولی بزرگ شده تهران .موفق باشیدKhansariha (8)

ما شکار سار نمیریم . چون گوشتش کمی بو داره .(بو شکار منظورم نیست ، یه بویی شبیه زباله ) . ولی اگه بخوام آدرس سار بهت بدم باید 2 هفته ی آخر تابستون که جوجه هاشون از لونه درومدن بری انتهای بلوار ارم سراغشون . یه سری باغ اونجا هست که سار زیاد داره .
سلام به همه بچه هاي گل همدان.
منم درخدمتم .
هرامري باشه درحدبضاعت كمك مي كنم .
احمدجان سلام حالت چطوره بازحمات ما .
مثل اينكه ازمرگ مابيزاري ، اصلااحوالمونونمي پرسي من مرتب ازبچها جوياي سلامتيت هستم .
سلام بر بر و بچ همدانی ما هم هستیمKhansariha (214)
دوستان تو همدان کجا کله سبز داره؟
سلام و عرض ادب به دوستان همدانی.
عکسی از پایگاه سوم شکاری همدان در زمان جنگ و زمستانی با منفی 30 درجه زیر صفر.
[تصویر: 13400172551.jpg]
سلام.منم از همدان هستم.خبزی اگه هست به ما هم بگید
عید سعید فطر بر بر و بکس همدانی مبارک باد
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع