انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي همدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
به هر حال من همش نگران این موضوع بودم.خدا رو شکر که بیشتر از این ما تو خجالت نموندیم.انشاالله
سلام اقا افشین گل توی اون رودخونه که مرغابیرو زدی ماهی درست درمونم داره؟
اگه هست یه ادرس بده تا با اقای نظری یه روز مزاحمت بشیم هم من از شرمندگی اقای نظری درام هم شمارو زیارت کنیم هم اینکه مثل بچه های اصفهان یه گروه خوب رو تشکیل بدیم البته اگه قابل بدونید.
دلم واسه یه برنامه گروهی لک زده با این فشردگی کاری فرصت نمیشه خارج از همدان رفت
بهرحال خوشحال میشم تا نظر دوستان چی باشه اما خدایش حیفه این تاپیک داره باد میخوره اگه پایه هستین تا هماهنگ کنیم داداKhansariha (8)
سلام داداش جون
هستش عزیز .یه جای دیگه هم هستش که ماهی های 3یا4کیلویی داره که اقای نظری می دونن کجارو می گم چون باهم یک بار رفتیم
شما تاج سر ما هستید 100در100بیاید اقای نظری ادرس بلدن
اقا من که همیشه پایه هستم.
یه جای دیگه هم هستش که 300تایی کفتر داره
به هر حال من منتظرم.هر موقع اومدین قدمتون رو چشمام
سلام به دوستان همدانی
تاپیکو تازه دیدم..اگه برنامه گروهی رفتید یه ندا به من بدید..قابل باشیم در خدمتم...این تابستونو تعطیلم همش برنامه های خارج از استان میرم...بدم نمیاد استان خودمونو خوب بچرخم
سلام داداش بهنام
خوش اومدی
حتما خبرت می کنیمKhansariha (8)
سلام بچه انشاالله واسه عید فطر من همدان هستم.اگه عمری بود یه برنامه بچینیم-یه گروه خوب همدانی رو حسابی پایه هستم.دور از شما بچه های گل همدان نباشه اصفهان بچه های خیلی خوبی داره-افشین جان انشالله مزاحمت میشیم تا هم زیارتتون کنیم و یه شکار دست جمعیKhansariha (256)
من که مشتاق دیدار شما هستم.انشالله که همدیگرو می بینیم
دوستان همدانی سلام بی زحمت بگید همدان جاهای دیدنیش کجاست که انشاالله ما 2 3 روز دیگه راحیه اونجا هستیمKhansariha (48)
امیر جان خیلی خوش وقت داری مسافرت میکنی همدان با خانواده میری یا مجردی.جاهای خانوادگی و دیدنی میخوای یا مناظر طبیعی و خوش اب و هوا و کوهنوردی و شکار؟Khansariha (256)
واسه چی خوش وقت؟با خانواده البته جایی تنهایی هم باشه می رم اون 2 مورد اولی رو می خوام سومی رو نه چون امشب رنجرمو به قیمت 170 فروختم نتونستم بیام خرگوش بزنم البته چینی هست به سوی پی سی پی؟دمت گرم بگو
به نظر شما این روستای زرق چطوره واسه اتراق چطوره روستای افشینو می گم خخخخخخخخ
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع