انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي همدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
سلاااااااااام بر دوستان گل همشهری
دوستان اگه برنامه ای بود ما رو هم مطلع کنین اگه هم اومدین شهر ما واسه شکار قدمتون رو چشم من شاید نت نداشته باشم شمارمو میذارم اگه برنامه ای داشتین بهم بگین اگه تونستم حتما میام تا دوستان شکارچیه همدانی رو از نزدیک ببینم
09185007822 09363143392
راستی یه منبع بزرگ کبک پیدا شده البته هنوز خودم نرفتم اگه دوستان میان تا یه روز جمع کنیم یه hunting قشنگ بزنیم البته از نوع سختش(بادی)البته اگه کسی با بادی شکارکردنو دوست داشت وگر نه میتونه ساچمه زنی بیاره
قربون همه ی همشهریا فعلا...
سلام به همه هم استانيهاي عزيز

من موسوي هستم وساكن ملايرم وآخرهفته ها گاها ميام همدان آخه عيال همدانيه

خدمت احمد اقا بانام كاربري افشين ارادت داريم هرچند هنوز قسمت نشده

حضوري خدمت ايشون برسيم هركدوم از دوستان تشريف آوردن ملاير درخدمتگزاري

آماده ايم .شماره من 09185010628

راستي اگه از دوستان كسي 52سالم به تورش خورد يه ندا به مابده
این تاپیک چرا اینقد سوت کوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Khansariha (8)اییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی هوااااااااااااااااااااااااااااااااارررررررررررررررررررررررررررررررر
واسه اینکه از سوت و کوری در بیاد
سوروش جان بچه های همدان با هم دوست شدن و قرار هاشون رو با تلفن با هم هماهنگ میکنن و همین دلیل سوت و کوریه
اگه مورد خاصیم هست من در خدمتم داداش
در مورد برنامه شکار هم اکثر اساتید همدانی شاغل هستن و این خودش در هماهنگ کردن برنامه مشکل سازه اما باز هم به عشق شکار دور هم جمع میشیم اگه خاستین یک روز رو تعین کنید تا با دوستان هماهنگ کنیم که اگه شد دورهم باشیمKhansariha (48)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
آقا من حرفی ندارم هر وقت باشه اگه آزمون نداشته باشم هستم شمارمم بالا هست واسه یکم یا دومم هم اسلحه ی جدیدم میرسه فقط لب تر کنید تا ما در رکاب باشیم.
آقاسروش ماهم درخدمتیم .
مخلص استاد کرمی عزیز هم هستیم تا حالا صعادت نبوده در خدمت شما باشیم وشاگردی کنیم ایشالا تا فصل شکار تموم نشده یه برنامه میزاریم
آقای کرمی ما کوچیک شماییم
hellboy جان هماهنگ کن تو اولین فرصت یه شکار کبکی باقرقره ای چیزی دست جمعی بریم
هروقت امرفرمودین درخدمتم .البته آقارضاوآقافوادهم بامن هماهنگند. به امیددیدار.
مخلص بروبچه های گل همدان هم هستیم . Khansariha (8)

تقدیم به همه دوستان گل همدانیKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع