انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي همدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(2011-07-18 08:45 AM)afshen49 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه همشهری های گلم
خوش به حالتون
اقا نفرین این خرگوشا مارو گرفت دیشب تراکتور از روی پای راستم رد شد 5تا انگشت پام در رفته نمی تونم دیگه برم شکار حداقل بایدیه 2هفته ای استراحت کنم ولی بعدش باز پدر این خرگوشا رو در میارم به هر حال شما از طرف من برید شکار کیف کنیدKhansariha (172)

سلام احمد جان
ناراحت شدم . خدا بد نده. انشاالله زودتر خوب بشيد تا برنامه شكار بعدي رو رديف كنيم. الان وضع پات چطوره ؟
مر30 اقای نظری
انشالله زودتر خوب می شم و باز می ریم شکار
سلام
من محسن هستم و ساکن همدان
درخدمتیم
سلام محسن جان
از اشنایی با شما خوش بختم
منم احمدم تو بخش فامنین می شینم
سلام آقا محسن خوش آمديKhansariha (8)

يواش يواش بچه هاي همدان دارند جمع و جور ميشند. Khansariha (214)
به به میبینم هر شی بشه همدانه داره میا.بشه ها وخیزیدKhansariha (8)
آقا محسن خوش اومدی .
(2011-07-17 11:59 PM)stivist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فواد جان من همدان نیستم وگرنه پایت بودم داداش.حیف اگه اومدم حتما خبرت میکنم تا یه برنامه مشتی بریزیم

بابا دمت گرم . بیا اصلا چند روزی بمون خونه ی خودمون صبح ها می ریم شکار تا عصر .
(2011-07-18 07:38 AM)نظري نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا فواد نگران نباش . رديف ميكنيم ميريم شكار. ميبرمت جايي كه كبكهاي درشت داره. Khansariha (48)
من هم بهروز هستم. همدانم. خوشحال ميشم در خدمت دوستان باشيم.
دوستان شماره من هم 09188183673

ای .... ای ... ای......

آخه شما شکارگاه لو میدی ؟ . . . . .

بابا ما ایم که هرچی شکارگاه داریم به شما پیشکش می کنیم . . . .

شوخی میکنم آقا بهروز گل.

بچه ها هرکی با آقا بهروز رفاقت کنه جز معرفت و بانمکی از ایشون هیچی نمی بینه . ما که خیلی مخلصشیم . بعضی وقتا تو موقعیت حساس یه چیزایی میگه که آدم از خنده غش می کنه .
دمه گرم بچه های همدان مخصوصا فواد عزیز و اقای نظری و بهروز خان گل.اقا فواد ما نمک پروریم.
(2011-07-18 10:59 PM)stivist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دمه گرم بچه های همدان مخصوصا فواد عزیز و اقای نظری و بهروز خان گل.اقا فواد ما نمک پروریم.

شما آقایی .
دوستان بزرگوارند و به ما لطف دارند Khansariha (8)
مخلص همتون هستيمKhansariha (48)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع