انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي همدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
خیلی گلی اقا افشین مزاحم میشیم حتمنKhansariha (8)
سلام به همه بچه های استان .برای ماموریت اخر این هفته یا هفته بعد قراره برم ملایر .اگه اون دور و بر جایی سراغ دارید و یا اگر برای جمعه برنامه ای دارید و دوست داشتید خبر کنید ماهم آماده بیاییم.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام آقا مرتضي. خوش آمديد Khansariha (8)

اگر برنامه اي بود خبر ميديم
(2011-09-11 01:01 PM)afshen49 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا ما چاکر همه دوستان هستیم Khansariha (8)
هرکی اومد قدمش روی چشمامKhansariha (219)
انشاالله این جمعه من میام و هفته بعدش شما دوستانKhansariha (214)

سلام چطوري اقا افشين . چند وقتيه كه ديگه عكس شكار هاتو نمي زاري دلمون واسه اون خرگوش زدنات تنگ شده . انشاء ا.. هرجا كه باشي موفق و پايدار باشي .Khansariha (8)
سلام به همه دوستان
هی
می بینم که این تایپک داره خاک می خورهKhansariha (226)
بابا من رفتم دانشگاه نمی تونم زیاد به سایت سر بزنم شما حداقل نذارید این تایپک خاک بخوره
مخلص همه دوستانKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
چی کار کنیمarash1324جان دیگه وقت نداریم بریم شکار
احمد جان بچه هاي همدان اكثر هفته ها ميرن شكار ولي زياد اهل گزارش نوشتن نيستن

مثالش يكي دو هفته پيش رفتيم كنگاور با دوستان جديد كه كبك و تيهو و خرگوش و فاخته زديم ولي عكس نگرفتيم

يه سري ديگه رفتيم كوههاي زاغه كه 5 يا 6 تا كبك زده شد. اين جمعه هم من 6 تا كبوتر و يه قمري وحشي و 4 تا كلاغ مزاحم زدم و فواد نيز

حدود 6 يا 7 تا كبوتر زد و آقا رضا و دوستش هم چند وقت پيش 12 تا كبوتر زدند ولي متاسفانه عكس نگرفتيم.
بچه ها بد دلم هوای همدانو کرده.شنیدم داره حسابی بارون میاد.خدایی حالشو ببرید.من که در حسرت یه حیدر رفتنم.نظری جان یعنی کی میشه دوباره حیدره تو با ماشین بیای.Khansariha (226)
(2011-10-30 09:19 AM)stivist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها بد دلم هوای همدانو کرده.شنیدم داره حسابی بارون میاد.خدایی حالشو ببرید.من که در حسرت یه حیدر رفتنم.نظری جان یعنی کی میشه دوباره حیدره تو با ماشین بیای.Khansariha (226)

انشاالله رديف بشه با هم بريم عارف جان Khansariha (8)
انشاالله نظری جان

خوب این هم یه اهنگ همدانی که هر وقت من دلم میگیره اون رو گوش میدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان ما هم تو همدان فامیلای مامانم رو داریم هر چند ماه یه سر میایم
هر وقت خواستیم بیایم هماهنگ میکنم ایشالا یه دور با هم بزنیم
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع