انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي همدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
سلام به همه هم استانیهای عزیز عیدتون مبارکKhansariha (8)
سلام دوستان
حالتون خوبه؟
عید سعید فطر مبارک
دیگه خبری ازتون نی
یه سری بهمون بزنید
دوستان خبری از پروانه شکار در استان نیست .کسی میدونه پروانه میدن یا نه
سلام
دادا کلا فعلا در کشور پروانه شکار صادر نمیشه احتمالا میره واسه اخرای شهریور اما واسه فشنگ ثبت نام میکنن و اول مهر تحویل میدن
مخلصیمKhansariha (48)Khansariha (8)
سهمیه فشنگ که قبل از ماه رمضون دادن من گرفتم 200 تاش 115 هزار
اقاماروهم راه مىدىن تون ? ماهم ىه جوراىى همدانى شدىم !
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)تقدیم به بچه های گل همدان
با سلام خدمت همشری های خوبم
بچه ها انشالله ما یه اکیپ 5 نفره ( داش مسیح و اقا سعید و سیاوش و عرفان و بنده) واسه 4 شنبه 15 شهریور میام همدان واسه دیدار دوستان و شکار و تیراندازی.دوست دارم یه برنامه بزاریم همه باشن.حالا که اقای نظری نیست نمیدونم کی هماهنگی ها رو انجام میده ولی ممکن زحمتش گردن اقا رضا بیفته.تو برنامه هست یه روز بریم فامنین.افشین خان اماده باش داریم میایم.Khansariha (8)
سلامKhansariha (48)
هیچ خبری از من نمیگیرید ها .
تفنگمو فروختم چند وقته بدون تفنگم . یه کم به مشکل مالی خوردم مجبور شدم بفروشم الانم که میخوام بخرم قیمتها سر به فلک کشیده اگه تفنگ مناسب قیمت داشتید برای فروش یه خبری بدید
سلام آقاحامد.
اگه قصدخريداسلحه روداري .1قبضه at44- long فروشگاه ابتداي خيابان عباس آبادداره قيمت زده 2تومن .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع