انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تاپيك بچه هاي همدان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
بچه ها من هم یه بجامین مارادور با دوربین سنتر بویت و یه والتر با دوربین گامو دارم.انشاالله این روزا میام حتما میریم شکار.مخلص همه
(2011-07-20 04:39 PM)stivist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من هم یه بجامین مارادور با دوربین سنتر بویت دارم.انشاالله این روزا میام حتما میریم شکار.مخلص همه

منتظریم آقا.قدمت رو چشم .
چشمت بی بلا اقا فواد.راستی من اصلا یادم رفت بگم شما چرا تشریف نمی ارید اصفهان هر چند اینجا اب و هوای همدان رو نداره ولی بچه هاش باصفا هستند.تشریف بیارید قدمتون به روی چشم ماست
(2011-07-20 11:07 PM)stivist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چشمت بی بلا اقا فواد.راستی من اصلا یادم رفت بگم شما چرا تشریف نمی ارید اصفهان هر چند اینجا اب و هوای همدان رو نداره ولی بچه هاش باصفا هستند.تشریف بیارید قدمتون به روی چشم ماست

انشاالله خدمت میرسیم.
سلام
دوستان کسی ساچمه خوب توهمدان بلده مثل باراکایاjsb یاحد اقل پرو هانتر؟Khansariha (367)
(2011-07-23 12:39 PM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان کسی ساچمه خوب توهمدان بلده مثل باراکایاjsb یاحد اقل پرو هانتر؟Khansariha (367)

سلام دوست عزيز
ساچمه پروهانتر كه خيلي وقته ناياب شده و تو اكثر شهرها هم نيست. ساچمه باراكودا و jsb هم تو همدان فكر نكنم باشه . من كه نديدم.
مرسی آقای نظری
ما باید با کمبود امکانات بسازیم انگار
بله ديگه چاره اي نيست متاسفانهKhansariha (226)

ولي يه مژده بدمKhansariha (48) : صاحب مغازه دور ميدان امام، اول خيابان شريعتي ميگفت ميخوايم PCP بياريم و از يكي ديگه شنيدم گفتند يه سري آوردند و فروختند. وقتي PCP بياد بدنبالش ساچمه هاي با كيفيت هم مياد.

لطفا اگه امكان داره مديران محترم سايت اسم اين تاپيك رو اصلاح كنند و بشه : تاپيك بچه هاي همدان
عنوان تاپيك اصلاح شد
(2011-07-23 01:17 PM)esmaeil1356 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عنوان تاپيك اصلاح شد

ممنون. دمت گرم آقا اسماعيلKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع