انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: هاتسان اسنایپر 125
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
(2013-02-14 11:13 AM)tika نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تجربه استفاده از استرایکر هزار رو داشتم
وقتی نو بود تا مدتی شاید 3 یا 4 بسته پرومگنوم دقت و قدرت عالیی عالی بود
من بی نهایت برای اون روزهاش احترام قائلم
اما واشر سر پیستونش زود مستهلک شد و دقتش شد شاتگان و قدرتش شاید 40 درصد افت کرد
البته رو به گشادی رفتن محل پیچ های بدنش (قنداق پلاستیک) تو دقت کمش تاثیر داشت
اما انکار نمیشه کرد که لولش که باعثه دقتش بود عالی بود
من حداقل از چهل متری با چهار تا شلیک سه تا رو به کلاغ زدم با مگسک!
بالاتر هم نگرفتم
عالی بود
اگر انقد افت نمیکرد برای خودم هم میخریدم
اون برای پسر دایی بود
Khansariha (256)

چارش يه واشر جنس المان بود كه بايد ميدادي واست يه تراشكار ميساخت تا ببيني از روز اولش هم خيلي بهتر ميشد!
با سلام.دیروز فرصتی شد تا یکبار دیگه یه تستی از این سلاح بگیریم.دیروز با حضور علی اقا و اقا اسماعیل گل که کلی در تنظیم دوربین کمک کردند حدود 50 تا شلیک داشتیم و حاصل این شلیکها این شد که اولا دقت بسیار خوبی با پرومگنوم گرفتیم(البته اقا اسماعیل کمی ناراحت بودند چون واقعا لگد سلاح و محار کردنش ایشون رو خسته کرد)اما در کنار این قضیه متوجه شدیم با تی اس 22 گامو نمیتونیم دقت خیلی خوبی داشته باشیم چون هنگام شلیک لگد سلاح باعث میشد لوله به سمت بالا جهش داشته باشه و با توجه به سنگینی ساچمه و دیرتر خارج شدن اون از لوله ساچمه ها دقیق به هدف برخورد نمیکنه.اما با پرو مگنوم به گفته علی اقا و اقا اسماعیل خوب بود و قابل قبول.حالا باید یه مدت دیگه باهاش کار کنم ببینم ایا اینکه میگن با ساچمه زیر 20 گرین خراب میشه صحت داره یانه؟و یه چیز دیگه من تا دو بسته ts22 دودستی لوله رو خم میکردم و ساچمه گزاری میکردم که الان بعد از دوبسته ساچمه تقریبا تفنگ داره به ارامش میرسه و دیگه با یک دست هم میشه خمش کرد.
با سلام.مثل اینکه دوستان دیگه نمیخوان تو این تاپیک فعالیتی داشته باشن به هرحال دیروز فرصتی شد با دوستان بریم بیرون تفنگ به ارامش رسیده و تقریبا با دو شلیک تونستم در نوشابه رو تو 30 متری بزنم.هنوز فرصت نشده رو کلاغ های نازنین محله تستش کنم چون برام جالبه چه اتفاقی براش میافته چون کلاغ پرش سفته و جون سخت میخوام ببینم چی میشه
ميلاد جان من جزو اولين كساني بودم كه سال88 رنجر 125 خريدم و هميشه هم ازش دفاع ميكردم و معتقدم كسي كه بتونه با تفنگ رنجر خوب تيراندازي كنه يه تيرانداز خوب و حرفه اي هست.من هم مدل 125رو دارم هم 135 كه بنظر من 135 نرمتر قويتر و يهمقدار دقتر از ساير مدلهاشه. من فنر 135رو به گريس كربن اغشته كردم و ير پيستونرو توري تراشيدم كه واشر وايرخ 80 بهش بخوره و بقدددددددددددري تفنگ نرم و دقيق شد و البته قدرتش هم بيشتر شد كه باور نميكنيد با يه 135 داريد تيرانازي ميكنيد حيف تهران نيستم والا 135 رو مياوردم تا همه رو متعجب كنم و نگاه جديدي به تفنگهاي رنجر داشته باشيددر فاصله 12متري از 8تا شات 5تا تير روي هم خورده بود سرعت تير بسيار بالا و فوق العاده دقيق كه تيراندازي رو براي ادم لذت بخش ميكنه .بعضي وقتها از روي شوق و هيجان تفنگم رو ماچ ميكنم خخخخخخخخخخخخخخ
البته تفنگم ساچمه هاي زير 10.5گرين رو سوپرسونيك ميزنه فكر كنم بالاي 400 متر برثانيه هم بزنه كه مجبورم ميكنه فقط از Ts22استفاده كنم كه تز قضا بسيار بسيار دقيق عمل ميكنه وتجربه زدن يه شغال گردن كلفت رو از فاصله 40 متري فقط با يه ساچمه ts10 رو دارم كه حيوون درجا خشك شد و كوچكترين صدا و حركتي نكرد.اسم 135 رو گذاشتم :‍‍‍‍د‍‍‍‍‍‍ژخيم پير!!!
سلامKhansariha (8)
ببینید دوستان تفنگ ترک بد نیست اما:
بیشتر دارندگان تفنگ و اعضای استاد این سایت تفنگ هایی دارن که تفنگ ترک در مقابلش تفنگ نیست مثلا کسی که تجربه ی استفاده ی از دیانا و وایروخ رو داره هیچ وقت نمیگه تفنگ ترک خوبه؛ببینید مثلا من الان مثلا5میلیون دارم پیکان بخرم ولی کسی دیگه نه تنها قبلا این ماشینو داشته بلکه الان ماشینی به مراتب بهتر از این داره و کسی که زانتیا داره نمیاد پیکان رو باهاش مقایسه کنه و اصلا قابل مقایسه نیست ولی من که بیشتر از 5میلیون ندارم باید بگم پیکان بده؟!(البته این یه مثال برای روشن شدن موضوع بود)
من وقتی عضو سایت شدم یه تفنگ چینی داشتم و اونموقع125معمولی220تومن بود،دوستان به من گفتن که نخر و الست و بلست و منم پشیمون شدم اما بعدش دیدم من بیشتر ندارم ورفتم یه 125 دست دوم خریدم اما الان52دارم وهیچ وقت نمیگم125بهتره ولی اون موقع با اون پول که من داده بودم خوب بود،پس یه تفنگ یا چیز دیگرو با جیب خودمون بسنجیم نه با جیب دیگران؛اما یه چیزایی هست که قابل چشم پوشی نیست,1-قنداق 125خیلی زمخته و نشونه گیریرو سخت میکنه2-لگد سنگینی داره و امید نداشته باشین با ساچمه بیژن و حتی با پرومگنوم تو40متر خال بزنه!3-ماشه مشکل داره و بیشتر دارندگان از شکستن ماشه و شلیک ناگهانی گله مندند واگه تاپیک استریک1000رو بخونید آقای علی نوزاد یه مطلب جالب و خنده دار نوشتن که واقعا مایه ی خجالت واسه کارخونه هست شاید بعضی ایرادات در همش دیده نشه ولی بدون ایراد هم نیست؛من خودم در طول 5-6ماه استفاده از 125 به مشکل شکستگی فنر برنخوردم ولی این دلیل نمیشه که بگم برای دیگران اتفاق نمی افته،اما الان با این وضع بازار اصلا ارزش نداره بریم سمت 125!!چون با این پول میشه یه گاموی درست و حسابی گرفت.
پس در خرید تفنگ به جیب خودمون نگاه بندازیم و تصمیم بگیریم و یادمون نره که انسان عاقل از تجربه ی دیگران استفاده می کند و انسان احمق خود تجربه میکند!Khansariha (214)
Khansariha (256)Khansariha (256)
دوستان عزیز ، میلاد هم این تایپیک رو برای مقایسه ایجاد نکردن. همه می دونن که میلاد تجربه استفاده از سلاح های مختلف رو داشته و بالطبع قرار هم نبود که 125 اسنایپر مثلا با وایرخ 80 -حداقل 350 مگنوم دیانا که بهش نزدیکتره - مقایسه بشه !!! اگه هر کسی ریویوی خودش ، تجربیات و مشخصات تفنگ رو بذارن بهتره ، چون در پست های اولی این تایپیک به طور فجیعی بهش تاختن ، در حالی که بیشتر بچه ها 125 معمولی رو داشتن و تجربه استفاده از 125 اسنایپر کمتر بود ، در هر صورت بهتره برای ایجاد بار علمی تایپیک هم شده در رابطه با مشخصات فنی و احیانا مشکلات فنی این اسلحه پست ایجاد بشه
دوستان در حد پیشنهاد منو نبندین به رگبار ها Khansariha (48)
دوست گلم متن منو شما اصلا متوجه نشدی!!یه بار دیگه بخون
حالا نمی خوام تاپیک رو بکشونم به باقالی زار اما من گفتم هر کس میتونه اسلحه ی در حد توانشو بخره والان شمایی که pcpداری اونم هاتسان هیچ وقت از فنری هاتسان تعریف نمی کنی در حالی که هر دو از یه کارخونن،در ضمن من مقایسه نکردم بلکه گفتم هر کس هر قدر پول بده همین قدر آش میخوره بعد از اونم تجریبیات خودم و اطرافیان خودمو نوشتم مثلا دوست من مصطفی(mostafa BT65)هاتسان135داشت که هم فنر شکونده بود و هم لولش کج بود،در ضمن 125بااسنایپر فرقی نداره به جز یه سایلنر و شکل قنداق
ما اینجا تجربیاتمونو بهم پاس میدیم که دیگر دوستان بهتر انتخاب کنند واز تجربیات هم استفاده کنیم نه اینکه............
یا علی:Khansariha (256)
با سلام.امروز فرصت کردم تفنگ رو هم دوربینش رو صفر کنم هم گروپ بگیرم همچنین یه تست نفوذ با ساچمه پرو مگنوم در مقابل یک دیانا 350 ماشه 06 صفر و نو بگیرم.سعی میکنم تا اخر وقت عکسها رو براتون اپلود کنم.در ضمن اقا محراب هم قسمت شد دیدیم و ایشون اسلحه رو دست گرفتن و 2تا تیر باهاش زدن باید ببینیم نظر ایشون که 54 دارن چیه.لازم به ذکرهست که این گروپ و تست نفوذ بعد از اتمام چهارمین بسته تیرپرومگنوم انجام شده یعنی با این تفنگ 1030 یا 1040 تیر پرومگنوم زده شده.به زودی هم درنظر دارم با کمک یکی از اساتید سلاح رو باز کنم تا بررسی کنیم این پرومگنومهایی که زدیم با توجه به سبکی ایا اسیبی به ماشه زده یا نه.
آقا میلاد ممنون ، اگه قطعات داخلی رو بررسی کردین حتما با عکس همراهش کنین که احیانا نفر دیگه ای خواست باز کنه مرجعه خوبی براش باشهKhansariha (8)
دوستان این تصویر برای قبل از اینه که دوربین رو در 20متری صفر کنم و صفر دوربین در 10 متری بود اینارو زدم و بعد شروع به صفر دوربین در 20 متری ردم و 4 شلیک بعدی رو چون سیبل نداشتم روی تخته زدم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این گروپ بعد از صفردر 20 متری 4 شلیک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم تصویر نفوذ تیر اسنایپر بعد از 1000 شلیک با 350 نو
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع