انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: هاتسان اسنایپر 125
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
سلام kingzasعزیز. فنر 125 و135 هیچ فرقی باهم ندارن ولی از لحاظ قطر سیلندر 135 بیشتره یعنی دقیقا برابر ئایرخ 80 هست بطوری که من برای تیون 135 بیستونش رو تراشیدم و واشر وایرخ 80 انداختم.در تست کرنوگرافی 135 اندکی سرعتش از 125 بیشتره حدود 10 متربرثانیه.
در مورد جک شرکت ورتکس متاسفانه به صورت یدک وارد نشده.الان برای کارانتی هم اکه مثلا فنر یا لول فنرت خراب بشه حتما باید خرابش رو تحویل بدی تا برات تعویض کنن وبه صورت جداکانه نمیفروشن !حالا این فنر بود چه برسه به جک نیترو بیستون!!!!کارانتی محص.لات هاتسان در ایران متاسفانه خیلی ضعیفه وباید وقتی ازین محصولات مخصوصا فنریش رو خریدی یه تراش کار فنی و با حوصله هم زیر سر داشته باشی.موفق باشی
در مورد گارانتی که تفنگ من مال سال 89 هست و اون موقع هم انقدر اذیت کردن که من نرفتم دنبال ثبت سریال سلاح. دوبار هم تا حالا رفتم براش لوازم خریدم و اصلا به گارانتی فکر هم نکردم. و دفعه اول میگفت فاکتور بیار و داغی بده و ... ولی دفعه دوم اصلا نپرسید از ما خریدی یا نه و قطعه ها رو داد.

فقط ای کاش لوازم جدید بیاد و بشه خرید که بشه یه تستش بکنیم. قبلا جایی در نت دیده بودم سیستم ورتکس که برای تمام فنریها با سایزهای مخلف ساخته بودن و خیلی قلقلکم داده بود. حالا که ایران اومده خیلی کنجکاوم ببینم چطوری میشه.
اینم بگم من با 135 تو 20 متری گروپ 2 سانتی میگرفتم. حالا مثل اینکه این سیستم ورتکس ارتعاش و کم میکنه.
سلام دوستان
فنر تفنگ من شکسته 125 اسنایپر !!!

واسش یه فنر فابریکی بگیرم ؟
یا فنر 350 مگنوم براش خوبه ؟
(2014-04-15 02:22 PM)tahersniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
فنر تفنگ من شکسته 125 اسنایپر !!!

واسش یه فنر فابریکی بگیرم ؟
یا فنر 350 مگنوم براش خوبه ؟
طاهر عزیز ، تجربه من برای تعویض فنر محصولات هاتسان برای استرایکر 1000 اس بودش که فنر فابریک رو از خود ذکرعلی و حضوری خریدم!
راستش خودم باشم این کار رو دوباره تکرار نمی کنم چون مجبور به کوتاه کردن فنر شدم برای جا زدنش!
تا همین الان هم باید بهت تبریک بگم برای باز و بست فنر این سلاح Khansariha (48) من یکی که از خیرش می گذشتم.
دوستان تجربه دار نسبت به این موضوع اگه نظری دارند خوشحال می شیم دوستمون رو راهنمایی کنند. کسی از دوستان قطر داخلی سیلندر هاتسان 125 اسنایپر رو داره ! که بدونیم اصلا فنر 350 مگنوم بهش می خوره یا نه ؟
Khansariha (8)
ممنون صادق عزیز
فنر 47 حلقه داره و قطرش هم 3.6 میلیمتر هستش به نظرم قطرش تقریباً با 350 مگنم یکی هستش
پس همون فنر فابریک بگیرم بهتره
والا می تونی همون فنر رو بخری و کمی کوتاه تر بکنی تا لگد و ارتعاش کمتری داشته باشه !آقای خرمدین درست گفتید ، فنر 350 کوتاه تر از فنر 125 اسنایپر هستش و این کوتاهی در حدی هست که مانع عملکرد صحیح تفنگ بشه!؟
دوست عزیز چرا تفنگ شما ریل دوربین مثل نمونه های دیگرش نداره .ایا در موقع خرید دوربین و بند در داخل بسته بندی بود
اما من فکر میکنم جنس شرکت هاتسان چند کیفیتی است....اینم بگم که اسنایپر باید یک دوربین مارک اوپتیما چراغدار داشته باشه.داخل جعبش
سلام به دوستان
مشکل بنده حل شد همش از فنر بود
فنر رو که عوض کردم همه چی درست شد
ممنون از همه دوستان مخصوصا از آقا صادق و آقا جعفر که خیلی کمک کردن
این هم یه گروپ بعد اینکه تعمیرش کردم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع