انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: هاتسان اسنایپر 125
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
گروپ روی جعبه ( شرمنده ) : البته الآن یدونه 52 دارم ، اسنایپر رو ردش کردم ، اتفاقی یه 52 که مال آقای Falakian بود و از شانس ما همشهری در اومد رو خریداری کردم . ولی خداییش توی شکار منو رو سفید نگه میداشت .
ساچمه : پرو مگنوم 5.5
فاصله : 17 متر
اسلحه 125 اسنایپر
افتضاح یعنی این :
[تصویر: 6u77lcsj3ocmti0p0aa.jpg]

ساچمه : گامو مچ 5.5
فاصله : 17 متر
125 اسنایپر
با این ساچمه عالی بود . از 40 متری تیکا ( توکا مشکی ) رو فریز میکرد . یه بار هم از 30 متری هدشات شد. توی این تصویر یدونه ساچمه شلیک شد ، بعد جای ساچمه نشونه گیری و بهش شلیک شده .( در واقع دوتا گروپ هست ) .
[تصویر: s7x20kru3psni3bheet7.jpg]
شهسوارجان منظورتون رو از جمله افتضاح یعنی این متوجه نشدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//در کل سلاحتون خوب بود یا بد و اگه خوب بود چرابا 52 عوض کردین؟
افتضاح یعنی تصویر 1 ، هر دفعه تیر 4 سانت یه طرف هدف رو بخوره . من اگه تفنگی از 15 متری تا 20 متر تیر روی تیر نزنه قبول ندارم . در کل 125 تفنگ بدی نبود . این 52 که ما گرفتیم به خاطر قیمت خوب و کم کارکرد بودنش سریع زدم توی گوشش و هم اینکه همیشه تو بورسه . البته اگه به پولش احتیاج نداشتم 125 رو نگه میداشتم ، ولی دقت 52 با 125 قابل مقایسه نیست .52 خیلی سرتره . Khansariha (256)
تفنك رنجر 135 به با اطمينان كامل ,نميكم بهترين بلكه يكي از دقيقترين تفنكهاي مكنوم درداخل كشور هستش هركس هم خواست باهاش مسابقه ميدم ,با مكنوم 350 رفيقم كه كروب كرفتيم 135 سربلند بيرون اومد.Khansariha (219)
توی تفنگهای بادی مگنوم دقت فدای قدرت میشه اما این به این معنی نیست که خیلی فالش میزنه.اما بهتر به جای گنجیشگ باهاش کلاغ بزنی
دوستان به تازگی من یه اسنایپر 125 اکبند گرفتم.فعلا که حدود 120 تا تیر باهاش زدم و مشکلی نداره.دقت بسیار خوبی ازش گرفتم همینطور قدرت.البته با ساچمه سنگین.به زودی سعی میکنم یک کورنوگرافی ویک ریویو کامل از این سلاح بزارم.تا اینجا متوجه شدم این سلاح سلاحی نیست که باهاش ساچمه سبک بزنی با 20 گرین به بالا خیلی خوب عمل میکنه
مبارکه داش میلاد
آقا سریعتر زحمت ریویو رو بکش که من بد با دوستم سر این سلاح کل کل داریم ها Khansariha (219)
ممنون.میگم در نگاه اول به نظر نمیاد سلاح بدی باشه اما لگد بسیار سنگینی داره.هنوز دوربین هم روش نبستم با مگسک میسازم باید تو استفاده ببینیم چطوریه.فقط با قفل ایمنیش حال نمیکنم مثلا تو دیانا وقتی سلاح مسلح میشه اون قفل به طرف عقب میاد و برای شلیک ما باید ضامن رو فشار بدیم تو تا ماشه رو بکشیم اما تو هاتسان برعکسه یعنی وقتی مسلح میشه ضامن میره تو و برای شلیک باید بکشیمش بیرون
حالا نمیدونم دوستانی که این سلاحو داشتن واسه اونا هم ضامن همینطور بوده یا ممکنه این ایرادی داشته باشه؟
نه میلاد جان ، مدلی که مال دوستم بود رو من هم برای اولین بار استفاده کردم فکر کردم مشکل داره دقیقا عکس ضامن دیانا هستش ، فقط نمی دونم هاتسان چه منظوری از این تغییر رویه معمول داشته !!!!
تفنگ مسلح میشه و ضامن می ره داخل و برای شلیک باید مثل رولرورها ضامن رو بکشی عقب تا ماشه آزاد بشه . پیچ جای گونه قنداق رو هم بعد یه مدت شلیک چک کن ببین لق نزده باشه که به راحتی میفته و گم میشه
عکس های این غول رو هم برا ما بذاری ممنون می شیم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
لینک مرجع